No.10 - Yatakta

Çiftlerden biri uyurken... Onu öperek uyandırmanız çoğu zaman masalsı bir hava romantizm katacaktır. Ama horlayan ve derin uykuda olan birini genede siz uyandırmaya çalışmayın.

No.9 - Sağanak yağmur altında

Yağmur altında öpüşmek belki size klişe gibi gelebilir ama henüz denemediyseniz bir göz atın.

No.8 - Arka koltukta


Camların buğu olmaması için biraz açın. Tutkuyu bir otomobilin içinde arka koltukta öpüşerek rahatça yaşayabilirsiniz.

No.7 - Örümcek Adam

Aslında bu öpüşme pozisyonu Örümcek Adam filminden öncede vardı ama filmle birlikte tekrar çiftlerin ilişkilerine eklendi. Süperkahraman olmanıza gerek yok! Biraz tuhaf gelsede kesinlikle diğer öpüşmelere benzemediği gerçeği içinizi kaplayacak.

No.6 - Montların arasında


Hiç tanımadığınız bir yabancı ile çılgın bir partide tanıştınız. İnsanlar ne der korkusu yüzünden kızı öpemiyorsunuz. Diğer konukları rahatsız etmeden mont ve paltoların yığınla atıldığı yere gidin ve kızı öpün

No.5 - Soyunma kabininde


İnsanların önünde öpüşmeyi heyecanlı bulmadıysanız. Sizi yinede heyecanlandıracak gizli kapaklı bir macera var. Etrafı kontrol ettikten sonra kabinde ateşli bir öpücükle unutulmayan bir hatıra. Tabii güvenliği hesaba katmanızda yarar var. Birde diğer kabinlerden çıkan kadınlar sizi görünce çığlığıda basabilir dikkat.

No.4 - Kalabalık bir sokakta


Pazartesi ve sokak hıncahınç dolu. Bu moralsiz sabahı belkide ona daha hoş gösterebilme şansınız var. Beklenmedik bir öpüşme yararlı olabilir.

No.3 - Müzede

Çok ilgi çekici bir tablonun önündesiniz... Bu yaratıcılık atmosferi sizi biranda tutkulu bir öpüşme içine sokabilir

No.2 - İşyerindeki masanızda

Araştırmalara göre meslek sahibiyseniz ilişkilerin çoğu çalıştığınız işyerlerinde başlıyor. Ve bu ilişkilerin %50'si evliliğe gidiyor. İşyerinde belkide saklamanız gereken bir ilişkiniz var ama fırsatını bulduğunuz zaman onu öpmeniz adrenalinin tavan yapmasını sağlayacak. Uygula ve gör.

No.1 - Lunaparkta bir trende

Aşkın inişleri veçıkışları vardır. Aynen lunaparktaki bir hız treni gibi. Tam en büyük tepedeyken sevgilinizi öpmeniz ona hayatı boyunca unutmayacağı bir iz olarak kalacaktır.