Ne güneşi istiyorum karanlığıma ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil birtek seni istiyorum


Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Rüzgarın nasıl estiği fark etmez. Farkı yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır.

Zirvelerde kartallar da bulunur yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok nereden ve nasıl geldiğinizdir.

İsteğinizi elde etmenin tek yolu ne istediğinizi bilmektir.

Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler..

Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

Sadece fazla ileri gitme riskini göze alanlar ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir.

Rüzgarın yönünü değiştiremiyosan yelkenlerini rüzgara göre ayarla.

size kafanız hükmediyorsa kralsınızvücudunuz hükmediyorsa köle.

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme umut yoksa yarınlar uzak kalır insana unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...

Aşk bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler. En zoru bana nasipmiş.. önce sev sonra unut dediler. Bense rolümü oynayamadım. Sevdim ama unutamadım.

Dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer. Önce toplarsın sonra teker teker atarsın. Ama bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen atmaya kıyamadığımsın.

Yeterince cesur olamazsanız hayatı sadece seyredersiniz anlamlı sözler..

Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin? Külü dudaklarin...
Yalniz aranizda bir fark var sigarami ben beni ise sen yakiyorsun...

Aşk kaçmaktan çok kovalamak görmekten çok özlemek gitmekten çok beklemek dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler..

Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım
Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork!
Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.

Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak
Dokunmak istedikçe uzaklaşmakdüşündükçe unutmak
Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek
Hep bir şeyler gizlemeksana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK.

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

Iyi agaç kolay yetismez;rüzgar ne denli güçlü eserseagaç da o denli saglam olur.

Önemsiz sayılabilecek olayları bile irdeleyin ve bunlardan ders alın. Önemsiz sayılan dikkatsizlikler insanları umursamazlığa alıştırır...