Elma
Cildi destekleyen E vitaminini vücudunuza almanın en kolay yolu elma yemektir. İçerdiği folik asit sayesinde teniniz parlak ve duru bir görünüm kazanır.

Yaban mersini
İyi bir antioksidandır. Özellikle cildinizin kendini yenilemesine yardımcı olur. Güneşin deriye verdiği zararları azaltır.

Kaju
İçerdiği selenyum vücudun proteini doğru kullanmasına yardım eder. Bu da parlak bir cilt ve saçlara kavuşmanızı sağlar.

Somon
Omega 3 bakımından çok zengin olan bu balığın sağlığınız için ne kadar önemli olduğunu artık biliyorsunuz. Ancak güzelliğiniz içinde somon yemelisiniz çünkü cildinizin kurumasını önler.

Ispanak
ve C vitaminlerinden zengin olan bu sebze içerdiğin vitaminler sayesinde vücutta bulunan sebumu saç köklerini iyileştirici bir hale sokuyor. Yani sağlıklı saçlar!

Yumurta
Uzmanlar hala üstünde tartışsın ama biz saç ve cilt için çok yararlı olduğunu söyleyelim. B12 içeren yumurta güzellik için şart!

Yeşil Çay
Sadece kalorisi az sıcak bir içecek değil. Polyphenois bakımından çok zengin; bu da iltihaplanma ve kızarıklık oluşumunu engelliyor

Yoğurt
Artık sadece kemik sağlığınız için değil güzelliğiniz için de yoğurt yiyin. Daha parlak ve pürüzsüz bir cildin destekleyici yoğurttur.

Baklagiller
Onlar tam bir protein deposu.. Saç için ne kadar değerli olduğunu söylemeye gerek yok sanırım

ALINTIDIR.