Dondurmanız Aşk Tercihinizi Ele Veriyor!

Aşk ve ..... bakış açınızın dondurma tercihiniz ile yakından ilişkili olduğunu biliyor muydunuz?

Dondurmanızı genellikle nasıl alırsınız? Kestane-karamel çikolata-kaymak kavun-çilek...?

Belki her seferinde ısrarla aynı çeşit dondurmadan yiyorsunuz belki de her seferinde yeni birşeyler deniyorsunuz. Daha önce üzerinde hiç düşündünüz mü bilmiyoruz ama yediğiniz dondurma nasıl bir aşık olduğunuzu gösteriyor aslında..

Nasıl mı? Okumaya devam edin...

Vanilla severler sadık oluyor...

Dondurma tercihini vanilladan yana kullananların ayakları genellikle yere sağlam basıyor. Aşk hayatlarında yeni tecrübelere ve hatta fantezilere pek yer vermeye hevesli değiller. partnerleriyle göz teması kurmaktan hoşlanıyorlar. Genellikle sevgi dolu ve sadıklar. Gerçek aşka inanıyorlar.

Çikolata demek tutku demek...

Çikolatalı dondurma sevenler hepinizin tahmin ettiği gibi hayata karşı oldukça tutkulular. Aşk yaşantılarında da bu durum farklı değil. İçinde tutku ve şehvet barındırmayan aşk onlara göre aşk değil! Gönül meselelerinde altıncı hisleri kuvvetli ve ilişkilerinde oldukça nazik olmaya özen gösteriyorlar. Arkadaş çevreleri geniş olduğu için birileri tarafından beğenilme ihtimalleri de çoğunlukla yüksek.

Çilek iyi bir aşk hayatını işaret ediyor...

Dondurmasında çilekten vazgeçemeyenler aşk hayatlarında belki çok yaratıcı değiller örneğin sürekli yeni pozisyon arayışında olmuyorlar. Fakat partnerleri yatakta onlardan çoğunlukla gayet memnun çünkü ne yapmaları nasıl davranmaları gerektiğini iyi biliyorlar. Bir kez sevdiği zaman sonuna kadar seveceklerden...

Karamel seviyorlar aceleye hiç gelmiyorlar...

Dondurmasında karamel severler için aşk zevk alınası bir faaliyet. Acele etmekten pek hoşlanmıyor partnerinin beklentilerini önemsiyorlar. Genellikle sevecen ve düşünceliler. . Onlar için yatak odalarının ayrı bir önemi var.

Ceviz tercih ediyor yalnızlıktan hoşlanıyorlar

Ceviz dondurmada pek rastlamadığımız bir tat. Her yerde bulamayabiliyoruz fakat tadını bir kez alanlar kesinlikle bir kez daha koyduruyorlar külahlarına. En sevdiği dondurma Cevizli olanların aşk hayatları pek iç açıcı olmuyor. Tek gecelik ilişkiler bir gün biriyle başka gün bir başkasıyla takılmalar hiç ama hiç onlara göre değil. Ailelerini önemsiyorlar. Tüm hayatları boyunca yalnız bir kişiyi seviyorlar. Aradıkları aşkı bulurlarsa çok romantik ve sevgi dolu insanlara dönüşüyorlar.

Muzlu dondurma sevenler yeni deneyimlere her zaman açık...

Muzlu dondurma macera ruhu taşıyan ve sıradanlıktan hoşlanmayan kişileri temsil ediyor. Yepyeni bir ilişkide aradığını bulamayacağını anlarlarsa hemen bir başkasını aramaya başlıyorlar. Aradıkları aşka ulaşmaları da bu yüzden uzun zaman alıyor. aşk hayatlarında oldukça yaratıcılar. Türlü fanteziler striptiz...

Naneli dondurma düzenli bir aşk hayatı demek...

Hijyene ve düzene önem veriyor aşk hayatında partnerlerinden de aynı şeyi bekliyorlar. Düzenden hoşlanan bir sevgiliyle oldukça mutlu olabilirler. Dağınık ve düzensiz bir partner herhalde istedikleri son şey! aşk hayatları çoğunlukla plan ve program üzerine kurulu.

Limon ve fantezi dünyası...

Dondurmasında limon seven ler çoğunlukta azınlıkta. Hayal dünyaları bir hayli gelişmiştir. Genellikle iyimser olurlar ve başlarına gelen kötü olayları pek takmazlar. Aşk hayatında daha çok mental açıdan anlaşabilecekleri partnerlere yer vermek isterler. Pek çok fantezileri olabilir fakat doğru kişiyi bulmadan bu fantezileri uygulamayı pek tercih etmezler...

Vişne; çileğin ve tutkunun kardeşi...

Vişneli dondurma tercih edenler çilekli dondurma sevenlere oldukça benzer. Tutkulu ve şehvet dolu bir aşk hayatları vardır. . Ama aynı şekilde karşısındaki kişinin 'neler isteyebileceğini' de önemserler... çoğunlukla 'tecrübeli' partner arayışında olurlar.
Womenist