19 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları
KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


19 Mayıs 2016 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

İletişim içinde olduğunuz kişilerle çevresel uyum içinde olacaksınız. Onlarla birlikte gündemde olan konuların kritiğini yapacak ve gelecek için yeni bir düzenleme içine gireceksiniz. Bugün küçük harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalabilirsiniz. Beklentilerinizin oluşmasına süre tanımalı ve hesaplarınızı doğru yapmalısınız.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)19 Mayıs 2016 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:


Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman başarı şansınız artıyor. Bugün çok alternatifli düşünce üreterek karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmenize karşın sizinde onlara sunacağınız bazı şartlarınız olacaktır. Karşılıklı görüşmelerin arzu ettiğiniz gibi sonuçlanması sizin olumlu çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
19 Mayıs 2016 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Maddesel konularda istikrarlı olamadığınız için karamsarlık yakanızı bırakmıyor. Bugün düşüncelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamanıza rağmen ayrıntıcı ve duygusal yönlerinizin belirginleşmesi işinizin seyrini yavaşlatabilir.. Olaylara daha pratik bakmanız gerektiğini unutmamalı ve hızlı sonuç almaya çalışmalısınız.YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
19 Mayıs 2016 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Entelektüel çalışmalara özen gösteriyor ve beraber olduğunuz kişilerin size olumlu bir katkısı olmasına dikkat ediyorsunuz. Bugün yakınlarınıza karşı derin bir duygusallık besliyorsunuz. Ayrıntıların konuşulduğu bir ortam paylaşacaksınız. Çevrenizin güçlü olması enerjinizin yükselmesine neden olurken ruhsal anlamda da rahatlıyorsunuz.ASLAN
(24 Temmuz - 21 Ağustos)19 Mayıs 2016 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Maddesel güvenliğinizi yoğunlaştırarak gücünüzü çevrenizle birleştirme amacındasınız. Bugün kendi doğrularınızla hareket ediyorsunuz. Organizasyon yeteneğinizi kazançlarınızı desteklemek amacıyla kullanacaksınız. Bilinçaltınızda sakladığınız korkularınızı bir an önce yenmelisiniz. Gerilimlerinize dikkat edin.BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


19 Mayıs 2016 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:


Partnerinizin fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Bugün işinizle ilgili önemli açılımların size sağlayacağı avantajları takip etmelisiniz. Yapacağınız kısa yollardan alacağınız olumlu haberler moralinizin düzelmesine neden olurken kafanızda yeni oluşumlara neden olacak. Sezgilerinizin gücünü rahat bir şekilde kullanmalısınız.

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

19 Mayıs 2016 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:


Düşündüklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız birlikte çalıştığınız kişilerle yaratıcılığınızı birleştirmelisiniz. Özgürlüğünüzün kısıtlamasından hoşlandığınız için işinize karışılmasından mutsuz oluyorsunuz. Bugün küçük detaylar gözünüzden kaçmıyor ve sorun yaratmasından endişe duyduğunuz olaylar aklınızı kurcalıyor.


AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)
19 Mayıs 2016 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Duygusal enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Sezgileriniz mükemmel çalışıyor. Bugün bulunduğunuz ortamda ilginç fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Hatta bazı olayların su üstüne çıkmasına yardımcı bile olabilirsiniz. Organizasyon çalışması gerektiren ortamlarda tartışmalardan uzak kalmaya çalışın.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)19 Mayıs 2016 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Birlikte çalıştığınız kişilere karşı güven eksikliği duymanıza rağmen duygularınızı gizlemeyi başarıyorsunuz. Bugün atılım yapmak için uygun bir gün. Fakat düşünceleriniz ifade ederken doğru kelimeleri seçmeli çevrenizi entelektüel bir şekilde etkilemelisiniz. İstediğiniz zaman başaramayacağınız iş yok. Boğaz ağrılarınız olabilir.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)
19 Mayıs 2016 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizde sıra dışı bir aktivite gizli. Planlarınızı gerçekleştirmek için her türlü enerji potansiyeline sahipsiniz. Bugün kısa yollara yüklediğiniz beklentilerinizden istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Detaycı yönlerinizin ağır bastığı bir gün. Planlarınızı istediğiniz gibi yaşama geçirebilirsiniz. Sonuçlarından büyük keyif alacaksınız.
KOVA
(21 Ocak - 19 Şubat )

19 Mayıs 2016 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Bugün çevrenizle iletişim kurarken derin sezgi gücünüzü kullanabilirsiniz..Her şeyi kendi kurallarınıza göre sorguluyorsunuz. İletişim yönünüz kişisel zenginliğinizle birleşiyor. Karşı cins üzerinde olumlu etkiler bırakmayı iyi biliyorsunuz.. Çevrenizde Mantık mı? Duygu mu? karmaşası yaratacağınız özel günlerden biri.


BALIK
(20 Şubat - 20 Mart)
19 Mayıs 2016 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Kendinizden ve çekiciliğinizden emin bir yansıma içindesiniz. Duygularınızdaki derinliği sevdiğiniz kişi ile aranızdaki iletişime yoğun bir şekilde aktarabilirsiniz. Karşı tarafın güven duygusuna ihtiyacınız var. Olumsuzluklardan kaçınmalı ve düzeninizi kişisel kaprislerinizle bozmamalısınız. Bugün mantığınızı bir kenara atın.