Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up Dünya Kadınlar Günü için Doğum Günü Hediyeleri

  SPEAKER SIRT ÇANTASI
  Bu şirin sırt çantası istediğiniz zaman media player radyo veya cep telefonunuzu bağlayabileceğiniz üzerindeki 2 küçük hoparlörü ile ilgi çekiyor...

  Food Fighter Oven Gloves - Boksör Fırın Eldivenleri
  Bu eldivenler ile tüm yemekler korksun sizden!

  Mutfağınızda bazı günler yemek yapmak sizi zorlar mutfak adeta bir boks ringine döner ve adeta yemeklerle maça çıkarsınız. Bu mücadeleye girişmeden önce takın fırın eldivenlerinizi ve ringe hazır çıkın. Boksör Fırın Eldivenleri size gereken savaşçı ruhu aşılar. Korksun yemekler!

  ASILMIŞ HARRY
  Bu Harry?leri Taksim Meydanında sallandırabilirsiniz!

  Harry?nin ışığı görmesine artık yardımcı olamazsınız artık Harry için çok geç. Harry çoktan öldü. Ama Harry size lambanızın ışığını yakmakta yardımcı olarak sizin ışığı görmenize yardımcı olabilir.

  Pocket Hammock - Cep Hamağı
  Hamak keyfinizi cebinizde taşımaya ne dersiniz

  Yaz geliyor peki yaz denince aklımıza ilk ne geliyor? Tabi ki hamakta tenimizi okşayan serin yaz rüzgarı eşliğinde yapılan şekerlemeler! İşte bu müthiş cep hamağı size muhteşem dinlenme saatleri yaşatacak.

  CASUS ŞAPKASI
  Casusların en mükemmel yardımcısı


  Hayat tıpkı bir tiyatro gibidir içinde güzel bir kızın yakışıklı gencin ve neşeli ihtiyarın olduğu.ve hepimiz kendimize düşen rolümüzü oynarız. Fakat bazen oyun içinde görünmez olmak isteriz aynı bir seyirci gibi. Herşeyi bir casus gibi gözlemlemek için artık bir yol var. Tabii ki hiçbir art niyet olmadan! Beyaz siyah kırmızı ve yeşil renk seçenekleri vardır.

  YAPRAK KAPI STOPERİ
  Dökülmüş gerçek bir yaprak görüntüsündeki kapı stoperi

  Kapıların yüzüne kapanmasını doğal yollarla önlemeye ne dersiniz? Farzedin ki bir yaprak daldan dökülüp uçarak sizin kapınıza kadar gelmiş ve hiçbir rüzgarı kapıyı yüzünüze kapatamasın sizi dışarıda bırakmasın diye kapı stoperi olarak kapınıza sıkışmış. Ne dersiniz harika olmaz mıydı?

  Angry Birds Mini Plush ? Kızgın Kuşlar Mini Peluş


  Bu kızgın kuşların gazabından kimse kurtulamaz

  Angry Birds ün tüm dünyaya yayılan oyun çılgınlığı şimdi de peluşları ile sizlerle! Angry Birds ün birbirinden şirin ve kızgın modelleri ile evinizde ve ofisinizde kötü kuşları avlayabilirsiniz. Bu peluşlarla Angry Birds çılgınlığına kendinizi kaptırıp onlarla canlı canlı oynamanın tadını çıkarın

  Borrow My Pen - Sakıncalı Ödünç Kalem  Bazen bir kalem sizin hakkınızda çok şeyi söyleyebilir hem de çok kötü şeyleri!

  İnsanlardan ödünç aldığınız kalemlerin üzerinde ne yazıldığına dikkat eder misiniz? Yoo niye dikkat edeyim ki kalem kalemdir mi diyorsunuz? Peki ya arkadaşınızdan ödünç aldığınız kalem bir Nudist kampına ya da Sex Bağlılığından Kurtulma Merkezine ait olsa ne yaparsanız? Hemen oradan kaçın ya da siz de bu kalemlere sahip olun!

  Magnetic Tape ? Manyetik Bant


  Artık her resim ya da notu bir magnete dönüştürmek çok kolay!

  Sihirli bir şekilde tüm resimlerinizi ya da notlarınızı birer magnete dönüştürmek artık elinizde. Tek yapmanız gereken manyetik bantı resminizin arkasına bantlamanız bundan sonra resminiz buzdolabı ya da herhangi başka bir zemine yapışmaya hazır!

  Voodoo Knife Block - Vudu Bıçaklık


  Vücuduna bıçaklar saplanmış gibi duran voodoo bıçaklık seti

  Yemek hazırlamakla geçen vaktinizi eğlenceli bir Voodoo ayinine dönüştürmek nasıl olurdu? Sıra dışı tasarımı ile Voodoo'nun tahta sıkıcı bir bloktan çok daha şık ve ilgi çekici bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Tasarımcısının bu standı hazırlarken ne düşündüğünü bilemiyoruz ancak ortaya çıkan sonucu çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. 5 farklı çelik bıçaktan oluşan set de pakete dahildir!

  PRATİK UZANMA ALETİ
  Hiçbir şey ulaşılmaz değildir

  Kolunuzun istediğiniz zaman yaklaşık 1 metre daha uzaması ne çok işe yarardı! Katlanabilen uzanma aleti sayesinde ulaşamadığınız yüksek ve dar yerler elinizin altında...

  Graffiti Train - Grafiti Tren


  Treninizi kendiniz dizayn edin

  Yaratıcılığınızı konuşturmak için karsınızda yeni bir ürün daha Grafiti Tren. Zevkinize göre tasarlamanız için boş durumda olan beyaz vagonu istediğiniz gibi boyayın isterseniz beraberinde gelen çeşitli duvar yazısı ve çıkartmalarla kendi zevkinize ve yaratıcılığınıza göre süsleyin içinizdeki tasarımcıyı gösterin.

  SİGARA YASAK(!)


  Sigara yasaklarından öç almanızı sağlayan kül tablası

  Sigara yasaklarına karşı hıncınızı çıkarabilmenizi ve yasak işaretinin üstüne sigara söndürmenizi sağlayan mükemmel kül tablası artık sizlerle! Duvarda asılı durup canınızı sıkan tüm o işaretlerden sigaranızı bu kül tablasında içerek öç alabileceksiniz.

  KLAVYE TUŞU KUMBARA
  Zenginliğe giden kutu

  Dünyamızı döndüren şeyin para olduğu söyleniyor. Eeee... dünyanın durmasını hiç birimiz istemeyiz herhalde. O zaman ?hani belki dünya yavaşlarsa? diye kumbaranıza bir iki demirlik atmak beklemediğiniz anlarda çok işe yarayabilir:P

  Portable Hand Shock - Avuç İçi El Şoku


  El sıkışırken şok veren avuç içi şoku

  Portable Hand Shock ile sizinle el sıkışanlar sizi bir daha hiç unutamayacak! Sizinle el sıkışmaya kimse cesaret edemeyecek! Avuç İçi El Şoku ile herkesi tedirgin edip çok eğleneceğinizi garanti ediyoruz.

  Belt Buckle Opener ? Açacak Kemer  Kemeriniz artık şişeleri açabilecek

  Şişe açacaklarını taşımak eziyet mi geliyor? Bir partiye ya da bara giderken şişe açacağını nasıl taşıyabilirim mi diyorsunuz? Hiç merak etmeyin artık açacak kemeriniz var! Kemer tokasındaki açacak ile tüm kapakları rahatlıkla açabileceksiniz! Artık tüm kolalar ve biralar korksun sizden!

  Fırat Figürü  Karikatürlerine bayıldığımız Fırat artık figür olarak karşımızda

  Her hafta Fırat'ın maceralarını takip eden Fırat hayranlarına müjde! Fırat artık figürü ile sizlerle olacak. Uğur Gürsoy'un Fırat ı her zamanki şirin görünümüylü elinde kocaman salçalı ekmeği ile onu almanızı dört gözle bekleyecek!

  Angry Birds Giant Plush - Kızgın Kuşlar Jumbo 40cm Peluş


  Ele avuca sığmayan dev Angry Birds peluşları

  Angry Birds ün tüm dünyaya yayılan oyun çılgınlığı şimdi de peluşları ile sizlerle! Angry Birds ün birbirinden şirin ve kızgın modelleri ile evinizde ve ofisinizde kötü kuşları avlayabilirsiniz. Bu 40 cm lik dev kızgın kuş peluşlarla hedefleri vuramamanız artık imkansız!


  Stampler - Neşeli Zımba
  En ilginç ve en komik zımba

  Hayatınızı neşelendirmek için sürekli yeni ürünler tasarlanan Suck UK ofisiniz için tasarladığı zımba ile kâğıtlarınıza neşeli suratlar basıyor. Kağıtlarınızı zımbalarken bu herkesin bulamayacağı zımba ile siz de kağıtlarınıza kendi imzanızı atabilirsiniz.

  Video Notebook - Video Defter


  Notlarınızı alabileceğiniz en nostaljik kaset defter

  Eskilerin VHS formatındaki video kaseti şimdi yeni defterimiz oldu. Bu Nostaljik Kaset deftere anılarınızı düşüncelerinizi seyahat notlarınızı...vs. kaydedebilirsiniz.

  WABOBA
  Suda zıpzıp zıplayan zıpır top!

  Waboba gibi adını söylemesi bile zor topun sadece atıp tutulacak bir top olmasını siz de beklemiyorsunuz değil mi? Evet çok haklısınız bu top sadece atıp tutulacak bir top değil bu top suyun üzerinde zıplaması için özel olarak üretilmiş bir top! Bu top ile artık havuz ve denizler çok daha keyifli olacak!

  DART ASKILAR
  Oynamak için değil asmak için dartlar!

  Bu sıradışı ceket askılarını diğer askıların yanına monte etmemenizi öneriyoruz çünkü bu Dart Askıları gören tüm diğer askılar hasetlerinden çatlıyor. Dünyanın en iyi tasarımcıları tarafından özel olarak dizayn edilip üretilmiş olan bu askılar bulunduğunuz ortamlara apayrı bir hava katacak! Dartların bir yerleri delmekten daha yararlı işlerde çalıştıklarını siz de göreceksiniz.

  His & Hers Ball & Chain ? Pranga Anahtarlık
  Aşkınız gibi anahtarlarınız da prangalarla güven altında

  Birçok ilginç anahtarlık çeşidi görmüşsünüzdür ancak hiç prangalı anahtarlık gördünüz mü? Bu anahtarlıklar ile artık kimsenin hasretinden prangalar eskitmenize gerek yok. Hem aşkınızı hem de anahtarlarınızı prangalarla bağlayın böylelikle sevgilinizin anahtarını kaybederek bir yerlerde mahsur kalmasına ve bu yüzden kavuşamamanıza izin vermeyin!

  EAR RING
  Anahtarınız kulağınıza küpe olsun!

  Anahtarınızı kaybetmek artık tarih oluyor çünkü anahtarınız artık kulağınıza küpe oluyor! Artık anahtarınızı takabileceğiniz mükemmel bir anahtarlık var. Kulak şeklinde olan bu zekice tasarlanmış anahtarlık özel silikondan yapılmış kulak parçası ve anahtarlarınızı takabileceğiniz halkadan oluşmaktadır. Mavi yeşil kırmızı mor olmak üzere 4 farklı renk çeşidi vardır.

  Giant Water Cannon ? Dev Su Tabancası
  Su savaşları hiç bu kadar acımasız olmamıştı!


  Dev Su Tabancası sayesinde bundan sonraki tüm su savaşlarının tek galibi siz olacaksınız! 30 metreye kadar su fışkırtabilme özelliğine sahip olan Giant Water Cannon ile artık herkes sizden korkacak!

  100 DOLAR TUVALET KAĞIDI


  Dolar hiç bu kadar değer kaybetmemişti!

  Tuvalet kağıdı olarak dolar kullanacak kadar zengin olabilmeyi hayal ediyor ya da "paranın ne önemi var?" diyorsanız 100 Dolarlık banknot tuvalet kağıdı tam size göre! 100 dolarları tuvalet kağıdı olarak kullandığınızı görenlerin şok olmuş bakışlarına hazır olun.

  Giant Piano Keyboard ? Dev Yer Piyanosu
  İlham artık ayak parmaklarınızın ucunda!

  Bu dahice tasarlanan piyano klavyesi müzik yapmanın eğlenceli bir yoludur. Onu yere koyun ve melodiyi ayaklarınızla bulun. Piyano Saksafon Viyolin Akordiyon Trompet Arp Ksilofon ve gitar olmak üzere yedi farklı müzik aleti ayarı bulunan bu dev piyano ile performanslarınızı ve bestelerinizi kaydedip sonra yeniden dinleyebilirsiniz.


  Switch Notes - Işık Düğmesi Notluk


  Artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız

  Not kağıtları hayatımızın ayrılmaz bir parçası... Unutulmaması gereken o kadar çok şey var ki! Ortasında klasik elektrik düğmelerine uyabilecek bir delik olan yeni yapışkanlı not kağıtları Switch Notes ile artık hiçbir şeyi unutmayın.

  ACİL ŞARJ!
  Şarjım bitti sözü malesef artık tarih oluyor!

  Cep telefonunuzun ya da *** playerınızın pille şarj edilememesi onlar için gerçekten büyük bir utanç değil mi? O havalı fakat kendilerine muhtaç olduğumuzu bilen aletler her yere illa ki koca koca şarj aletlerini taşımamızı istemekle çok olmuyorlar mı? Artık gücü elinize almanın zamanı geldi çünkü artık Acil Şarj!?ınız var!

  * Websitemizdeki ürün İngiliz tasarımı olup diğer kopya ürünlerden tamamen farklıdır.

  DEV ATAÇ


  Küçüğü yetmez dedik büyüğünü getirdik sanırım biraz abarttık

  Artık orada oturup uzun uzun acaba kim klasik ataça devrimsel bir değişiklik yapacak diye düşünmeyin biz yaptık bile! Kabul ediyoruz ki ilk bakışta bu da ne böyle diyorsunuz hemen merakınızı giderelim. Bu 30 cm e 10 cm lik dev bir krom kaplama ataç. Onu asacak yer bulamadığınız montlarını paltolarınızı ve çantalarınızı asmak için kullanıyorsunuz. Çok kolay bir şekilde bu Dev Ataç?ı duvarınıza ya da kapınıza takın ve tüm asılacak eşyalarınızı uzunca zaman bekledikleri ana kavuşturun! Bu Dev Ataç muhteşem estetiği ve dizaynının yanı sıra işlevselliği ile herkesi kendisine hayran bırakıyor!

  Book Safe ? Kitap Kasa


  Değerli eşyalarınız bu kitapla çok güvende olacak

  Tüm değerli eşyalarınızı bu dahice tasarlanmış kitap şeklindeki kasa ile koruyun! Eşyalarınıza göz diken hırsızın en son bakacağı yer olan kitaplığınızda bir İngilizce sözlük gibi duran kitabın içinde değerli eşyalarınızın olduğunu hangi hırsız akıl edebilir ki? Anahtarı sayesinde sizden başka kimse değerli eşyalarınıza ulaşamayacak!

  My Cuppa Coffee - Kahve Kupam


  Kahvenizin sertlik ve süt seviyesini gösteren harika kupa

  Kahvenizi nasıl istersiniz.?.. ya da misafiriniz nasıl isterdi?... Sütlü?...az sütlü?....sade?....

  Wine Lock ? Şifreli Şarap Mantarı


  Değerli şaraplarınızı şifreli şarap mantarı ile koruyun!


  Her gün hatta her dakika kaç adet itinayla saklanan şarabın hain eller tarafından buzdolabından alınıp izinsiz içildiğine inanamazsınız. Sizin aylarca sakladığınız özel şarabınızın başkaları tarafından içilmesine seyirci kalmayın şaraplarınızı şifreli şarap mantarı ile koruyun!

  Tunnel Light Mirror - Tünel Ayna  Sonsuz bir aynaya sahip olmak ister misiniz?

  Artık sıradan aynalardan sıkıldıysanız dudak uçuklatacak bir aynaya hazır olun! Bu ışıklı Tünel Ayna içinde sonsuzluğa doğru giden ışıklarla sizi kendine hayran bırakacak. Tunnel Light Mirror ile sonsuz bir yolun başındaki görüntünüzü göreceksiniz.

  Water Wars - Su Savaşları  Su tabancası savaşlarının en gerçekçisine var mısınız?

  Su tabancasıyla birini ıslatmak hepimiz için eğlenceli bir oyundur. Hele birde karşındakini vurduğunda vurulduğu yer belli olursa işte o zaman düello kaçınılmaz hale gelir. Bu harika Su Savaşları seti ile rakibinizi vurduğunuzda suyun değdiği yerler kan lekesi görünümüne dönüşecek ve düello başlayacak!

  App Lock for iPhone - iPhone Simkart İğnesi


  iPhone nuzun sim kartını çıkarabilen sim kart iğnesi

  Siz de iphone nuzun sim kartını çıkarmak için dakikalarca sivri bir iğne arayıp sonra da zar zor bulabildiğiniz ataçları yamultup açmaya çalışıyorsanız App Lock for iPhone tam size göre. iPhone Simkart iğnesini anahtarlığınıza takın ne zaman simkartınızı çıkarmanız gerekiyorsa hemen App Lock ile çıkarın!

  Ace of Spades Bottle Opener - İskambil Açacak
  İskambil kağıdı şeklinde metal açacak

  Maça Ası şeklindeki Ace of Spades Bottle Opener evinize çok yakışacak! Bir ucu kırılmış veya eskimiş açacaklarınızı artık kaldırmanızın vakti geldi çünkü İskambil Açacak ile içeceklerinizi keyifle yudumlayabileceksiniz!

  Ole! Ole! Bottle Opener ? Oley Kapak Açacağı


  Her kapak açtığınızda oley oley diye bağıran açacak

  İddiaya giriyoruz şimdiye kadar bu kadar coşkulu bir kapak açacağı görmemişsinizdir! Her kapak açtığınızda oley oley diye bağırarak sizi gaza getiren bu kapak açacağı ile kendinize hakim olamayacak içtikçe içesiniz gelecek. Bu gaza getiren coşkulu kapak açacağı ile tüm şişelerin korkulu rüyası olacaksınız!

  YENİ SİYAHLAR


  Değişimi temsil eden simsiyah kalemler

  Hayatta herşey değişiyor hayat aile... Herşey bu kadar değişirken klasik kalemlerin de değişim zamanı geldi grafitinden silgisine sapından ahşabına kadar herşeyin simsiyah olduğu bu kalemler çığır açıyor. Üzerinde sadece beyaz olan şeyler hayatımızdaki yenilikleri yazan deyimlerin bulunduğu yazılar.

  Long Bread Wrist Rest - Baget Bilek Desteği


  En ağız sulandırıcı ve en rahatlatıcı bilek desteği

  Bütün gün bilgisayar başında olanlar er ya da geç dirsek ve bilek ağrılarından parmak uyuşmalarından şikayet eder. Bu soruna taptaze bir çözüm getiriyoruz: Baget ekmek şeklinde yumuşacık bilek desteği!

  HACKED
  Ucu kopmuş gibi duran 2 gb lık USB bellek


  O da ne biri USB cihazınızın kablosunu söküp götürmüş mü? Durun durun sakin olun bu gördüğünüz USB bellek diğer usb belleklerden çok farklı. Harika tasarımı ile sanki kopmuş izlenimi veren bu USB yi taşımaya da kullanmaya da doyamayacaksınız!

  Heart of Roses - Güllerden Kalp


  100 den fazla kırmızı ipek gül yaprakları seti

  Sevgilinize veya eşinize romantik bir akşam hazırlamak istiyorsunuz ancak ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Güzel bir sofra mumlar kırmızı şarap geceyi güzel geçirmek iyi fikirler ama ortama biraz romatizim de katmak için ihtiyacınız olan şey ipek gül yaprakları!

  Totty Clicker ? Tıktık Sayaç


  Kaç kişinin bakışlarını size diktiğini bu sayaçla hesaplayın

  Müthiş görüntünüze gelen bakışları hesaplamakta zorlanıyor musunuz? Dert etmeyin artık tüm bu bakışları kolayca sayabileceğiniz tıktık sayacınız var!


  Pocket Microscope - Cep Mikroskobu


  Cebinizde taşıyabileceğiniz minik mikroskop

  Bir bilim adamı gibi aklınıza gelen her şeyi en ayrıntılı şekilde incelemek harika olmaz mıydı? İşte bu muhteşem cep mikroskobuyla her an istediğiniz her şeyi 30 kat yakınlaştırarak inceleyebileceksiniz!


  Battery Snaps ? Pil Başlığı Lamba  Pilinizi anında lambaya dönüştüren harika pil başlığı

  Işık vermeyen pilin ne değeri var ki? Öyle kuru kuruya durduğu yerden işinize yaramayacaksa atın o pilleri. Ya da Battery Snaps ler ile anında parlak bir lambaya dönüştürerek pilinizi işlevli hale getirin. Pilleriniz başlığını takar takmaz ışıl ışıl yanmaya başlayacak.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bazıları çok saçma hayatta hediye olarak verilmez.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Güze çalışma olmuş emeklerine sağlık teşekkürler..
  OkyanusunKalbi, Bunu Beğendi.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ahaha ben o tuvalet kağıdından istiyorum. En büyük hayalim. zzz:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş