Bilgisayarınıza hayat veren yeni bir Windows sürümü olan Microsoft ® Windows® XP Professional'a hoş geldiniz! En iyiyi Windows XP'yi yaşayın! Windows XP işini gerçekten çok iyi yapıyor! Windows XP'yi yaşamak için tüm yapmanız gereken sağdaki bağlantılardan birini tıklatmak.

Windows XP kullanımı kolay yeni ekranlar basitleştirilmiş menüler ve daha bir çok yeni özellik içerir. Windows XP'nin canlı modern tasarımını keşfedin. Önemli görevleri ve temel komutları öğrenin.

Windows XP kişisel bilgisayar kullanımını kolay ve eğlenceli bir hale getirir! Güç performans yeni ve canlı bir görünüm gereksinim duyabileceğiniz çeşitli yardım menüleri. Windows XP benzersiz güvenlik özellikleriyle birlikte bunların tümüne sahiptir.

Evinizden işyerinizden ve Internet’ten dijital ortamın heyecan verici dünyasına açılın. Fotoğraf müzik video ve bilgisayar oyunlarının yanında daha birçok özelliğin tadına varın.

Dosya fotoğraf müzik öğelerini hatta yazıcınızı ve Internet bağlantınızı size özel ve güvenli olan bir ağda başkalarıyla paylaşın.

Windows XP kullanarak Microsoft Windows 2000'in kanıtlanmış güvenilirliğiyle birlikte yüksek performans elde edersiniz.