Evcil Hayvanlar İçin koku giderici sprey Organik Hayvan Kokusu Yok Edici Sprey


Sany Airfresh Pet 0 Organik Hayvan Kokusu Yok Edici Sprey

Kullanım Alanları: Evcil hayvanlarda ve evcil hayvanların kapalı yerlerde konakladığı her ortamdaki rahatsız edici kokuları yok eder. Özellikle evlerde ve evcil hayvan satış noktalarında (Pet Shop) kapalı alan hayvanat bahçelerinde içerisinde hayvan bulunan botanik bahçelerinde kapalı alan sirklerdehayvan hastanelerinde oluşabilecek istenmeyen kokulara karşı düzenli olarak kullanılmalıdır.

İçeriği: Koku yok edicidir. Doğa tarafından yok edilebilir. Karışım olup zehirli ve zararlı değildir. Kendisi ortama koku vermez. Kokuyu başka bir kokuyla örtme özelliği yoktur. Alkol asit ve toksik madde içermez. İhtıyaç gidericidir.. Teknolojik bir ürün olup şartlandırma teknolojisiyle üretilmiştir. Özelliği: İnsan sağlığına çevre ve hayvanlara zarar vermez. Tehlikesiz (yanmaz patlamaz) nane aromalı sıvıdır. Avrupa Birliği`nde EG güvenlik veri tabanına göre (EG Sicherheitnblatt nach 91/225 EWG 648/2004EC Erstellungdatum: 01.09.2007) ruhsatlandırılmıştır. DTS Tebliğleri 2009/5 2009/13 2009/20 kapsamları dışındadır.

Koku: Koku gaz moleküllerinin havada uçuştuğu sırada duyu organlarımızla algılanması gerçeğidir. Gaz molekülleri canlı organizmların organik maddelerle beslenmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu gaz molekülleri aynı zamanda hastalık etmeni olan mikroplar içermesi nedeniyle koku bu molekülleri taşıyarak bulaşıcı hastalıkların da yayılmasına neden olmaktadır.

Etki Şekli ve Miktarı: Evlerde ve evcil hayvan satış noktalarında (Pet Shop) kapalı alan hayvanat bahçelerinde içerisinde hayvan bulunan botanik bahçelerinde kapalı alan sirklerde hayvan hastanelerinde arzu edilmeyen hayvan kokuların bulunduğu her ortamda havaya püskürtülerek kullanılır. Havaya sıkılan ürün zemine İninceye kadar havadaki gaz moleküllerini yok eder. Gaz moleküllerinin yok olmasıyla bu bölgede alçak basınç oluşturur ve zemine yerleşir. Üzerinden geçen havanın içindeki gaz moleküllerini yok etmeye devam eder. Bu sirkülasyon ortamdaki havada bulunan gaz moleküllerini tamamen yok edinceye kadar sürer. Bu nedenle etkisi 3-4 dakika İçinde görülür.

Kullanım: Sany Airtresh Pet koku yoğunluğuna göre 1m³'e 1-5 cc gelecek şekilde püskürtülür Evlerde ve evcil hayvan satış noktalarında (Pet Shop). kapalı alan hayvanat bahçelerinde içerisinde hayvan bulunan botanik bahçelerinde kapalı alan sirklerde hayvan hastanelerinde bulunan klima ve iklimlendirme sistemlerindeki filtre üzerine nemlendirecek kadar püskürtülür. Leke yapmaz. Evcil hayvan beslenen ev ve iş yerlerinde tavan zemin ve koltuklara ıslatılacak kadar püskürtülür. Ahşap duvarlar camlar mekanik ve bakalit aksama püskürtüldükten sonra temiz bir bez yardımıyla silinir. Evcil hayvan beslenen ev ve iş yerlerinde halı bulunmakta ise halı yıkama makine suyuna Sany Airfresh Pet 100 cc koyarak yıkama yapılır. (Deterjan gerekmez) Aynı şekilde paspas suyuna deterjan koymadan 100 cc Sany Airferstı Pet konularak paspas yapılır. Böylece ev ve iş yerlerinizde hem temizlik yapılmış hem de koku yok edilmiş olacaktır Evcil hayvan beslenen ev ve iş yerlerinde tuvalet eğitimi için ayrılmış farklı bir mekan var ise Sany Airfresh Pet mekana ıslatacak kadar püskürtülür.

Not: 0 Organik olduğu için evcil hayvanınızın üzerine gönül rahatlığı ile sıkabilirsiniz. Ürün Almanya da üretilmektedir.

Evcil Hayvanlar İçin Koku Giderci Organik Spery Hayvan Kokusu Yok Edici Sprey özellikleri kullanım şekli" title="Evcil Hayvanlar İçin Koku Giderci Organik Spery Hayvan Kokusu Yok Edici Sprey özellikleri