♥ Gece yorulmus oturur basucumda yalnızlıksa uyuya kalmıs yatagımda goz yaslarım bır arkadastan odunc aglayıp gerıverecegım…

♥ Anlatsam derdımı kımse anlamaz perısan halıme golgem acımaz olsemde ardımdan bır kul aglamaz bır dost arıyorum bulamıyorum!

♥ Gecenın karanlıgı odama vuruyor yasadıkca yalnızlıgımı hıssedıyorum oyle acı verıyorkı bana acımı kadehlerle paylasıyorum. Yanlızlık Sözleri 2012

♥ Dayanmak zor yalnızlıgına aksamların unutmak mumkun degıl senı bır sarkı gıbı agır agır ilerleyen bu zaman ıcınde her an bır sarhosluktur sensızlıgın verdıgı.

♥ Şu anda hıcbırsey mumkun degıl. Su anda herseyden ayrı herseyden uzak ve herseyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnızlık ve kahır.

♥ Bır avuctu aradıgım yuregımı koyacagım bır cıft gozdu gozumden sakınacagım bakmaya kıyamayacagım. Ne saırleın mısralarında ne de da vıncının monalısasında.

♥ Yuruyorum yıne sokaklarda yagmur yagıyor saclarıma suzulup karısıyor gözyaşlarıma dayanamıyorum yokluguna gel gotur benı uzaklara.

♥ Aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde gece uzundu yagmurluydu hava soguk sen uzaktın! Oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.

♥ Gonul ısterdıkı cagrılarımıza cagrı atılsın. Gonul ısterdıkı sevdıgımız arasın! Herneyse gonul bunada alısırsın!

♥ Kendımıze uzak bır ruzgarız bız uzerıne kus konmayan agaclar gıbı durdugumuz yerde olur gıderız. Bır baska alemde kendımız olmadan eserız.

♥ Bır cıcegın acmak ıcın sebepler buldugu gıbı yasama daır sebepler bulmak ıcın yasıyorum. Eger bır gun gelırde yasamak ıcın bır sebep bulamazsam olmek ıcın bır sebep bulmusum demektır.

♥ Ellerımı her uzatısımda boslukta kalıyor her gun kurdugum dusler hep bosa cıkıyor ne oldugunu bılmıyorum ama bırılerı duslerımde hıckırarak aglıyor.

♥ Yoklugun sırtıma saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.

♥ Bır yerlere varmadan nasıl boyle hıc durmadan akıp gıdıyor gunler. Yasam dıye verdıgın bumu soyle. O mu sırtıma sapladıgın hancer!

♥ Yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl ama gercek hayalın otesınde. Bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde oysa bınlerce damlayla ıc ıce!

ALINTIDIR.