Kokun Sinmiş Bedenime her nefesimde hatırluyorum Mazimizi O bakışların Aklımdan gitmiyor her aklıma geldiğinde ağlıyorum ihanetinin acısını çekiyorum..

Sen Canımda Cananımken Bıraktın Ellerimi Sen hayatımda Yaşama Sevinciyken hep yolunu gözledim Hep Sen Sen Derken Sen Yalanlarınla ihanetinle sahte gülüşlerinle bitirdin beni..

Bumuydu Senin sevgin ? Bumuydu Bana Verdigin Sözlerin? Hani Nerdesin Nerde? Sende Bir ihanetin içinde Kaybettin Kendini Sahte Sevgili..

Gözlerim Seni beklerken bedenim Bakışlarınla hayata Meydan Okurken Sözlerinle Korkmadan Adım Atarken İhanetinin Duvarına Çarptım Ansızın..
hep Seni Aradım Kaybolmuş yarınlarımda hep Seni bekledim Umutsuz Yollarda ve sen ihaneti seçtin bana çıkan her yolda…

ihanetini yazdım beynime senin adını aklımdan değil dünyamdan çıkardım bunu unutma! ihanetinin bedeli sana KDV olarak bir gün mutlaka geri dönecektir..

Yaramaz Anlarımn Yaramaz insanıymışsın Geçde Olsa ihanetinle Fark Ettim Sen Hayatı Yalanlar içinde yaşarken Ben Doğrularımı Bulmuş Olacağım…

kalbime Söz geçirsemde Gözlerime Gözyaşlarıma Söz Geçiremiyorum Kendimi Tutsamda ihanetin Çığlıklarının içimde Yankılanmasını Tutamıyorum bitirdin beni bitirdin içimdeki insan sevgisini..

ihanetin bedeli bir damla gözyaşımıydı ihanetin bedeli senelerimi boşuna harcamakmıydı lanet olsun sana yazıklar olsun sana verdiğim aşk’a.

yarınlarımı sana yazmışken sen yarınlarımı bitirdin hayatımı sana adamışken sen hayatımı bitirdin garip kalbimi sana feda etmişken sen kalbimi parçaladın yazıklar olsun sana!!!

umut besledim içimde belki seversin diye bekledim seni belki benim olursun diye ihanetini izledim sessizce gözyaşları içinde..

Saf Temiz kalbimle geldim Sana Hep Güldüm Yalanlarına Sevmiştim Seni Delice Bitirdin beni Şerefsizce Lanet olsun Sana Lanet olsun yalan Sevgine..

Çekip Gitsemde Adın gitmez Aklımdan Vursanda beni unutmaz bu beden seni asla ihanetin öldürsede beni adını kalbimden silemeyecek asla..

Yazık Ettik Kendimize Kandırdık Birbirimizi her Seferinde Sahte Bakışlarla Oynadık Bu Oyunu Seninle ihanetinin Acısı Vurdu Beni yeterince..

Ellerim tutmaz oldu Gözlerim Görmez Oldu Aldığım Nefes beni Boğdu Her Adını Andığımda ihanetin vurdu beni her defasında…

Gençliğimi Aldın Benden Umutlarımı Kopardın içimden Sana Olan Güvenimi aldın benden ben kendimden geçtim ben ihanetinin yüzünden ölümü seçtim..

ALINTIDIR.