Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Öpüşmeye Dair İlginç Detaylar.

  Öpüşmeye Dair İlginç Detaylar.

  Kimyasal değil duygusal

  Öpüşmenin genellikle kimyasal uyuşma olduğu söylenir. İki yabancı kimyasal uyumu sahip olsalar da birbirlerini öperken duygusallığı bulamayabilirler. İhtiyaçtan doğan öpüşmeler sadece ihtiyaç için yapılır ve çok büyük bir haz vermez. Karşısındaki insana karşı bir şeyler hisseden kişiler birbirlerini arzulu ve istekli olarak öperler. Güvenli ve rahat bir ortamda öpüşmeler çok duygusal olur. Bu yuzden öpüşme kimyasal değil duygusal bir şeydir.

  Öpüşme teknik değil doğaldır

  Canlıların cinsellik iç güdüleri doğuştan gelen bir şeydir. Sonradan öğrenilen veya teknikle olacak bişr şey değildir. Hayvanlar da karşı cinsleriyle öpüşür. İnsanlar bir şey hissetikleri kişileri öpmek isterler sevgilerini bu şekilde gösterirler. Öpüşmek içgüdüsel bir şeydir.

  Beynin cinsel dürtüsü dudaklar
  Vücudun herhangi bir yeri öpüldüğünde beyin cinsel uyarılarda bulunur. Dudaktan öpüşme ise beyinde daha fazla istek ve arzu yaratır. Dudaktan başlanan öpüşmeler kişilere güven ve zevk veririr.

  Öpüşme çağlar öncesinden var
  İnsanlık tarihinin var olduğu andan itibaren öpüşme ve sevişme vardır. Bebekler dudaklarıyla annesinden beslenir. Dudaktan temas doğuştan gelen bir bağdır sevgi belirtisidir. İki kişinin öpüşmesi insanın kendini iyi hissetmesini sağlar. Dudaklar aşkla beden arasında arasında bağ kurar.

  Öpüşme evrensel mi?

  Öpüşme bugün insanlar arasında "neredeyse tamamen evrensel" gibi görünüyor. Fakat herkesin kendine göre farklı öpüşme şekilleri vardır. Kimileri emerek kimileri yalayarak kimileri ise sert bir şekilde sevgililerini öperler. Öpüşmenin farklı şekilleri olsa da aradaki duysal ve cinsel bağı kuran en önemli şeydir.

  Eskimoların burun sürtme adeti
  Eskimolar birbiriyleriyle burunlarını sürtürek iletişime girerlerdi. Burun ve üst dudak arasındaki yeri emerlerdi ve bundan çok büyük zevk alırlardı.

  İlk öpüşme hep hatırlanır


  İlk öpüşmeler her zaman hatırlanır. İlk cinsel ilişki unutulsa da ilk öpüşme unutulmaz. Bunun nedeni seksin başlangıcı olmasıdır. Genç kızlar için ilk öpüşmeleri seks yapmak kadar önemlidir.

  Erkeklerin öpüşürken dillerini sık kullanması

  Erkekler kadınları çoğu zaman yalayarak emerek öperler. Kadının her yerini diliyle öpmeleri erkeklerin tükürük yoluyla libido artırma ve testosteron çoğaltmalarına neden olur. Kadınlar bu ağzı açık tükürüklü öpücüklerden her zaman şikayetçi olsalarda erkekler çok zevk alırlar.
  Erkekler öpüşürken sonunu görür

  Şüphesiz kadınlar ve erkekler öpüşmekten büyük zevk alırlar. Erkekler öpüşme şeklinden bunun sonunun yatakta bitip bitmeyeceğini fark eder. İsteksiz bir öpüşmeyi hemen anlar. Erkekler için öpüşmenin nasıl biteceği önemlidir seksle bitmesini arzularlar. Kadınlar ise öpüşmenin daha duygusal bir bağ olduğunu ve her ilişkide ateşli öpüşmelerin olacağını düşünürler. Öpüşmeden zevk almaları tutkulu olması bazen yeterlidir ve seksle bitmesi gerekmez.

  Gözler açık mı kapalı mı?
  İyi bir öpücükle romantik ve duygusal bağlarla zevk alabilirsiniz. Romantik ortamda gözleri kapalı öpüşen çiftler daha fazla zevk alırlar. Bilinçsizce öylesine öpüşmenin sonucu kötü olabilir. Karşı tarafa güven ve zevk vermez.

  Uzun ömürlü ilişkinin temeli öpüşme

  Uzun vadeli ilişkilerin temel kaynağı iyi ve tutkulu öpüşmedir. Öpüşme aşk hormonlarının daha fazla salgılatıp ömrü uzatmaya yarıyor. İyi ve romantik öpüşmeler kişiler arasında bağ kurulmasını sağlar. Çiftleri daha da yakınlaştırır. İlişkinizin uzun sürmesi ve aşkınızın hiç bitmemesini istiyorsanız tutkulu ve romantik öpücükleri ihmal etmeyin.

  Kokuların gücü


  Koku bilinçsiz bir şekilde kişinin genetiğinde bağışıklık ifade edebilir. Koku karşı cinsler arasında çekiciliği sağlar ve birbirine yakınlaştırıp öpüşmeyi başlatır. Kokular iç güdüsel olarak cinselliği ve haz almayı artırır.

  Kadının dudakları çok önemlidir
  Dudakları Angelina Jolie gibi görünmesi için çalışan kadınlar erkeklerin gözünde tam öpüşülecek kadın imajını çizer. Dudaklarını belirginleştiren dolgunlaştıran kadınlar öpüşmeyi seven kadınlardır. Kırmızı parlak ruj süren kadınlar erkeklere daha çekici ve seski gelir.

  Öpüşmek bağımlılık yapabilir

  Öpüşme hem erkeğin hem kadının kendisini iyi hissetmesine neden olabilir. Öpüşmek beynin kimyasalarının iyi hissetmesini ve mutlu olmasını sağlar. Bu duygular insanda bağımlılığa neden olabilir. İlk aşk yaşamaya başladığınız andan itibaren öpüşürseniz aşkınız zaman içerisinde daha da artar ve birbirinize olan bağımlılığınız artar

  Sarhoşken öpüşmek zevk verir mi?
  Alkol ya da uyuşturucu kulladığınızda öpüşmekten pek zevk almaz ve mutlu olmazsınız. Biraz almış olsanız bile öpüşmek size haz vermez. Ayıkken öpüşmek insanın duygularını daha iyi anlamasını sağlar.

  Stres atmak için en iyi yardımcı öpüşme
  Kavga ettiğiniz veya tartıştığınız sevgilinize çikolata ya da çiçekler alarak kendinizi affetirmeniz çok zor olabilir. Bunun en büyük yardımcısı iyi bir öpüşmeden geçer. Stresinizi sorunlarınızı öpüşerek çok daha kolay çözümleyebilirsiniz.

  Öpüşmenin hayattaki önemi

  Öpüşme hayatımızda doğumdan ölüme kadar önemli bir rol oynar. Bir ilşkiyi sürdürmek ve mutlu olmak için tutklu öpüşmeler çok önemlidir. Öpüşürken zevk almaya bakın heyecanlı tutkulu öpüşmeleri deneyin ve birbirinizi mutlu edin...

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Günümüzde öpüşmek sevgi olmadan sadece cinselliğin ön adımı olarak kullanıyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ah Sürmenaj cicili bicili konuları düzenle sonra olumsuz mesaj yaz.

  Oldu mu şimdi?

  **

  Bu konuyu Sibel Üresin'e sormak lazım.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sağlık açısından yararlıymış diye haberler çıkardınız millet önüne gelenle duygusuzca öpüşür oldu.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Yed-i AdL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sağlık açısından yararlıymış diye haberler çıkardınız millet önüne gelenle duygusuzca öpüşür oldu.
  Lütfen haberi biz çıkarmadık
  Ama duygusuzda olsa öpüşsün herkes insanların metobolizmasını yükseltir Öpüşme sanatı. Duygu 'ylada duygu 'suzda herkesi öpüşmeye davet ediyoruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş