Yüz ve vücudunuzun çeşitli yerlerindeki lekeler ve estetik bozukluklar kâbusunuz olmasın. Şimdi buz mucizesiyle tüm leke ve izlerinizden 1 – 2 seansta kurtulabilirsiniz

Çilden güneş lekelerine doğum izlerinden birinci derece yanık ve sivilce izlerine kadar güzelliğinizi engelleyen bütün lekelerden çok basit ve acısız bir yöntemle kurtulabilirsiniz.

Kyro terapi olarak adlandırılan ve buzla yapılan bu yöntemin hiçbir yan etkisi yok. Lekenin büyüklüğüne göre 1 ya da daha fazla seansta kesin çözüm sağlayan yöntem Kroyederm makinesinin havayı buza çevirmesiyle uygulanıyor. Cihazın ucunda -40 derece soğukluktaki buz cilt üzerinde 10 – 15 saniye tutuluyor.

Bir hafta sonra lekesiz tertemiz bir ten çıkıyor. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bu yöntem lekelerin yanı sıra dövme jilet izleri sedef ve çiçek hastalığının bıraktığı izler ve çatlakların tedavisinde de kullanılıyor.

Kryo terapi ile lekelerden kurtulmanın bedeli lekenin büyüklüğüne göre 100 milyon lirayla 1 milyar lira arasında değişiyor. Ortalama olarak kollardaki lekeler 350 milyon yüzdeki lekeler de 200 ile 250 milyon lira arasında değişen fiyatlarla yok ediliyor.

Miliyet.com.tr