Kadınlar ihanet edecekleri zaman fark etmeden bazı sinyaller gönderirler. Eğer bu sinyalleri alıyorsanız ters giden bir şeyler var demektir. Bir an önce duruma müdahale etmelisiniz.

İhanetin ilk sinyalleri;

1-Sürekli sizi suçluyorsa:

Bir kadın eşini başkaları ile duygusal ya da cinsel ilişkiye girmekle suçluyorsa kendi duygularını yansıtıyor demektir. Kız arkadaşınız size güvenmiyorsa muhtemelen kendine güvenmiyordur.

2-Daha fazlasını istiyorsa:

Eğer size daha yakın olmak istediğini söylüyorsa onu kesinlikle dinleyin. Zira bir kadın ihaneti düşündüğünü aslında size haber verir. Sizin için önemli olmadığından yakınıyorsa aman dikkat.

3-Sürekli ‘online’sa:

‘Seni seviyorum’dan çok ‘Mail’iniz var’ yazısı ile karşılaşıyorsanız internette bir işler çeviriyor olabilir. Aldatmak istemeyen kadınlar için bile internet oldukça cezbedicidir. Sizinle kuramadığı iletişimi başkasıyla kurar.

4-Aşırı romantikse:

Romantik filmler izliyor ve romantik kitaplar okuyorsa içindeki bazı duyguları beslediği kesin. Ancak bu beslenen duygular bir şekilde size dönmüyorsa ne yazık ki ihanet çok yakınınızda demektir.

5-Size karşı daha dikkatliyse:

Eğer bir kadın partnerini aldatıyorsa ona gereğinden fazla ilgi göstereceği kesin. Aslında bu şüphelerinizi azaltmak için yapılan taktikten başka bir şey değildir.