"Birinden etkilendiğinizde en kolayı gidip konuşmaktır" demek çok kolay fakat gerçek hayatta işler bu kadar da basit değil. Kendimizi frenliyor açılmaya cesaret edemiyoruz. Ne de olsa erkeğin ilk adımı atmasına alışmıştık.

Peki bu alışkanlığa devam mı etmeliyiz yoksa değişimin vakti geldi mi?
İlk adımı atmanın avantajlarını sizin için sıraladık.
Seçim sizin
Size pek de çekici gelmediği halde etrafınızda dolaşanlar arasından seçim yaparak işleri akışına bırakmak yerine kalbinizin çarptığı kişi için hislerinizi ortaya koymayı denediniz mi? Hiç değilse erkeğinizi kendiniz seçmiş olursunuz.
Süreci hızlandırmak elinizde
Ondan hoşlanıyor onun da sizden hoşlandığını hissediyorsunuz fakat hala sizi bir yere davet etmiyorsa hiç şaşırmayın. Çünkü o bir erkek ve tüm erkekler gibi karar vermesi biraz zaman alıyor!

Eğer siz bir şeyler içmeyi teklif ederseniz belki de onun karar vermesi için bir ay geçmesini beklemekten kurtulmuş olursunuz.


Erkekler girişken kadınları severler
Erkeklerin Sharon Stone’u Bridget Jones’a tercih edeceği bir sır değil. Kendini göstermeyi bilen ve açık sözlü olan kadınlar her zaman ilgi çeker. İnsiyatif kullanmanız hoşlarına gidecektir.
Hazırlıksız yakalanmak yok
İlk adımı atarak her şeyi kendi isteğinize göre ayarlama lüksüne sahipsiniz. Yer zaman mekan! Böylelikle hazırlanmak için iki ayağınız bir pabuca girmeyecek istemediğiniz bir yere gitmek zorunda kalmayacaksınız.Hızlı olan kazanır
Evet onun gelmesini beklemek daha zarif diye düşünebilirsiniz. Fakat sizin kadar sabırlı olmayan birisine kaptırmayı göze alıyor musunuz?