Pitbullar yıllarca Amerikada cocuk bakıcılığı olarak kullanılmışlardır çünkü acı eşşkleri diğer köpeklerden daha fazladır.Yani ufak bir cocuk yada Sakat bir insan Pitbulun canını istemeden yaksa yada bir cocuk bu köpeğe fazla sevgi gösterip canını acıtsa pitbul en fazla 1-2 adım ilreiye gider.
Fakat biz insanlar bu güclü köpekleri kücük yaşta alıp özel ilaçlar verip vicudlarını geliştirip kulakları ve kuyruklarını kesip dövüştürmeye zorlayan biz insanlarız.

Köpek dövüşü yapan insanlar toplumdan dıslanmış pisikolojileri bozulmuş manyaklardır!

Ve size bir gerçek anlatmak istiyorum ;

Henüz bebekken başlar acıŞeytan bakışlı gözlerle gelen adamın kucağında! Ya kulakları ya kuyrukları kapı aralarına sıkıstırılarak bahçe makaslarıyla paslı tellerle kesilir yada doğar doğmaz kuyruklarına canlarını alırcasına bir kablo parçası bağlanır.

Uzun acılar ve ağrılı gecelerin sonunda bedenlerinde bir parça ruhlarından bir parça sökülerek alınır..

Belki günlerce belki haftalarca yada yıllarca Güneş temiz hava olmadan kokmuş ve ciğerleri parçalanırcasına içi acı dolu bir yemeği yemek zorunda bırakır o Şeytan bakışlı gözler..
Ama sesiz soluksuz yalvaran gözler hep o Şeytan bakışlı gözleri severacıda olsa bir adım atmasına iznde vermese..

Şeytam bakışlı gözlerdir SAHİP!

O uzun yalnızsoğuk ve sesiz gecelerde tek care korkmaktır o yalvaran gözler için. Sevgi yoktur hiç bilmediği bir duygu!Yalnızca dısarıda olup bitenlerden seslerin soğukluğundan kendini korumak vardır masum gözler için.

Yalnızca korktuğu için saldırarak kendini korumak.Büyüdükce vicudu dikleşirgözlerini kan bürür hiçbir zaman koklayamadığı ağaç diblerinden hiçbir zaman uzanıp yatamadığı gün ışığından korkar masum gözler..

Tek çare öldürmek... O küçük bedenle masum bakıslarıyla girdği soğuk acı dolu cukurdan Şeytan bakışlı gözlerle birlikte o cukurdan cıkar birgün.

Hiç bilmediği hayattaki hersey gibi görmediği demir bir makinanın arkasındaki kücük ve havasız bölmeye sıkıstırlır zorla.

Heyecandan salyaları akar ayaklar titremeye başlarŞeytan dolu bakısları istese un ufak edebileceği halde karşı koymaz..Ve Pit(ingilizce köpeklerin dövüştürüldüğü ringe verilen isim) Uçsuz bucaksız bir tarla belkide zifiri karanlık bir depo amadeğişmeyen tek bir şey var ki oda onlarca Şeytan bakışlı göz!

Onlarca Şeytan bakışlı gözün ardında ne yapıcağını asla bilemez bir zamanların masum bakışlı meleği.

Dizlerine kadar korkuyu hisseder tek çara saldırmak!
Gözleri şakakşarına cıkarcasınadek kendini parçalarcasına saldırır tasmasının ucunda tutan şeytan bakışlı gözlerin elinde.Tam karşısındaki ona benzeyen ama gene hayatında hiç bir zaman görmedği kuyruklu bir kurban daha.

Etrafında anlamadığıbağrışmalar beyninin içinde yankılanır..Şeytan bakışlı göz emreder! SALDIR PARÇALAÖLDÜR!!!

Evet bunların anlamını biliyor ve tereddütsüz şeytan bakışlı gözlerin emrine uyar..

Belki 15 dakika belki saatlerce parçalar parçalanır çığlıklar atar kemikleri kırılır ama her ne olursa olsun son nefesini...Şeytan bakışlı gözlere bakarak adeta herşeye rağmen teşekkürler sahip diyerek ayaklarının dibinde can verir.

Pitlerde can vermis kirli koselerde olume terk ediilmis aci ve yorgunluktan gunler suren hastaliktan ya da aldigi yaralar ve enfeksiyonardan hayatini kaybetmis tum dovus kopekleri ;
Rahat Uyuyun!

Oldunuzcunki insanoglu sizin kendisi icin dovusmenizi istedi. Oldunuz çünkü insanoglu sizi kendi zevkleri ve çikarlari ugruna kullanmayi yegledi. Öldunuz çünkü onlar sayenizde mevkilerini yükseltti.

Artik rahatça dinlenebilirsiniz ve emin olun ki; kimse dinlendiginiz yerde artik sizi rahatsiz edemeyecek.

mutlaka bu linki izleyinz Amerikada yapılan kacak Köpek dövüşleri:h t t p://pitbullvideo.blogcu.com/Pitbull+dovusleri/
(http nin arasındaki boşlukları silinz lütfen)