Günlük burç yorumları


[Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

4 Haziran 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

3 Haziran 2016 10:20 Medya

[Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

4 Haziran 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları ve burcunuzun; aşk falı yorumu iş falı yorumudikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak cagdasses.com'da.

Haftanın son iş günü içerisinde alacağınız kararlardagideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamamanızı öneririz.

İşte 4 Haziran 2016 Cumartesi Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları...

Burcunuzun; aşk falı yorumu iş falı yorumudikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak cagdasses.com'da.

4 Haziran 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Onu kaybetmek hayatınızın korkusu gibi görünüyor. Sevgilinizin de aynı duygu yoğunluğu içinde olduğunu bazen unutabiliyorsunuz. İlişkinizi gündelik sorunlardan uzakta doya doya yaşamak istiyorsunuz.

Koç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Yapıcı olmaya çalışıyor ilişkilerin üzerine bu bakışla gitmeye özen gösteriyorsunuz. İş ilişkilerinizdeki karışıklıklar bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek.

Koç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Önünüzde hayli zaman var. Yeni işler yeni paralar getirebilir. Sınırlı harcamalarla sorun yaşamayacağınız bir dengeyi oturtabilirsiniz. Para krizlerini başka krizlere dönüştürmemelisiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Probleminizin biraz ağır da olsa sonuca doğru gittiğini fark etmelisiniz. Problemin sürekli başa döndüğü yanılgısı içindesiniz.

BOĞA BURCU  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Nedense ilişkinizde kararlarda ilk kişi olmak gibi bir isteğiniz var. Eşitlikçi karakteriniz aşk yaşamınızda ortalarda görünmüyor. İlişkinizdeki hoşluk bütün yakın çevrenizde konuşuluyor.

Boğa Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bazı davranışlarınızın sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz. Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Yaşamı birlikte paylaştığınız bireylerin gereksiz harcamalarını yok edemeyecek asgariye indirmekle yetinmek zorunda kalacaksınız. Paranın kontrolünde ve denetiminde bir uzman yetkinliği sergiliyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
İlgisiz kalmaya çalışarak uzak durduğunuz uzlaşmazlık şu günlerde sizin acil müdahalenizi gerektirebilir hazırlıklı olmalısınız.

İKİZLER BURCU  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
O yokken bile davranışlarınızı denetlemeniz biraz da sizin kuruntunuz olabilir. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık partnerinizin abartı bulduğunuz kıskançlıklarından dertli görünüyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Davranışlarını kasıtlı bulduğunuz kişi kadar sizin de durumunuz riske girebilir. Bugün konuyla ilgili kısa bir toplantınız olacak. İş yaşamınızda yaşadığınız bu çekişmenin sonu kötü yerlere varabilir.

İkizler Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bugün ya da yarın şehir dışındaki bir arkadaşının para gereksinimine destek olmanız gerekebilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Zaaflı bir ilişkiniz gönlünüzü sürekli hoş tutan arkadaşınızın çıkarcı olduğuna dair aldığınız duyumları duymazdan gelmenize neden oluyor.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Kalıcı ilişkilerden çekiniyor gibisiniz. Aşkın flört kısmı sizi çok daha cezbediyor gibi bir izlenim veriyorsunuz. Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Yeni bir iş ortamı arayışlarınız bu günlerde sona erebilir. Mesleğinizi geliştirme ihtiyacınızı karşılayamıyorsunuz. İşinize verdiğiniz emeğin karşılığında böyle bir boşluk göze çarpıyor.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
İyi niyetli ve çok gerçekçi gelecek planlarınız var. Beklenmedik şekilde elde ettiğiniz paranın haberini yaygınlaştırmamak niyetinde görünüyorsunuz. Bu gizlilikten rahatsızlık duymanız gerekmiyor.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bu iki günde kendinizi dinlenmeye alabilirsiniz. Son günlerdeki uykusuzluk sorununuz genel gerginliklerden kaynaklanıyor olabilir.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (2 Temmuz - 2 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Durulmuş monotonlaşmış ilişkiler size bir an evvel çözülmesi gereken sorunlar gibi görünüyor. Yaşama çok canlı hareketli bir pencereden bakıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Çok yönlülüğünüz doğal yeteneklerinizle beslendiğinde altından kalkamayacağınız iş yok gibi görünüyor. Kendi alanınız olmayan bir işte harikalar yaratıyor herkesi şaşırtıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bu konudaki rahatlığınızı dost çevrenize pay etme ihtiyacınız da takdir topluyor. Bu günlerde size refah gelebilecek bir standart yakalamış olmanız akıllı para kullanımının ve yoğun çalışmaların sonucu.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Maddi destek vermekten kaçındığınız kişinin istismarcı biri olduğu konusunda herkes görüş birliği içinde görünüyor. Vicdanınıza boşuna yükleniyorsunuz.

BAŞAK BURCU  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Ona yaşadığınız iş yoğunluğunu gerginliklerinizi anlatarak ilişkinizi yeniden yumuşatabilirsiniz. Bazı suçlarınız olduğunu biliyorsunuz. Bir özür yemeği için bu akşam çok uygun olabilir.

Başak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahatlama görülüyor. Son günlerde iş hayatınızın gerginliklerini dışarıya taşır oldunuz. Kısa da olsa bir izin size çok yararlı gelebilir.

Başak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bir para beklentiniz var. Bu konuda ümitlenebilirsiniz. Geçici de olsa bir ferahlama dönemine giriyorsunuz. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epeyce rahatlatmış görünüyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Daha derinlemesine değerlendirmeniz bambaşka sonuçlara varmanızı sağlayabilir. Tanığı olduğunuz bir gelişme sizi yanlış değerlendirmelere sevk edebiliyor.

TERAZİ BURCU  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül - 2 Ekim)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Gönlünüzdeki sancıyı coşkuya dönüştürmeli yeni yönelimler göstermelisiniz. Onu unutma çabalarınız onu unutma niyetinizle doğru orantılı. Siz onu tamamen unutmaya pek niyetli değil gibisiniz

Terazi Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Kısa geleceğinizde yeni iş yeni insanlar yeni bir ülke gibi değişimler görünmüyor. Yaşamınızda düşündüğünüz kökten değişiklikler bir süre daha ütopik bir amaç olarak kalacağa benziyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Çok paylaşmacı özelliğinizi istismara kapalı kişiliğinizle güven altında tutabiliyorsunuz. Etrafınızdaki bazı para insan ilişkileri size hoş gelmiyor

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Önemsemediğiniz bir zaafınız yüzünden önemli bir mevziiyi kaybetmek üzeresiniz. Bugün küçük bir gelişmeyi iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

AKREP BURCU  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim - 22 Şubat)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
İdeal bir sevgili olarak dilden dile dolaşıyorsunuz. İçinizdeki yaşama coşkusu ve aşka odaklanma arzunuz birbirini karşılıklı kışkırtan iki duygu olarak ruhunuzu dalgalandırıyor.

Akrep Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Şansınızın tahriklerine kapılmamanız gerekiyor. Aktiflik ve girişkenliğiniz şu günlerde had safhada. Bundan yararlanma eğiliminiz sizi bazı yanılgılara sokabilir sınırlarınızdan taşmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Para sorunları yaşamasanız da bu konudaki bazı dengesiz harcamalar yakında sizi düşüncelere sevk edebilir. Getiri götürü hesaplarında biraz zayıf görünüyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Daha rahat daha girişken biri olması yönünde çekingen bir yakınınızı geliştirme çabanız ona bazı baskılar uygulamanıza neden olabiliyor.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Şubat - 21 Aralık) 

Yay Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Aşk ilişkisinden beklediğiniz hemen hemen her şey size sunulmuş gibi. Bu duygular içinde size yönelik yakınlaşma niyetlerinin iticiliğini hissediyorsunuz. Mutlu hareketli bir ilişki içindesiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Daha önceden başvurduğunuz bir işten haftanın başında görüşme isteği alabilirsiniz. Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi yaşayabilir biraz dinlenmek için bundan yararlanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Ara ödemelerde zorlanmayacaksınız. Aile bireylerinin bazı gereksinimlerini gereksiz buluyor bazı kısıntı kararları almayı düşünüyorsunuz. Mütevazi beklentileriniz size pek para sorunu çıkartmıyor.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bazı ilişkilere yön verebilir kırgınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.Akraba ilişkilerinizdeki küskünlük birileri tarafından değişik boyutlara taşınmak isteniyor.

OĞLAK BURCU  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Sizi yerçekimi gibi çeken bir heyecanla bu heyecanı kabullenmeniz halinde ödeyeceğiniz bedeller arasında sıkışıp kalmışsınız. Kararsızlıktan kurtulmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bir sorununuzda koşulların size sunduğu çözümleri yetersiz bulurken ilerde tümüyle çözümsüz kalabileceğinizi de düşünmelisiniz. İş hayatında gevşekliğe karşı alerjiniz var. Buna gösterdiğiniz tepki bazı durumlarda karşı tepkiler doğurabiliyor.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bütün kontrolünüze rağmen paranın elinizden uçup gitmesi sizin çok inisiyatifinizde olan bir durum değil. Parayla ilişkilerinizde bir bezginlik içinde görünüyorsunuz. Kendinizi boşuna üzmemelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Son günlerde fazla yıpranıyorsunuz. Yaşamınızdaki karmaşalarla boğuşurken sağlığınıza karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmamanız gerekiyor.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (21 Ocak - 18 Şubat)

Kova Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Dostluğa dönüşmüş aşk ilişkileri eleştirilemez bir yere koymak size bir vefa borcu gibi geliyor. Uzun beraberliklerin sorguladığı ilişkilerde ne tarafta yer alacağınızı bilemiyor ve bu tür hesaplaşmaların dışında kalmaya çalışıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bir iş ilişkinizi arkadaşlık biçiminde sürdürme çabanız birkaç gün içinde düş kırıklığına dönüşebilir. Yaşadığınız bir çözümsüzlük epey bir zaman daha zihninizde yer edecek gibi görünüyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Bugün içinizdeki coşkuyla fazla harcama yapmamaya çalışmalısınız. Masraflı projenizi ertelemeniz yararlı olabilir. Hiç hesapta olmayan girdiler küçük de olsalar sizi biraz toparlayacak.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Pek olasılık vermediğiniz basit görünen bir problem büyüme belirtileri gösteriyor önlemini almalısınız. Öngörüleriniz her zaman uyarıcı olamayabiliyor.

BALIK BURCU  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Aşka zamanım yok dememelisiniz bu zamanı yaratabilirsiniz. Çevrenizde yaşanan bazı yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırıyor. Birinin gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz.

Balık Burcu Günlük İş Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Otoriter kişiliğiniz size kolaylıklar sağlıyor. Bilgisine güven duymadığınız birinin güvensizliğinizi gittikçe arttırması onunla kurmayı düşündüğünüz bazı bağlantıları askıya almanıza neden olacak.

Balık Burcu Günlük Para Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Yatırım konularında kendinizi yeterli görmeyip ilginç öneri sahibi birkaç kişiyle görüşmeler yapabilirsiniz. Küçük de olsa bir araya getirdiğiniz tasarrufları değerlendirmek isteyeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi
Planlarınızı bunlara yönelik eleştirileri de göz önüne alarak değerlendirmenizde yarar olabilir. Planlarınız oldukça gerçekçi.