Karşınızdaki Erkeğin Sizi Beğendiğini Nasıl Anlarsınız?
Seni Seviyor mu Nasıl Öğrenirsin?

Senden Hoşlanıyor mu?

Arkadaş mısınız Yoksa Senden Hoşlanıyor mu?Kızlara büyürlerken çok şey öğretilir. Bir oğlan size vuruyorsa sizden hoşlanıyordur. Kendi kahküllerinizi kesmeye kalkmayın. Ve bir gün muhteşem bir erkekle tanışacaksınız ve kendi mutlu sonunuzu yaşayacaksınız. İzlediğiniz her film anlatılan her hikaye bizi bunu beklemeye zorlar. Üçüncü sahnedeki sürpriz beklenmedik aşk ilanı.Kaideyi bozan istisna. Ama bazen mutlu sonumuzu bulmaya okadar fazla odaklanırız ki. İşaretleri okumayı.Bizi isteyenleri istemeyenlerden kalacakları gideklerden ayırmayı öğrenemeyiz.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Senden Hoşlanıyor


Seninle konuşurken gözlerine bakışlarını kaçırıp senin gözlerine bakamıyorsa ve konuşmakta zorlanıyorsa matematik dersinde yanına oturmak için mazeret uyduruyorsa...

Arkadaşları hatta kankaları yanındayken seni görmezden geliyor olabilir. Bunu kişisel alma sadece senden hoşlandığını bilmelerini istemiyordur.

Seni güldürmek için garip şakalar yapıyorsa. Seni göreceğini bildiği günlerde kendi gözlerinin rengine uyan yemyeşil bir kazak giyebilir ve sen ona iltifatta bulunduğunda omuzlarını silkerek “ Ne? Bu eski kazak mı?” diyorsa.

Telefon numaranı alıp arayacağım dediğinde arıyor veya mesaj atıyorsa.

Okuldan eve dönerken seninle Ipod kulaklığını paylaşıyorsa ve senin için indirdiği duygusal parçaları dinlemen için Green Day atlamana izin veriyorsa.

Seni can kulağıyla dinliyor ve konuşurken senin arkandaki diğer kızları kesmiyorsa.

Seninle konuşurken göz bebekleri büyüyorsa. Seni eğlendirip harekete geçirmeye çalışıyor ve dikkatini çekmek için herşeyi yapıyorsa.

O Sadece Bir Arkadaş

Senden en iyi kız arkadaşının telefon numarasını istiyorsa.
Seninle beraberken üstünde en garip eşofman altıyla Cuma akşamı oturmuş televizyon programı seyrediyorsa.

İkinizinde eş bulamaması durumunda mezuniyet balosuna birlikte gitmek için plan yapıyorsa. Sınıftaki diğer güzel kızlar hakkında senin fikirlerine danışıyorsa.

Seninle konuşurken gözleri etrafı taramaktaysa.
Bir arkadaşın fotoğraf çekerken sana tavşan kulağı yapıyorsa.

Seninle genel olarak hep spor hakkında konuşuyorsa.
Hayatındaki diğer erkeklerden rahatsız olmuyorsa hatta son erkek arkadaşınla çok iyi anlaşıyorsa.

Eğer sen de rüyalarının kızıyla tanıştığını sana söylediğinde onun adına sevinebiliyorsan.

Alıntıdır.