Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanıyor ve hoşlanma nedenleri ne diye merak ediyorsanız; bilmeniz gerekenler.


1. Romantik çocuk
Klasik sevgiye inanır. Devamlı olarak sevgilisine çiçekler ve çikolatalar alır ve akşam yemeği sırasında da masada çeşitli renklerde mumlar vardır. Kızarkadaşını sık sık arayarak onu düşündüğünü söyler ve gözlerine bakarak ne hissettiğini anlatır.

Neden karşı konulamaz?

Bir kadın takdir edilmek için sever ve romantik çocuk da bunu sık sık yapar. Esas oğlan romantik hareketlerle kız arkadaşını düşündüğünü ona gösterir ve hissettirir. Buna karşılık kadında aynı şekilde karşılık verir.

2. Kendine güvenen çocuk
Bu tip kendine aşırı güvenir. Topluluk içinde oldukça iddialıdır ve onu gördüğünüz zaman güç ve kontrol havası alırsınız. İlişkisindeyse diğer erkekleri kıskanmaz ya da kız arkadaşının erkek arkadaşları ya da çalışma arkadaşlarını bir tehdit olarak görmez.

Neden çekici?

Kadınlar kendine güvenen erkeklere ilgi duyar. Bunu iyi düşünün: Büyükseniz eğer muhtemelen aynı şeyi düşüneceksinizdir. Kendine güvenen erkekler sevgililerinden birşey yapmak için onay beklemez ve bu hareketleri kendine güvenen tipleri daha da çekici kılar.

3. Sanatçı çocuk
Bu sanatçı tip hayatı anlık yaşar. Genelde karşı cinse kur yapmak için yaratıcı tarafını kullanır. Örnek olarak ona bir şarkı yazar ya da onun için resim yapar.

Neden çekicidir?

Her kadın kendini özel ve yegane hissetmek ister. Onu böyle hissettirmek için başka bir yol yoktur. Karşı cins yaratıcı tipin yaratıcı aklı ve onu sanatına uygulamasına ayar olur. Karizmatik asi akıllı ve düşünceli çocuklar da kızların ilgisini çeker.

4. Yabancı çocuk
Uzak egzotik bir ülkeden gelir; Şirin bir aksanı ya da dünya için farklı görüşü vardır. Bağlı olduğu topluluğun gelenekleri ve günlük davranışları biraz acayip olabilir ama her zaman eşsiz bir çekiciliği vardır. Ama unutmayın ki bu kategoriye girmek için bir yabancı olmak zorunda değilsiniz. Eğer çok yolculuk ediyorsanız ya da birden fazla yabancı diliniz varsa herhangi bir şirin konuşan yabancı gibi siz de çekici olabilirsiniz.

Neden kızları çeker?

Karizma karizma karizma.. Bu tip hakkında karizma konusundan başka söz edilecek başka birşey yoktur: Fransızca bir kaç sözcükten daha cazibeli birşey yoktur. Eğer kadın dünyayı umursuyorsa bu tip onların ilgisini çekecektir. Farklı kültürden birisiyle çıkmak da her kız için fantastik birşeydir.

5. Canı ne isterse yapan çocuk
Gördüğünüz yerde dövün. Bu tip aklına esen yere gider. Esen rüzgara takılır.. Gittiği yer de çoğu zaman kaçık bir maceranın olduğu yerdir. Bir motorsiklet sürebilir kız arkadaşını son dakikada aklına gelen bir gezinti için işe gitmeyebilir. Yani bu tip sonucunu düşünmeden hareket eder hislerinin götürdüğü yerde kendini buluverir.

Neden mi ilgi çekici?

Her kadın bir parça asilik ister. Kız erkek arkadaşının umursamaz tavrını sever ve bu hareketin onu da etkileyeceğini umar. Bu kötü çocuk ilişkiye gençlik katar ve kız oğlanı evcilleştirmek için sever. Bunu yaparken de asla başarılı olmayacağını bilir.

6. Akıllı - esprili çocuk
Entellektüel konuşmaları körükler ve kız arkadaşının cevabını dikkatlice dinler. Kız arkadaşını ince mizah aklıyla güldürür ve laflarıyla politikayı daha ilginç kılar. Saatlar boyu kız arkadaşıyla sohbet eder ve asla sıkılmaz.

Neden kızlar bayılır buna?

Zaman ilerledikçe saçlarınız dökülebilir cildiniz yumaşayabilir ama o kızın ilgisini üzerinizde tutarsanız savaşın yarısını kazandınız demektir. İlişkiyi sürdüren en büyük etkenlerden birisi entellektüel kısımdır.

7. Düşünceli çocuk
Otomobilin kapısını kız arkadaşı için açar sandalyesini çeker akşam yemeğinin faturasını öder ona tatlı alır gece dışarı çıkarken onu evin kapısının önünden alır onun ne hissettiğine karşı duyarlıdır ve eve gitmek istediğinde onu anlar.

Neden karşı koyulmaz: Şaşırdınız mı?

Bu düşünceli çocukların hiçbir zaman kızların ilgisini çektiğini düşünmezsiniz ama şunu okuyun: kötü çocuk kaba çocuk ve onu tekrar aramayan çocukla çıktıktan sonra dişi kişi önceliklerini tekrar değerlendirecektir. Bunu farketmesi için de biraz zaman geçecektir ama nihai olarak kızların çoğu kendine gelir ve uzun bir periyod için kendine çok güzel davranan bir çocuk ister.