Genç kızların oje ve rujlarda bayıldığı pastel renkler 2012 modasına damgasını vuracak hem de her yaştan kadınlar için.

2011 yılı ojelerde klasik renklerle geçti bitmek üzere. Ancak yılın son aylarına doğru yılbaşının da yaklaşması ile beraber oje sektöründe ciddi bir hareketlenme görülüyor.2012 oje renkleri

Amerika moda dünyasında defilelerle rengarenk ojelerin kullanılmaya başlanması hızla Avrupa’ya da sıçradı. Özellikle ülkemizde kozmetik reyonlarındaki yerini hızla almaya başlayan pastel renklerdeki ojeler oldukça ilgi görecek. Ruhunuzdaki özgürlük duygusunu en iyi parlak ve pastel renklerdeki ojeler ile yansıtırsınız.
Göz alıcı kırmızı renkten hatta göze batan turuncu renkten çekinmeyin. Yaşam stilinizi yansıtan oje renklerinde 2012 sizin için geliyor. Karamsar kış aylarında rengârenk ojeler çok sıra dışı bir moda gibi görünse de size ve çevrenizdekilere neşe katacak.
Oje renginizi seçerken üzerinizdeki kıyafetin rengini de önemseyin. Kıyafetinizle çok aykırı oje renkleri tercih etmek ruhunuzdaki dengesizlikleri de ortaya çıkartabilir.
Daha dengeli ve estetik bir görüntü için katılacağınız davetin içeriğine ve kıyafetinize göre bir oje rengi seçimi çok daha sağlıklı olacaktır.