Gerçekte baylar (erkekler) çok kolay bir şekilde etkilenebilir. Onları sevdiği şeyleri yapmamız onları etkilemenin en iyi yoludur. Yeter ki kendinize güvenin. İnsanın kendine güven ve cazibe en önemlisidir.Erkeklerin en çok zevk aldığı şeyleri bilin..

Aslında bayanların hoşlandığı şeylerden çokda değişik değil hoşlandıkları.Sürekli yapsanız bile sıkılmayacakları şeyler..

Dokunuş-Hissetmek

Erkekler beklenmeyen ani ve duygusal dokunuşlardan çok hoşlanırlar. Sadece bizim değil erkeklerin de yatakta ya da günlük hayatta -mesela gezerken- dokunulmaya sevgi gösterisine ve ilgiye ihtiyacı vardır. Ona hiç tahmin etmediği bir anda dokunabilirsiniz. Elini tutmanız okşamanız bile bazen onu sevindirmeye yeter. Morali bozuk olduğunda işinde aksilik yaşadığında ya da hasta olduğunda vs. sevgi dolu dokunuşlara ve yanında olduğunuzu bilmeye ihtiyacı vardır. Bunları asla unutmamalısınız erkeğinizi kendinize bağlamak istiyorsanız altın kurallardan biri budur.)

Macera-Heycan

Erkekler heycanın maceranın kaybolabileceğinden korkar.Bundan dolayı onlara heycan verebilcek süprizler yapın.Mesala hiç beklemediği bir anda onun seveceği bir hediye alabilirsiniz. Yada romantik bir yemek hazırlayın. Bir yerlere çağırın. Sinemadan 2 bilet alın zorla sinemaya görütün. Bu denilenler için doğru zamanı bekleyin. Sizde görceksiniz çok mutlu olcak. Onunla ilgilendiğinizi ona karşı ilgi duyduğunuzu farketmesi onu mutlu edecektir.

İlgi-Alaka

Erkekleri gerektiği zaman rahat bırakmayı bilmelisiniz. Erkekler bazı zamanlarda yalnız kalmayı severler. Bu durumu abartmanıza gerek yok. Bu hepimizin doğal bir ihtiyacıdır. Beni istemiyor veya sevmiyor gibi düşüncelerle kendinizi üzmeyin. Birbirinize karşı güveniniz varsa erkek arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde sizi aldatabilceği mekanlara gitmiyorsa size sadıksa kendine vakit ayırmasını anlayışla karşılayın.Tam tersi durum varsa takip edin.

İltifat-Güzel Sözler

Ona iltifat etmelisiniz. Gördüğünüz anda güzel bir yanını ya da huyunu hemen söylemeyi deneyin. Hayranlığını kazanacaksınız. Erkekler de kadınlar gibi iltifattan güzel sözlerden hoşlanırlar. Kim hoşlanmaz ki? Ona ne kadar seksi olduğunu söyleyerek başlayabilirsiniz. Her erkek yatakta iyi olduğunu duymaktan hoşlanır. Ona her fırsatta hayran olduğunuzu gösterin. Sizi koruduğunu düşünmek bir erkeği en çok mutlu eden şeydir. Her ne kadar böyle olmadığını düşünseniz de biraz numara yapmaktan birşey çıkmaz herhalde. Onun kendini iyi hissetmesini size hayranlık duymasını bağlanmasını ve vazgeçilmez bulmasını istiyorsanız kanatları altında huzurlu olduğunuzu gösterin. Ya da bırakın o öyle düşünsün.