Makyajın En Yeni Trendi Rock Stili

Asi ve aykırı gençlik dönemlerinin vazgeçilmezi rockstili 2012 makyajmodasını da etkisi altına aldı! Kalıpların dışında özgür ruhlarına göre hareket eden bayanlar kendilerini en iyi rockstili makyaj ile ifade edebiliyorlar.
Rock stilinin oluşmasına deri pantolon ceketler dikkat çekici saç modelleri neden olsa da rock stilinin en önemli detayı siyah göz kalemi ile yapılan gölgeli makyajdır! Rock stili makyaj günlük hayat için çok tercih edilen bir tarz olmasa da asi kişiliğini ön plana çıkarmak isteyen bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor!
Rock Stili Makyajın Temeli Siyah Göz Kalemi!

Makyaj modasının son trendi rock stili makyajın yapımı çok kolay! Makyaj çantamızdan hiçbir zaman eksik etmediğimiz siyah göz kalemimiz rock stili makyajın en temel makyaj malzemesi. Göz çevresi üzerine kalın bir şekilde çekilen siyah göz kalemi asi kişiliğinizi ön plana çıkarmaya yeter!
Rock stili makyajınızın daha iddialı olmasını istiyorsanız siyah göz kaleminizi koyu füme farlarla birleştirerek gölgeli makyaj elde edebilirsiniz. Rock stilinde önemli olan göz makyajının ön plana çıkmasıdır. Bu sebeple gözlerinize uygulayacağınız makyaja özen göstermeniz gerekir. Kedi makyajını da kullanarak rock stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz.
Rock Stilinde Ruj Seçimi!

Rock stili makyajınızın son detayı ise kullanacağınız ruj rengi! Gözleri ön planda tutan rock stilinde siyah göz kaleminizi kırmızı rujunuzla tamamlayabilirsiniz. Fakat rock stilinde bile aşırı uç noktalarda yer almak istemiyorsanız pembe rujunuzla makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
Makyaj modasının bayanlara sunduğu pek çok alternatif arasında sizin seçiminiz rock stili ise siyah göz kalemi ile gölgeli makyajınıza başlayabilirsiniz!