Burç yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı 21 Mayıs 2016 Günlük burç yorumları !

Burç Yorumu 21 Mayıs 2016 Cumartesi Gökyüzü Bugün Ne Burçlar İçin Hangi Yorumda Bulunuyor! koç kova ikizler Burç yorumu günlük olarak siz takipçiler için hazırladığımız en güncel burç yorumunu haberimizin devamında bulabilirsiniz. !

Burç Yorumu 21 Mayıs 2016 Cumartesi Gökyüzü Bugün Ne Burçlar İçin Hangi Yorumda Bulunuyor! koç kova ikizler Burç yorumu günlük olarak siz takipçiler için hazırladığımız en güncel burç yorumunu haberimizin devamında bulabilirsiniz. !

Burç Yorumu 21 Mayıs 2016 Cumartesi Gökyüzü Bugün Ne Burçlar İçin Ne Diyor? Burç yorumu günlük olarak siz takipçiler için hazırladığımız en güncel burç yorumunu haberimizin devamında bulabilirsiniz. Gökyüzü bilimi olarak bilinen astroloji hayatımızda çok kapsamlı bir alana ait işte o alanlardan en önemlisi de burçlar sizinde burç yorumunuz haberimizde...

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Ani tepkilerin size zarar vermesine izin vermemeli işiniz ve imajınızla ilgili konularda ani tepkilerden kaçınmalısınız. Tüm gerçekleri öğrenmeniz veya verilerin doğruluğunu onaylatmanız daha hazırlıklı planlar yapmanızı sağlayabilir. Bütçe yapmanız gerekiyor.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bazı kişilerin beklenmedik hareketleri ya da ani durumlar söz konusu olsa da siz dengede kalmalısınız. Günlük burç Aklınızı ve tecrübenizi kullanarak gelecekte iş yapabileceğiniz veya birlikte hareket edeceğiniz kişilerle bir araya gelebilir ve fırsatların önünü açabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün sorumlu olduğunuz konularda tamamlanmalar olabilir. Yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Eşinizle ilgili konular anlık değişikliklere neden olabilir. Yüzeysel ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Kendinizi çatışmaların içinde bulabilirsiniz. Parasal konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.


YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)Keyifli zaman geçirmek adına planlar yapabilirsiniz. Hobilere zaman ayırmak eğlence içerikli planlar yapmak buna katkı sağlayacak insanlarla bir arada olmak el becerisi isteyen işlere niyet etmek için güzel bir gün.Bizi nasıl bir gün bekliyor?
ASLAN
(24 Temmuz - 21 Ağustos)


Yaşam şeklinizi beslenme düzeninizi değiştirebilir veya profesyonel bir destek alabilirsiniz. Sanırım bu birkaç gün diz diş deri kemik ..vb bir konu için doktor görüşmeniz kontrolünüz olabilir. Her ihtimale karşı her türlü böcek sokmasına karşıda dikkat edin. İş konusunda üzerinizde muazzam bir basınç ve baskı hissedecek olsanız da yüksek motivasyon ve dayanıklılığınız sayesinde başarı elde edebileceksiniz.


BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


Sanırım bu sefer size aşk geliyor ama bu o kadar kolay olmayacak. Ya libido seviyesi oldukça yüksek olabilir veya normal bir tanışma değil de bir gerginliğin akabinde olabilecek bir aşka işaret etmekte. Eğer ki özel hayatınıza ilişkin rekabete dayalı bir durum varsa galibi rahatlıkla siz olabileceksiniz.
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


Kişisel ilişkilerinizde sezgiye dayanan bir duygusallığınız var. Hiç kimse sizi tam anlamıyla anlayamıyor. Özellikle sevdiğiniz kişi anlamsız sorularla yaşamaktan bıktı. Hep kendinize ait hiç kimseyle paylaşmadığınız bir yönünüz var. Devamlı aksiyon halinde olmanız çevrenizdeki kişilerin başını döndürüyor. Bir yere bağlanmaktan hoşlanmıyorsunuz.


AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)


Bence bavulunuzu bir kenarda hazır tutsanız iyi edersiniz tam anlamıyla seyahat dönemi başlamış olacak sizler için irili ufaklı birçok seyahati organize edebilirsiniz bu birkaç gün içinde. Eğer ki bir eğitim veya önemli bir yazı işiniz projeniz var ise bu birkaç gün bunları hayata geçirmek için kolları sıvayabilirsiniz.YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


Yakın çevrenizin yaptığı eğlence programlarına dahil olarak oldukça dinleneceğiniz ve zihninizi toplayacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. İnsanların sizi davet ettiği aktiviteler belki de ihtiyaç duyduğunuz şeyler olabilirler.


OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)Bugün ortamlarınıza daha uyumlu bir hava getirmenizi sağlayacak bir dönemin ilk günü olabilir. Yakın ilişkileriniz konusunda daha hassas ve ilgili bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. İletişimleriniz tatmin edici olacaktır.
KOVA
(21 Ocak - 19 Şubat )


Düşmanlıklar size kötülük yapmak isteyenler arkanızdan cesurca iş çevirenler yalancılar dolandırıcılar hepsi birleşmiş sanki hayatınızı içinden çıkılması zor bir alana çevirmeye çalışıyorlar. Bu etkileşimin olası en iyi tarafı bilinçaltı ve psikoloji konusunda size gerçekten çok iyi gelecek profesyonel destekler alabileceğinize işaret etmekte. Görünmez kazalara da lütfen çok dikkat edin sporda risk almayın bir yerlerinizi incitmeyin zedelemeyin.
BALIK
(20 Şubat - 20 Mart)
Öyle güçlü kişilerden öyle büyük destekler alacaksınız ki sizde buna şaşırıp kalacaksınız bana sorarsanız. Öncelikle dostlarınız gerçek gücünü asıl bu hafta gösterecek sizlere her türlü olası sorununuz veya destek beklediğiniz konularda bir asker gibi hemen yardıma hazır olacaklar sizler için.