Aşkınızı kalıcı kılın - Foto

Aşkınızın kalıcı olması ve heyecanını bir ömür boyu kaybetmemesi için önerilere göz atın...


05.10.11 - 10:07:41Bir insana âşıksanız sadece bir bakışı içinizi titretir. Bir dokunuşu tüm bedeninizi ele geçirir. Onunla kuşatılırsınız ve bu hal sizi mutlu eder. Aşk kendi varlığınızla beraber tüm dünyayı da daha derinden hissetmenize neden olur. Bu hislerin uzun sürmesi ve kalıcı bir beraberlik için Back-Up İlişki Danışmanı Cansu Ayazi'nin önerilerine kulak verin.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]KENDİNİZLE MUTLU OLUN

Kendinizden mutlu ve memnun değilseniz bir ilişki bu durumu değiştirmeyecektir! Hatta sağlıklı ve karşılıklı bir ilişki sürdürmenizi de zorlaştıracaktır! Tek başınayken mutlu olamayan biri bir başkasıyla da mutlu olamaz.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Kendisiyle flört edemeyen kendisine hayranlık duymayan birinin uzun süreli bir ilişkiyi sürdürmesi zor olacaktır. Kendinizi sevmiyorsanız bir başkasının sizi sevmesini bekleyemezsiniz. Kendinize samimi bir sevgi besleyin değiştirmeniz gereken özelliklerinizi partneriniz için değil kendi mutluluğunuz için değişirin.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


BEKLENTİSİZ OLUN

İlişki bir ihtiyaç değildir. İnsanlar mutlu olmak için bir ilişkiye muhtaç oldukları yanlış inancından kurtulmalıdırlar ki gerçek paylaşımlarda bulunabilsinler gerçek sevgiyi deneyim etsinler.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


lişkilerin yakıtı coşku ve beklentisiz sevgi olmalıdır. Beklentiler ve planlar anı yaşamayı engeller ve endişeye sebep olurlar. Anı yaşayan anın mutluluğunu yakalayan çiftler uzun süreli mutluluğu yakalarlar. İlişkilerinizde sonuç odaklı değil süreci mutlu yaşayan kişiler olun.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


ARKADAŞ OLUN

İlişkiyi sürdüren geçici heyecan ya da zevklerden çok arkadaşlık karşılıklı saygı hayranlık ve ilgi olacaktır. Uzun vadeli ilişkiler gelişimlerini ve hayatta kalmalarını sağlam bir arkadaşlık temeline borçludur! Arkadaşlarınızla olduğunuz rahatlıkta ve coşkuda olun.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]AÇIK OLUN

Partnerinizin zihninizi okumasını beklemeyin duygularınızı ve isteklerinizi net ve açık bir biçimde ifade edin. Açık iletişim kurmak eleştirmek ve yargılamak yerine hislerden bahsetmek sorun değil çözüm odaklı olmak ilişkinin geleceği için olmazsa olmazlardan.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Sürekli irdelemek ve sorgulamak yerine kendinizi doğru ifade etme yolunu seçin.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


ORTAK İLGİ ALANI YARATIN

İlişkiler birlikte geçirilen zamanın uzunluğu ile değil kalitesiyle gelişir. Ortak ilgi alanları yaratmak partnerleri birbirlerine bağlanması ve eğlenceli vakit geçirmesi açısından oldukça önemlidir.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Uzun vadede insanlar ortak ilgi alanlarına sahip oldukları eğlendikleri kişiler ile yaşamayı tercih ederler. Tutkulu ilişkilerin en büyük sırrının birlikte eğlenebilmek olduğunu unutmayın.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]SAYGI DUYUN

Hem kendinize hem de partnerinize saygı duymak fikirlerini ve ihtiyaçlarını hemfikir olmasanız da anlamaya çalışmak ilişkinizi köklü ve kolay sarsılmaz kılacaktır. İlişkiniz için olmazsa olmaz sınırları doğru belirleyin fakat karşı tarafın da sınırlarını zorlamayın.