ARGANRain %100 Doğal Sertifikalı Argan Yağı

ARGAN YAĞININ SİVİLCEYE (AKNE) KARŞI ETKİSİ


Fas'ın sıvı altını olarak adlandırılan argan yağı dünyada sadece Fas'ın güney batısında yetişen argan ağacının meyvesinden elde edilen mucizevi bir yağdır.

Kuru ciltleri en üst seviyede nemlendirir ve cilde kısa sürede pembemsi bir görünüm kazdırır. İçerdiği E vitamini omega 9 ve omega 6 bileşimleri sayesinde hücrelerin yenilenmesini sağlar.

Cildin genç kalması için savaşır. Cildin nemlendirilmesi ve nem oranının dengelenmesine ciltteki çatlaklıkların kısa sürede kapanmasına “Doğanın mucizesi” ve “Fas’ın Altın Sıvısı” olarak basında geniş yer bulan Argan Yağı dünya starları tarafından yıllardır kullanılıyor ve son dönemde ülkemizde de birçok ünlü isim tarafından tercih ediliyor.

Cilt ve saç güzelliklerini Argan’a borçlu olduklarını dile getiren Demet Şener Çağla Şikel ve Güzide Duran bu isimlerden sadece birkaçı…

Argan Yağının Antİ Agİng Etkİsİ İLE KIRIŞIKLIKLARA SON

Argan Yağının Anti Aging Etkisi :Argan Yağı Argan Ağacının meyvelerinden özenle ve büyük bir sabırla işlenerek elde edilen az üretildiği için kıymetli olan bir yağdır.

Argan Yağı’nın en önemli özelliği yaşlanmayı önleyici (anti-aging) özelliğinin olmasıdır.

Argan yağı cildin genç kalmasını sağlıyor ve kırışıklıkların da estetik ameliyata gerek kalmaksızın en aza indirgenmesine yardımcı oluyor. Bu mucize yağın bir diğer özelliği de cildi rekor denilebilecek bir zamanda nemlendirmesi ve cilt hücrelerini yenilemesi.

Argan yağı yaşlanmayı geciktirici (Anti-Aging) etkisi ile cildi yumuşatır nemlendirir ve cildi kurumaya karşı korur. Gündüz ve gece kullanıldığında kuru ve nemli cilt arasında denge kurar.Geceleri tüm cilt tipleri için harika bir etki oluşturur. Uyku boyunca cildin yenilenmesini sağlar ve cildin yaşlanmasına karşı savaşır.

Nemlendirici etkisi çok güçlüdür cildi dışarıdan gelebilecek güneş kötü hava soğuk çatlak ve gerginliklerin oluşumuna karşı korur yaşlanmanın önüne geçer.

ALINTIDIR.