Öpüşme Teknikleri

Ateşli Bir Nefes

İlk önce çok hafif bir dokunuşla dudaklarınızla dudaklarına dokunun sonra başınızı eğip ona sokulun. Dudaklarınızla dudaklarını ısıttıktan sonra sıra onları dilinizin ucuyla yalamaya geldi. En son hafifçe üfleyerek dudaklarını serinletin. “Dudaklarınızı dudaklarına hafifçe sürterseniz sevgilinizin heyecanlandığını göreceksiniz” diyor “The Kissing Book” (Öpüşme Kitabı) adlı kitabında yazar Tomima Edmark. “Sonra hava vererek dudaklarının nemini alırsanız hisleri gerçekten doruğa ulaşacaktır” diye ekliyor.

VAKUM ÖPÜCÜĞÜ

Bu cesur hareket sevgilinize patronun kim olduğunu gösterecek. Parmağınızla dudaklarının çevresini çizin (üst dudaktan başlayarak alt dudakta bitirin). Alt dudağına indiğinizde onu baş parmak ve işaret parmağınızın arasında toplayın (çocukların küsme hareketi gibi). Sonra başını daha yakına çekerek daha önce parmaklarınızla tuttuğunuz dudağını şimdi dudaklarınızla kavrayın. “Parmaklarınızın dokunuşu dudaklarınızınkinden daha serttir ve sevgilinizde fırtınalı duygular uyandırır” diyor William Cane “The Art Of Kissing” (Öpüşme Sanatı) adlı kitabında.

SENKRONİZE NEFES
Bu hareket onu nefessiz bırakacak. Dudaklarınızı sevgilinizin dudaklarıyla birleştirin ve derin nefes alın. Hareketi yavaş tutun ki aranızdaki nefes alışverişi sert olup akciğerlerindeki havayı vakum gibi çekmesin! Bu hareket sırasında onun katılımına da ihtiyaç duyacaksınız o yüzden başlamadan önce ne yapmak istediğinizi ona anlatın.

Ağzındaki havayı yavaşça çektikten sonra nefes verip bu kez kendi nefesinizi ona verin. Bu hareketin başarısı senkronize olmanıza bağlı.

VAMP KADIN

Sevgilinizin boynuna doğru eğilirken etini dişlerinizin arasına alıp bırakın. Unutmayın erkeklerin yüzde 80′i acılı cinselliği sever. Uyarılınca vücudunuz endorfin salgılar ve bu hormon acıyı hissetmenizi bloke eder.

EMMENİN GÜCÜ

Bu öpüşme stili erkeğiniz için son derece uyarıcı. Başınızı hafifçe arkaya kaldırın. Sevgilinizin üst dudağını dudaklarınızın arasında kavrayın sonra başınızın yerini değiştirerek ondan sizin alt dudağınıza aynı şeyi yapmasını isteyin. Önce hafif dokunarak sonra daha ateşli sonra yine hafif öpüşün ki bu hız değişimleri onu daha fazla heyecanlandırsın. Başınızı bir yandan diğer yana çevirerek alt dudaklarınızdan üst dudaklarınıza geçirin. Eski Hint inancına göre üst dudağı klitorise bağlayan bir sinir yolu vardır.

DONDURMA HAYALİ

Romantik bir yemek sonrasında bir dondurma ve bir kahve ikram edin. Ağzınızı kahveyle ısıtıp ona sıcak bir öpüşme sürprizi yapın. Sevgilinizin ağzını ısıttıktan sonra kendi ağzınıza bir kaşık dondurma alın ve bu sefer ağzını buzlu dilinizle soğutun. Sıcak soğuk değişimi sinir uçlarını harekete geçirir. Bu orgazma benzeyen bir histir.

HAZİNE AVCISI
Bu tekniği erojen bölgelerini keşfederken kullanabilirsiniz. Boyun ve köprücük kemiği arasındaki yerle başlayın. Dilinizle ufak daireler çizerek vücudunun diğer yerlerine de geçin. Reaksiyonlarına dikkat edin. Hangi bölgesine dokunurken daha çok heyecanlandığını görün ve dilinizle bütün vücudunu gezdikten sonra dönüş yolunda oralara daha fazla ilgi gösterin. Erojen noktalar sadece erkekten erkeğe değişmez aynı zamanda günden güne de değişebilir. Öpücüklerle bu gizli yerleri kolayca keşfedebilirsiniz. Her defasında gizli bir hazine bulma şansınız var.

İÇTEN ÖPÜŞME

Bir dahaki sefere onu öptüğünüzde dilinizi damağından başlayıp ağzının ta arkalarına kadar geçirin. Sonra dilinizi yumuşak tutarak dişlerinin arka duvarlarını süpürün. Aynı hareketi alt dişleri için tekrarlayın. Son olarak dilinizi tamamen onunkine dolayın. Bu hareketin sihirli bir gücü var çünkü ağzının her santimini dilinizle geziyorsunuz. Sıradan bir öpüşmede ağzın birçok tarafı keşfedilmezken bu öpüşme sırasında yeni zevk noktaları keşfedebilirsiniz.

ELEKTRİK ŞOKU
Boynuna dokunurken hafifçe mırıldanırsanız zevkten uçtuğunuzu belirtmek için yeterli olacaktır. “Sesiniz teninde hissedebildiği bir titreşim oluşturur” diyor Edmark. Ağzınızı çenesinin başladığı yere yerleştirin ve boynuna dokunurken çeşitli sesler çıkarın. Çıkardığınız sesleri çeşitlendirmeniz vücudunda ateşli hisler uyandıracaktır.

Sevişme sırasında erkeğinizin yaptığı her itme hareketiyle heyecanı daha çok artar. Aynı çarpıcı sonuçları bu hareketin dudak dudağa versiyonundan elde edebilirsiniz. Kapalı dudaklarınızı dilinizle aşın sonra aynı sevişme sırasındaki gibi dilinizle içeri-dışarı hareketine başlayın.