1-BUNU SEVİYORSANIZ...

Bir kafede veya restoranda uzun saatler boyunca oturmak.

Nedeni: Rahat edeceğiniz bir ortamda arkadaşlarınızla zaman geçirmek ve uzun sohbetler yapmak vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyor.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ..
Birlikte bir kitapçıda gezinin.
Seyahat kitapları reyonunda takılarak fotoğraflarla dolu rehberlerde ikinizin de gitmek istediği yerlere göz atabilirsiniz.

Bir günlüğüne hayattan izin alın.

Bütün zamanınızı hiçbir şey yapmadan geçirmenize sebep olan Facebook'tan çıkın artık. Birlikte güzel bir duş aldıktan sonra yatakta yemek yiyin. Mumları yakın ve yemek eşliğinde içkilerinizi yudumlayın. Bu yaşadıklarınız size lüks bir otelde oda servisi istemeye eş değer bir keyif verecek.

Falcıya gidin.

Falcının söyledikleri size çok gerçekçi gelmese de bu deneyim geleceğiniz hakkında konuşmanızı sağlayacak. Falcı olmasa belki de böyle heyecanlı bir konuşmayı yapmayacaksınız bile.

2-BUNU SEVİYORSANIZ...


Diğer çiftlerle içki içmek veya yemek yemek için buluşmak.

Nedeni:
Çift olarak takılmak çok hoşunuza gidiyor ve yakın arkadaşlarınızla program yapmaktan son derece keyif alıyorsunuz.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...Oyunlarda grup olun.
Arkadaşlarınızı Tabu oynamak için eve çağırın. Erkek arkadaşınızla takım kurarak diğerlerini engin bilginizle yenmeye çalışın.

Hafta sonu kaçamağı yapın.
Bir değişiklik olsun bu hafta sonunda şehir dışına çıkmak için bir organizasyon yapın. Tüm çift arkadaşlarınızı arayıp şehrin fazla uzağında olmayan o çok popüler piknik alanlarına gidin.

Çift olarak yapılan spor aktivitelerine katılın.
Pilates’i yalnız yapmak yerine arkadaşlarınız ve sevgilinizle birlikte bir grup dersine katılın. Hareketleri yapmakta zorluk çekseniz de eskisi kadar sıkılmadığınızı ve ne kadar eğlendiğinizi göreceksiniz. Heyecanlı bir tenis turnuvasına da katılabilirsiniz.

3-BUNU SEVİYORSANIZ...

Lunaparka giderek çeşitli oyunları denemek.

Nedeni:
Risk almak ve yükselen adrenalin bilinçaltınızdaki maceraya atılma isteğini doyuruyor. Ayrıca bu tür eğlenceli faaliyetler sayesinde içinizdeki çocuksu tarafı da kolayca ortaya çıkartabiliyorsunuz.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...Arkadaşlarınızı evinizdeki poker gecesine çağırın.
‘Herkesin kendi içkisini kendisinin getirmesi’ kuralını koyarak evinizde bir Vegas gecesi düzenleyin. Sadece poker oynamak zorunda da değilsiniz. Oyundan oyuna atlayarak rekabeti daha da artırabilirsiniz.

Bir günlüğüne üstü açık bir araba kiralayın.
Cumartesi veya pazar günlerinden daha ekonomik olduğundan cuma gününü tercih ederek üstü açık bir araba kiralayın. Manzarası hoş olan yollardan geçerek keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

Uçurtma uçurun.

Sevgilinizle sahile inerek çocukların arasına karışın ve hanginizin uçurtmayı daha yükseklere çıkartabileceğini test edin. Göreceksiniz sadece uçurtmayı havada süzülürken izlemek bile sizi çok mutlu edecek.

4-BUNU SEVİYORSANIZ...

Yeni açılmış popüler kulüplerde sabaha kadar dans etmek.

Nedeni: Gece çıkmak sizin için adeta bir tutku. Aktif olarak gece hayatının içindesiniz ve özellikle popüler yerlere gitmeyi tercih etmeniz kaliteye ne kadar önem verdiğinizi kanıtlar.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...Bowling oynayın.
Retro spor dalları geri dönüş yapıyor. Bunlardan biri de bowling. Oyun oynarken maç izleyebilir müzik dinleyebilir ve içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Gece geç saatte buluşun.
Arkadaşlarınızla ayrı ayrı çıkmayı önerin. Sonrasında sevgilinizle geç saatte buluşup gecenin dedikodusunu yapın. Hafif bir yemek eşliğinde gerçekleştireceğiniz bu buluşma uyumadan önce mesajlaşmaktan çok daha keyifli olacaktır.

Başbaşa ve romantik bir şarap-peynir tadımı organize edin.
Birkaç farklı şarap peynir ve kurutulmuş meyveler alıp onu evinize davet edin. Şarabın hangi aromaları içerdiği konusunda tahminler yürütüp lezzetli bir keşfe çıkın. Gözlerinizi bağlamanız da eğlenceli olabilir.

5-BUNU SEVİYORSANIZ...

Evinizin yakınlarında koşuya veya bisiklet turuna çıkmak.

Nedeni: Açık havada kendinizi çok rahat ve hafif hissediyorsunuz. Fiziksel güç harcayarak sınırlarınızı test etmek hoşunuza gidiyor.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...Birlikte maceraya atılın.
Yanınıza sadece bir günlük elbise iç çamaşırı ve su alın. Ormanda uzun bir yürüyüş yapın. Yorulduğunuzda yakınlarda bir pansiyonda konaklayın.

Açık havada sevgilinizle birlikte yemek yapın.
Bir yemek kitabı alın ve mangalda yapabileceğiniz yaratıcı aynı zamanda pratik bir tarif seçin. Gerekli malzemeleri marketten birlikte gidip almak dahi çok eğlenceli olacak. Malzemeleri hazır ettikten sonra mangalınızı balkona kurun; özenli hazırlanmış bir sofra küçük mumlar rengarenk minderler ve bir rüzgar çanı sayesinde kendinizi tatilde gibi hissedebilirsiniz. Tabii i-Pod'unuzda gecenin romantizmine uygun bir şarkı listesi bulunduruyor olmanız da hoş bir ayrıntı!

6-BUNU SEVİYORSANIZ...


Günlük gezilere çıkmak.

Nedeni:
Yeni yerler keşfetmek ve yeni fikirler üretmek sizi heyecanlandırıyor.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...
Ortadan kaybolun.
İşe gitmeyin ve farklı bir buluşma ayarlayın. Örneğin daha önce hiç yemediğiniz tarzda yemek yiyebileceğiniz bir restorana gidin. Ama oraya gideceğinizi sadece siz bilin. Erkek arkadaşınıza sürpriz olsun. Sadece iş yerinizden uzak olduğunuzdan emin olun ve o gün çektiğiniz fotoğrafları sakın Facebook'a koymayın.

Günlük bir haber üzerine konuşun.
Gün içinde gazetede okuduğunuz ve size çok saçma gelen bir magazin haberini ona anlatın. Bir yandan kendi fikirlerinizi söylerken onunkileri de öğrenmiş olursunuz. "Günün nasıl geçti?" sorusundan daha eğlenceli olacağı kesin!

7-BUNU SEVİYORSANIZ...

Canlı müzik performansları dinlemek.

Nedeni: Sizinle aynı duyguları paylaşan insanların enerjisini hissetmek sizin için önemli. Aynı zamanda sanatçı yönünüz son derece gelişmiş.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...Festivallere gidin ya da açık havada film izleyin.
Yaz aylarında festivalden bol ne var? Açık hava sinemalarının yerini ise küçük bir araştırmayla öğrenebilirsiniz.

Fotoğraf çekin.
Bir parka gidin ve gözünüze takılan her şeyin fotoğrafını çekin. Onları bilgisayarınıza yükledikten sonra biraz Photoshop bilgisiyle harikalar yaratabilirsiniz.

8-BUNU SEVİYORSANIZ...

Sinemaya gitmek.


Nedeni: İlginç hikâyelere tanık olmaktan ve iyi filmler izlemekten hoşlanıyorsunuz. Ayrıca sinemada film izlerken sevgilinizle yakınlaşmak için konuşmanıza da gerek kalmıyor.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...Stand-up'lara gidin.
YouTube'da video izlemenin çok keyifli olduğunu biliyoruz. Siz yine de dışarı çıkın ve en sevdiğiniz stand-up'çının gösterisini birlikte izleyin. Birlikte gülmek sizi yakınlaştıracak.

Aynı anda kitap okuyun.

İkinizin de hoşlanacağı bir kitaptan iki tane alın. Çimlerin üzerine bir örtü yayarak üzerine yan yana yatın yanınıza biraz meyve almayı da unutmayın.