Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Sevgilinizi geri istiyorsanız sessiz kalın

  Sevgilinizi geri istiyorsanız sessiz kalın

  Eğer siz de sevgilinizle barışmak istiyorsanız bu yöntemleri uygulayarak şansınızı yükseltebilirsiniz.


  Bazen bitmiş gibi görünen bir ilişkinin sadece tıkanmış olduğunu görüyoruz. Bir- iki sihirli dokunuşla yeniden başlayabiliyor. İlişkinin çerçevesini çizmek isteyen bir kadının bunu açıkça sözlü olarak ifade etmesi o ilişkiye zarar veriyor. Hevesini heyecanını söndürüyor. Erkeğe köşeye sıkıştırılıyormuş hissi verebiliyor.
  Aramayın

  Sevgilinizi geri istiyorsanız ve hiç umudunuz yoksa yapabileceğiniz en akıllıca hareket tamamen sessizliğe gömülmektir. Kendi içinizden onu bırakın. Hatta bırakamayacağınızı düşünüyorsanız bile bunun provasını yaptığınızı düşünün. Ama kararınızı asla açıklamayın. Uzun açıklayıcı mailler falan yazıp yollamayın. Telefon açmayın. Hislerinizi açıklamayın.
  Onun sizi merak etmesine izin verin. Her zaman yaptığınızın tam tersini uygulayın. Bir erkek size örneğin üç birim sevgi vermiş ve bu şekilde sizinle birlikte olabilmiş ise ama siz 10 birimlik sevgi ve ilgi bekliyorsanız bunu asla alamazsınız. Bir süre görüşmedikten sonra yeterince sessiz kaldıysanız ve eğer erkek sizi merak etmişse küçük bir mesaj atabilir. "Günaydın!" ya da "Naber nasılsın? " gibi...
  Merak etmesini sağlayın

  Bu size tanıdık geliyor mu? Kadındaki ilk tepki "İşte benim değerimi anladı bana geri dönecek" diyerek heyecanlanmaktır. Oysa oyunun bundan sonraki kuralı tıpkı bir pazarlık masası gibi olmalıdır. Bu tip küçük mesajlara sessiz kalmalısınız. Genellikle kadınlar buna cevap vererek aslında erkeğin ağzından pişmanlık ya da aşk sözcükleri duymak için fırsat yarattıklarını düşünüyor ama erkek bunu yapmaz. Sadece aklında şu vardır: "Bu kadın üç birimlik daha fazlasını vermeme gerek yok."
  Önce kendinize değer verin

  Sessiz kalmaya devam edin. Aramaya çalışacaktır. Açmamanızı öneririz. Bir süre sonra hâlâ sessiz kaldığınızda rest çekebilir. "Bu son arayışım bir daha aramam bak!" gibi... Buna da kanmayın. Muhakkak yeniden şansını deneyecektir. Bu aralarda ufacık bile olsa tek kelimelik bile olsa cevap yazarsanız tüm şansınızı kaybedersiniz. Bu dönemde aslında erkek size verdiği değeri üç birimden yavaş yavaş yükseltmeye başlıyor. Ve siz de kendi değerinizi idrak ediyorsunuz.
  Önemli olan kendi değerinizi fark etmenizdir. Size yeterince değer vermeyen bir adamla işiniz olmasın zaten. Unutmayın... Kendinize siz değer vermezseniz başkası hiç veremez.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İnanın hiç işe yaramıyor tecrübe ettim hiç aramaz sormaz sessiz kalırsanız gurur devreye girer o aramazsa ben niye arim der ve ilişki iyice soğuklaşıp zamanlada ölür...aşkta gururun olmayacağına ben istemesemde inandım...
  MisRi, Bunu Beğendi.
  ...Derinlerde Yara Açtın...!
  ...Tuz Bassam Geçer mi...?
  ...Yarın Terziye Gidicem...!
  ...Kalbime Yama Diker mi...?


  ...by AneKToD...

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  3 birim 5 birimin hesabını yapamam. Sessiz kalmışsam değer görmediğimi hissetmişsem o kişi benim için bitmiştir. Değersiz bişey sonradan değerli olmaz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Kim yazmışsa mutsuz olmanızı istiyor.

  İnsanlar kouşarak anlaşır sessiz kalarak değil.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş