Gündüz makyajının sadeliği geceleri yerini daha göz alıcı daha dikkat çekici bir ışıltıya bırakır. Gece dışarı çıktığınızda uygulayabileceğiniz makyaj önerileriyle etrafınızdakilerin bakışlarını üzerinize çekeceksiniz.

Hacimli saçlarınız gri ve füme tonlardaki dumanlı makyajınzı pembe renklerde ki rujlarla kullanabilir sevimli ve seksi bir tarz yaratabilirsiniz. Bu tarz bir makyajla gece kulübüne veya bir arkadaşınızın doğum gününe rahatlıkla gidebilirsiniz.

İri bukleli saçlarınız gözünüzün üzerine çektiğiniz kalın eyeliner ve dudak çerçevesi verilerek kalınlaştırılmış dudaklarınıza sürdüğünüz kırmızı rujunuzla yakın bir arkadaşınızın düğününe veya nikahına katılabilirsiniz.

Erkek arkadaşınızla gece sinemaya giderken düz fönlü saçlarınız ten rengi rujunuz ve 'Kleopatra' tarzında yapılmış göz makyajınızla büyüleyebilirsiniz.

Takacağınız abartılı takma kirpiklerle ve dalgalı saçlarınızla kıyafet partisinin en dikkat çekici kadını olabilirsiniz. Kirpikleriniz abartılı olacağı için rujunuzu açık ve parlak tonlarda tercih etmelisiniz.

Özenle kıvrılmış ve taranmış uzun kirpikler siyah göz kalemiyle gözün sınırları içerisinde çizilmiş göz makyajınız ve doğal renklerde süreceğiniz rujunuzla iş yemeğine çıkabilirsiniz.

Gri ve füme tonlarında ince olarak çekilmiş göz makyajınız şeftali tonlarında sürdüğünüz allık ve rujunuzla erkek arkadaşınızla güzel bir restoranda yemeğe çıkabilirsiniz.

__________________