Hep romantik kalmak isteyenlere

Dünyası romantizm üzerine kurulanların tercih ettiği bu makyaj stilinde mor ve pembe rengin öne çıktığı açık ve koyu tonlarla yapacağınız gölgeleme ile çarpıcı bakışlar yaratabilirsiniz... Tabi bakışlarınızı eyeliner ile süslemeyi unutmayın. Hafif tonda bir allık ve göz makyajınıza uygun tonda bir ruj ile mükemmeli yakalayabilirsiniz.

Asilik benim tarzım diyenlere


Sadelik ve cazibenin dayanılmaz bütünlüğü bu makyaj stilinde ortaya çıkıyor. Makyaja başlarken önce gözlere bir astarla kapatıcı uygulanıyor. Üstüne ten rengine uygun tonlarda bir far sürülüp ve rimel ile kirpikler belirginleştiriliyor. Gözleri de daha da belirgin hale getirmek için eyeliner kullanabilir. Dudaklarınızı ön plana çıkarmak için de dudak kenarları kırmızı kalemle çizilmeli ve içi kırmızı rujla doldurulmalı. Asi dudaklar için rujlarda kırmızı ve tonları öneriliyor. Bu kış neredeyse siyahi kırmızılar koyu şarap renkleri moda. Hafif allıkla asi makyajınız tamamlanabilir.

Klasik sevenlere


Klasik tarz kadınların vazgeçemedikleri bir stil. Bu stilde cildin duru olması çok önemli. Bunun için cilt önce nemlendirilmeli Cilde masaj yaparak kan dolaşımı sağlanmalı. Ardından ten renginize en uygun fondöten ve fırça yardımıyla kapatıcı uygulanmalı. Fondötenin ardından sarı tonları gözkapağı üzerine uygulanabilir. Turkuaz yeşil mavi altın gibi tonlarla kaşa kadar olan alana gölge yapılabilir. Eye-liner sürülürken çok uzatılmadan gözün bittiği yerde bitirilir. Alt kirpiklerde gözkapağında kullandığınız tonları kullanabilirsiniz. Göz makyajı rimel sürülerek tamamlanmalıdır. Hafif tonlarda bir allık kullanılmalıdır.