Altin ignelerden gelen guzellik..
Ameliyatsız Cilt Germe Intracel

Cilt yenilemede ve ameliyatsız gerginleştirmede bugüne kadar uygulanan sistemlerin faydalarını tek başına gerçekleştiren Fraksiyonel RF sistemi Intracel Türkiye’ye geldi. Altın iğneciklerle cilde gerginlik ve toparlama sağlayan sistem; cildin görünen yüzünde de leke ve kırışıklıkları da hafifletiyor. Japon bilim insanlarının geliştirdiği bu çok yönlü sistem; belirgin ifade değişikliği olmadan genç kalmak isteyen Juliette Binoche Ornella Muti gibi Avrupalı aktristlerin de gözdesi.

Cildinizdeki izler ince ve orta dereceli kirisikliklar icin kullanilan yontemin ayni zamanda toparlama ve cilt germeye bir alternatif olmasini kim istemez?

Cildin uzerinden verilen ısı ve radyofrekans etkilerini cildin icine incecik altin ignelerle veren Intracel etkisini bir haftadan itibaren gostermesi tek seans olusu ile birkac farkli uygulamayi tek basina yapabilen bir yontem. Cildini henuz cerrahi operasyonlarla gerdirmek istemeyenler Inracel’i tecrube etmeli..

Avrupa’da dogal guzelligiyle taninan aktor ve aktristlerin de basvurdugu yontemin bilinen en unlu kullanicisi ise Juliette Binoche.