¦ Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…

¦ Dönmeyeceksin biliyorum tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim......!

¦ Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur

¦ Niye ağlıyorsun dediler sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler meğerse değmezmiş..

¦ Sen sevda ırmağı gittin ele aktın sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım...

¦ Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...

¦ Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

¦ Sana o kadar kırgınım ki seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

¦ Bütün insanları sevebilirdim sevmeye senden başlamasaydım.

¦ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardanASLA!

¦ Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..
¦ Öyle kolay değil benden kurtulman hesabım bitmedi daha seninle öcümü almazsam haram yaşamak hesabım bitmedi daha seninle.

¦ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

¦ Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.!!!

¦ Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi ********im kibrit bile çakmam!!

¦ Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

¦ Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle..


Alinti