Windows 7 de USB depolama aygıtlarının depolama alanını maksimum yapmak için ne yapabiliriz? Microsoft şimdi Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 USB depolama aygıtlarına maksimum transfer yapmayı sağlayacak bir güncelleştirme yayımladı.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]USB maksimum aktarım boyutu USB host denetleyici miniport sürücü veya USB bağlantı noktası sürücüsü (Usbport.sys) tarafından tanımlanmıştır. USB maksimum aktarım boyutundan daha fazla kullanırsanız transfer isteği başarısız olabilir ya da bir mavi ekran hatası alabilirsiniz.

Bu güncelleme ile USB depolama aygıtlar da maksimum veri transfer boyutunu sağlamak mümkün olacaktır. Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra Usbstor.sys sürücü 2 megabayt (MB) 64 kilobayt (KB) maksimum transfer boyutunu artırabilirsiniz.

Maksimum transfer boyutu varsayılan 64 KB artış ise bazı USB depolama cihazları için performans geliştirilmiş olabilir. Ancak donanım satıcısı USB depolama cihazları için bu değeri ayarlamak için bir cihaz bilgi dosyasına (INF) sahip olmas gerekiyor.

USB depolama aygıtlarının veri alma boyutlarının artırılması ile ilgi daha fazla bilgi almak ve okumak istiyorsanız Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sayfasını ziyaret edin.