Yaz gelince terliklerle ve açık ayakkabılarla göz önüne çıkan ayakların ve her zaman göz önünde olan ellerin güzel görünmesi için Saka Beauty Center çeşitli bakım önerileri sunuyor.İSTANBUL - Kış boyu yorulan ve kapalı kalan ayakların güzelleşmeleri için onlara çok özel bakımlar sunan Saka Beauty Center elleri de unutmuyor. Ayaklar için nasır oluşumunu gideren yorgunluk ve ağrıları azaltan terlemeyi engelleyen mantara karşı koruyan ve koku önleyen bir bakım uygulanıyor. Bu bakım aynı zamanda cildi serinletiyor tazeliyor stres ve yorgunluğu gideriyor rahatlama ve sakinleşme sağlıyor. Her cilt tipine uygun olan A ve E vitamini zengini bu bakım cildin nemini koruyor ve yumuşatıyor.
El bakımında ise peeling yapıldıktan sonra vitamin ampul uygulanıyor. Ardından nemlendirici maske ile bekletiliyor ve tonik sürülüyor.

Saka Beauty Center/ SPA & Anti-Aging ayrıca bölgesel incelme anti-aging IPL’le epilasyon yosun uygulamaları masaj sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlığı dolgu ve vitamin enjeksiyonları kimyasal peeling ve mezoterapi cilt ve vücut bakımı gibi güzellik ve bakım konularda hizmet veriyor.

alntı