Rumuz : Mavi Deniz

İhanete uğrayançok kötü kandırılan tahsilli bir erkeğim


Merhaba Güzin Abla;
Bu mektubu size yazmak için çok düşündüm. Doğrusu artık kaybedecek hiç bir şeyim kalmadı.
Benim hikâyem 2 sene önce başladı. Birini sevdim. Sevgimi el verdiğince sağlıklı ve dürüst tuttum. Karşılığı var sanıyordum. Sanıyordum çünkü yanıldığımı 2 sene sonra anladım.
Her istediğini yaptım onu mutlu görmek hoşuma gidiyordu. Boynuma sarılması yatmadan önce bana sevgi mesajları atması hoşuma gidiyordu. Evleneceğim tek insan olarak görüyordum. Kendisi dürüst olarak tanıtan aslında beni kullanan biriymiş. Benden para isterdi bende istediği miktarı verirdim. Meğer hayatında başka bir erkek varmış benden alıp onunla gününü gün edermiş. Ahlak sınırları bile aşılmış biçimde. Duyduklarıma inanamadım. Aşk beni sağır ve kör etmiş. Tüm cesaretim toplayıp onu takip ettim. Gördüklerim iğrenç ahlaksızlığın boyutlarını aşmış şeylerdi.
Hala şoktayım. İşten ayrıldım çünkü kafam rahat değildi. Ailemle aram açıldı çünkü ona gönderdiğim para ve hediyeleri ailemden gizli yapıyordum. Çevremdekilerle konuşamadım. Günlerce ağlamak bir fayda vermedi. Ölüm hiçbir şeyi çözmez ama ben bittim. İsyanım insanların birbirlerinin iyi niyetini suiistimal etmeleri. Hep derler ya erkekler kızları kullanır. Beni bir kız kullandı hem de acımasızca.
Sizden isteğim ben şimdi ne yapacağım. İnsanlara güvenemiyorum. Kendime bile. Ben ki tahsilli ekmeğini taştan çıkaran bir insan olarak nasıl böyle bir hata yaptım inanmıyorum.
Bana yol gösterirseniz sevinirim.
Saygılarımla


Sevgili oğlum gerçekten işte bu yaşadıklarını hemcinslerin çok sıklıkla tekrarlıyorlar... Ama işte şimdi sen de karşı cinsten böyle birine çatmışsın... Ahlaksızlığın kadını erkeği olur mu? Ahlaksız ahlaksızdır... Helal süt emmiş insanlar günümüzde giderek azalıyor mu ne? Bu beni çok üzüyor inan. Senin de bunu hissederek üzüldüğünü görüyorum... Ama yine de umudumuzu kesmeyeceğiz yine de çok iyi çok değerli ve sevgi dolu gerçek insanlar var ortalıkta... İşte bütün sorun onlardan birine rastlayabilmek... Yine de umudunu kesme... Belki sana destek olmak isteyenler çıkabilir…
Geçen cumartesi 14 Mayıs tarihinde bir genç kızın yazısı vardı gazetede her önüne gelen onunla çıkmak isteyen kızdan para sömürmek istemiş...dilersen bir oku…seninkine benziyor onun da yaşadıkları İşte böyle şeyler oluyor ne yazık ki..