Yoğun geçen günün ardından hem ruhunuzu hem cildinizi ödüllendirmek ister misiniz? Canlı ve parlak bir cilde sahip olmak hepimizin hakkı!
Evde bulunan malzemelerle kolayca hazırlayıp uygulayabileceğiniz doğal temizlik maskeleri
Derinlemesine Temizlik Maskesi


1 yemek kaşığı yulaf ezmesi tozu 3 damla tatlı badem yağı ve 1 yumurta akını iyice karıştırın. Karışımı yüz ve boyun bölgenize sürüp 20 dakika bekleyin. Sürenin sonunda ılık suyla durulayıp kurulayın.

Dinlendirici Maske1 adet şeftaliyi rendeleyip 1 yemek kaşığı ılık sütle karıştırın. Karışımı yüz ve boyun bölgenize sürüp 10 dakika bekleyin. Sürenin sonunda ılık suyla durulayıp kurulayın.
Cilde Canlılık Veren Maske1 adet muzu çatalla ezip püre haline getirip içine 1 yemek kaşığı süzme bal ekleyin. Karışımı; yüz boyun ve dekolte bölgenize sürüp 10 dakika bekleyin. Ilık suyla durulayıp kurulayın.
İyileştirici Maske


100 gram taze fasulyeyi 1 gece suda bekletin. Ertesi gün mutfak robotunda çekip püre haline getirin. İçine 1 yemek kaşığı süzme bal ekleyin. Yüz ve boyun bölgenize sürüp 10 dakika bekletin. Ilık suyla durulayıp kurulayın.
Ruhu DinlendirmekCilt maskelerini uygularken ruhunuzu da dinlendirin. Cilt maskenizi uyguladıktan sonra sevdiğiniz bir şarkıyı açın koltuğa uzanın. Maskenin cildinizde durması gereken süre boyunca kötü düşünceleri zihninizden uzaklaştırın. Sakin bir kumsalda ya da beyaz bir evde olduğunuzu hayal edin

ALINTIDIR.