Kapatıcı
Kapatıcınızdan en iyi performansı almak istiyorsanız; avucunuzun içinde bir parça fondöten ile karıştırıp uygulamaktır.

Göz Farları
Her zaman kullandığınız göz farının renginden sıkıldıysanız yeni renkler elde etmek istiyorsanız; birkaç farklı renkte göz farını avucunuzun içinde karıştırıp fırça yardımıyla göz kapaklarınıza sürün.

Aydınlatıcı
Cildinizin hem aydınlık hem de parlak görünmesini istiyorsanız; bir miktar fondöteni bronz ya da altın renginde göz farıyla karıştırın. Elmacık kemiklerinize ve kaşlarınızın hemen altına uygulayın.

Fondöten
Fondötenin cildinizde pürüzsüz görünmesini istiyorsanız; cilt tipinize uygun nemlendirici krem ve yeterli miktarda fondöteni karıştırıp sürün.

Oje
En çok kullanmak istediğiniz ojeniz çok az kaldıysa ve yetmeyeceğini düşünüyorsanız miktarını artırmak için oje şişesinin içine beyaz oje ekleyip iyice karıştırın. Yeni ve çok ojenizi sürebilirsiniz.

Ruj
Koyu olduğunu düşündüğünüz rujun rengini açmak istiyorsanız; bir miktar açık renkli kapatıcı ile karıştırıp fırça yardımıyla dudaklarınıza sürün.

Kaşlar
Kaşlarınıza şekil vermekte zorlanıyorsanız; temiz ve kuru bir diş fırçasının üzerine saç spreyi sıkıp kaşlarınızı tarayın.

Beyaz Saçlar
Saçlarınızdaki beyazları kapatmak istiyorsanız; saçınızla aynı renk tonunda rimeli saç tellerine sürün kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Rimel
Kuruyan rimelinizi kullanılır hale getirmek istiyorsanız; kapağını sıkıca kapatıp kaynar su dolu bardağın için yaklaşık 5 dakika bekletin.