3 adımda aranızdaki bağı güçlendirin!

Küllerinden yeniden alevlenen bir ilişki için bu önerileri mutlaka deneyin.

Birlikte seyahat edin


İlişkinizin daha başlarındaysanız ve birbirinizi daha yakından tanımak için fırsatlar arıyorsanız haftasonu yapacağınız küçük bir kaçamak sizin için harika bir 'kurtarıcı' olabilir. Bunun için kilometrelerce gitmenize gerek yok. İkinizin de daha önce görmediği bir yerle başlayın. Zamanınız ve bütçenizin el verdiği ölçüde uzaklaşabilirsiniz. Her zamankinden farklı bir çevrede birbirinizi 'yaşamak' farklı hissettirecektir.

Belki ateş başında tulumların içinde romantik bir yıldız seyri; belki de karların içinde tertemiz dağ havası alarak aşk ilanı...

Yaşadığınız şehirde sadece bir otel odası tutmak bile harika bir fikir! Kirlenen çamaşırları düşünmeden sadece aşkınızı yaşayabilirsiniz.


Ona büyük sorular sorun


Başlangıç aşamasını geçip ilişkinizin hızlı ve emin adımlarla ilerlediğini düşüyorsanız artık ona daha ciddi ve büyük sorular sorma zamanı gelmiş demektir.

Onu rahatsız etmeden gelecek planlarını öğrenerek onun hayallerindeki yerinizi öğrenebilirsiniz. İyi giden bir ilişkide 'biz ne olacağız' gibi sorular sormak yersizdir. Fakat örneğin ileride yurtdışında yaşamak istediğini söyleyen sevgilinizle bu konuyla ilgili konuşmanız mantıksız değildir.


Her zaman dürüst olunPartnerinizle konuşmaktan ve tartışmaktan çekinmeyin. Canınızı sıkan ve dürüstçe konuşmanız gerekenleri asla ertelemeyin. Onunla konuşmaya nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız bu önerilere göz atın.

Hayallerden konuşun: Bir önceki maddeyi hatırlıyorsunuz değil mi? Ona her zaman yapmak istediği ama bir türlü yapamadıklarını sorun. Hayatındaki buruklukları sizinle paylaşması bağınızı güçlendirecektir. Ona fikir vermekten çekinmeyin.

Korkuları hakkında konuşun: Onun yüzleşmekten kaçındığı korkularıyla yüzleşmesini sağlayın. Bu korkularını yenmek için ona destek olun.

Geçmişle ilgili konuşun: Ona çocukluk ve gençlik yıllarında unutamadığı eğlenceli olayları sorun. O yıllara birlkte geri dönün böylece onun hayatıyla ilgili önemli ipuçları yakalarsınız.