2011 İlkbahar Yaz saç renkleri

Nisan geldi ama havalar hala soğuk... O halde sıcak renklerden bahsedelim biraz! Saçlarınızın rengini değiştirmek istiyorsanız 2011 İlkbahar Yaz saç rengi trendleri Pudra.com'da.

Esmerler
Esmerler için Jennifer Lopez'in saçları gibi araya bal tonlarında gölge yapılmış kestane ve kahverengi tonlarındaki saç renkleri çok moda. Bu saç rengi yüze ışıltı vererek cilt tonunu parlak ve canlı gösterir.

Yaz ayları için bu tarz bir renk geçişi mükemmel olur. Esmer kadınlarda belirgin olan sert görünümü yumuşatır taze ve parlak bir imaj yaratır.

Kızıllar
Kızıl saçlar baharda Emma Stone'nun saç renginden ilham alıyor: Canlı ve çok güçlü.

Neredeyse bordoya çalan kızıl tonları yeni sezonda daha güçlü ve karakteristik saçlar olarak karşımıza çıkacak.

Sarışınlar
Sarışınlar bahar ve yaz aylarında daha doğal bir görünüme kavuşuyorlar. Aynı Drew Barrymore gibi!

Dipleri uzun bırakılarak kahverengiye boyanan ve saçların uçları sanki güneşten açılmış gibi görünen sarılar çok moda olacak.

Kumrallar
Kumralsanız saçlarınıza Anne Hathaway gibi belirgin sarı gölgeler yaptırabilirsiniz.

Saçlarınızın arasına ince ince ve dipten attıracağınız sarı gölgeler onlara doğal bir parlaklık verirken yumuşak ve natürel bir saç rengine sahip olmanızı sağlayacak.

En trend saç rengi: Platin
2011 İlkbahar Yaz sezonunun en gözde rengi şüphesiz platin. Michelle Williams'ın kısacık platin rengi saçları fazlasıyla modern ve dinamik. O yüzden bu rengin en güzel temsilcisi diyebiliriz. Hem saç kesimi hem saç rengi birbiriyle mükemmel bütünleşmiş.

Platin çok iddialı bir renk olduğundan bu rengi kullanmaya karar verdiğimizde saç kesimimizi tekrar gözden geçirmeliyiz. Uzun saçlılarda pek hoş olmayacağını belirtelim. Kısa ve en fazla omuz hizası saçlarda platin tercih edilmeli.

Ayrıca esmerler ve buğday tenliler platinden uzak durmalı. Platin kesinlikle beyaz tenli kadınların rengi...

ALINTIDIR.