Sevgilim benim gizli iyilik meleğim!


Sizin sevgiliniz sizin için neler yapıyor?


Hayır kocaman hediyelerden güzel sözlerden ya da aşk ilanlarından bahsetmiyoruz. Bunlar gizli iyilikler ve çoğumuz farkında bile olmuyoruz. Bu haberi de farkında olup onları daha çok sevmeniz için derledik.

Hem eğlenecek hem de gülümseyeceksiniz.Terliyorlar


Biz kolay üşüyoruz fakat erkeklerin böyle bir sorunu yok. Yani sizin için sıcak olan onun için bunaltıcıdır. En az 5 derecelik fazlalıkla seslerini çıkarmadan terlerler bizim üşümememiz için…Bilgisayarımızı güncelliyor


Herhangi bir sebepten bilgisayarınızı kullanıyorlarsa emin olun ki gerekli tüm işleri de size sormadan halledecektir. Güncellenmesi gereken programlar set-up'ların kurulması süresi dolanların yenilenmesihata veren ve virüslü dosyaların silinmesi... Onlar olduğu sürece izim bu ayrıntıları bilmemize gerek bile yok!


Arkadaşlarına katlanıyor


Erkek arkadaşlar birbirleriyle dalga geçerler. Beraber olduklarında kesinlikle ilişkinizle ilgili ona takılacaklardır. Alışverişle çanta taşımalarıyla hatta Facebook paylaşımlarınız bile onlar için bir eğlence konusu olur. Sevgiliniz bunlara güler ve geçer size asla yansıtmaz. sşz mutlu olduğunuz sürece bunları yapmaya da devam eder.


Duymuyor


Televizyonda Mehmet Günsür'e ya da Ryan Gosling'e denk geldiğinizde farkında olmadan bir 'ah' çekiyorsanız emin olun sevgiliniz onu o anda öldürmek istiyordur. Fakat susar ve size bir şey söylemez.

Bu arada uyarmadan geçmeyelim bu nefretin sebebi sizin beğeninizden daha çok egosundandır.


Mesaj çekiyor


Hayır bir erkek mesaj çekmekten hoşlanmaz. Fakat sizin gün içinde ondan mesaj beklediğinizi bildiği için gönderir. Bunun lafını etmez fakat ondan bir de imla kurallarına uymasını beklemeyin. Bu kadar iyilik yeter!


Elinizi tutuyor


Bir erkeğin elinizi tutuyor olmasını iyilik gibi görmeyeniniz varsa yeniden düşünsün. Çünkü çoğu erkek bundan kaçar sıkılır ve sevmez. Ama avuçları terleyene kadar elinizi bırakmayan bir erkek hem aşkını kolay yoldan anlatır hem de sizi etrafınızdaki potansiyel tehlikelerden sessizce uzaklaştırmış olur.

İsterseniz şimdi onu arayıp ya da yanına yaklaşıp ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha söyleyin!