Aşk tutku romantizm için ihtiyacınız olan tek şey bir tutam afrodizyak…


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Aşk tutku romantizm için ihtiyacınız olan tek şey bir tutam afrodizyak… Hem bu sayede ruhunuzu harekete geçirmek için de size yardımcı olacaktır.

Aşkınızı bazı yiyeceklerle hem şımartabilir hem de afrodizyak etkisi altına alabilirsiniz. İşte mutfağınızda bulunması oldukça kolay afrodizyak etkili gıdalar.

Çikolata
Sevgilinize kalp şeklinde hediye edeceğiniz çikolatalar ile ilişkinizi ufak sürpriz ile daha romantik bir hale getirebilirsiniz. Romantik bir akşam için bir adım daha öteye geçmek isterseniz çikolata soslarına batırılmış çilekler de cazip ve çok lezzetli bir fikir!

Muz
Oldukça yüksek afrodizyak etkisine sahip olan muz doğru bir seçim olacak. Ayrıca aşk hayatınızı aktif ve heyecanlı tutmak için yeterli enerjiyi sağlar.

Nar
Nar parlak ve güzel renkleriyle ilişkinizi hareketlendirecek. Bu lezzetli meye romantizm ve tutku için birebir! Birbirinizi leziz narlarla besleyerek romantizmin tadını çıkarın!

Kereviz

Kereviz hem fiziksel hem de duygusal sağlık için oldukça etkilidir. Bu sebeple kerevizin afrodizyak içeriği ile ruhu iyileştirme özelliği olduğu da bilinir.

Zencefil
Zencefil keskin kuvvetli ve zengindir.! Düzenli olarak tüketildiğinde aşk hayatınızda da aynı etkiyi yaratır. Yani keskin kuvvetli ve zengin!

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]