Günlük Burç Yorumları 14 Mayıs Cumartesi burç yorumları

Günlük burç yorumları haberimizde. 14 Mayıs Cumartesi günü burç yorumları sizler için Dinçer Güner tarafından haberimizde değerlendirildi. 9 Mayıs - 15 Mayıs haftalık burç yorumları ile 12 burca ait özel değerlendirmeler burada. Burcunuz size neler söylüyor? Burç yorumlarında iş aşk ekonomik ve sağlığınızla ilgili ne gibi tavsiyeler var? İşte günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları ile 14 Mayıs Cumartesi günü sizi bekleyenler neler burcunuzda neler var ve burcunuz size neler söylüyor öğrenebilirsiniz. Burç yorumları uzman astrolog Dinçer Güner tarafından değerlendirildi. Burçlarınız size neler söylüyor? Burcunuzda size bu hafta neler öneriliyor? Bu hafta bu ay sizi neler bekliyor? İşte Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..


GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 14 Mayıs CumartesiKOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


Bugün sağlıkla ilgili evhamlı davranmaya eğilimli olabilirsiniz. İşinizle ilgili bitirilmesi gereken konuları temizleyebilirsiniz.


Sağlık konusunda gereksiz endişelere kapılabilirsiniz. Tüm hizmet alanınızdaki birikmiş işlerinizi toparlayıp sonlandırmak için planlama yapabilirsiniz. Detaycı titiz ve kılı kırk yaran bir tavırla ilerleyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın sağlık kontrollerini yaptırabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


Çocuklarınızla ilgili meseleleri temizlemek ve her zaman onlar için yapmanız gereken işlerle vakit geçirebilirsiniz.


Yemek pişirmek ve genel olarak sindiriminize özen gösterecek konulara yönelmek gündemde olabilir. Diyet yapıyorsanız bu konuyla ilgili yayınları takip edip zihninizi bu konuya odaklayabilirsiniz. Kendinizi en rahat ve doğru ifade edebileceğiniz bir gündesiniz.
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


Evinizdeki tamirat işleri elektronik aletlerin bakımları gibi bitirilmesi gereken işlerinize yönelebilir vaktinizi bu tip işlerin detay gerektiren kısımlarına kafa yorarak geçirebilirsiniz. Dekorasyon ve tadilat gerektiren durumlarda titiz ve vesveseli davranışlar sergilemeniz olasıdır. Aile büyüklerinizle ilgili sağlık meselelerine eğilebilir destek verebilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Sabah saatleri işinizle ilgili tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini detaylandırıp planlayabilir ve önünüzdeki süreçteki yol haritasını çıkarabilirsiniz.
Sosyal ilişkilerinizde bir parça titiz ve baskıcı bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Günlük kısa yürüyüşlere vakit ayırma ihtiyacında olabilir bu yürüyüşlerin sağlık amaçlı olmasını düşünebilirsiniz. Akşam saatleri evde huzur bulabilirsiniz.

ASLAN
(24 Temmuz - 21 Ağustos)Sabah saatleri parayla ilgili endişe ve telaşınız tüm gün devam edebilir.
Maddi değerlerinizin üzerine gidip istediğiniz nitelikte bir para akışı konusunda ikna olana dek çalışabilirsiniz. Maddi ve manevi değer yaratmayla ilgili destek alabilir destek verebilirsiniz. Özellikle matematiksel somut konular bugünün temasını oluşturacaktır.
BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)Hayatınızla ilgili hedefleri ve planları gözden geçirme zamanındasınız. Biraz endişeli ve detaycı olabilirsiniz.


Bütün gün odaklandığınız konuların olgunlaşması için doğru stratejiler peşinde koşabilir gerekli hesapları ve somut çalışmaları yaparak sonuca ulaşabilirsiniz. Karar aşamasını akşam saatlerine bırakmayı tercih etmelisiniz. Haberleşme ve iletişim ağınız yoğun olacaktır. Sosyalleşeceğiniz bir cumartesi gününü olumlu değerlendirebileceksiniz.

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün meditasyon ve kendi iç dünyanıza dönme zamanındasınız. Elinizdeki işleri bitirip aksaklıkları düzenleyebileceğiniz etkilere sahipsiniz.

Kendi iç motivasyonunuzu da kazanabilirsiniz. İçsel dengenizi ve hayatınızdaki bilinçaltı fenomenlerinizi somutlaştıracak çalışmaları yapabilirsiniz. Beklentiniz dışında gelişen olaylarla ilgili ilginç haberler kulağınıza gelebilir.
AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Cuma gününüzühayatınızda özel bir yeri olan partneriniz veya ortağınız ile geçirmek size iyi gelecektir.

Ancak öğleden sonra biraz yalnız kalma isteğine sahip olabilirsiniz. Özellikle vücudunuzu topraklayacak etkinliklere yönelmeli ve zihinsel dinginliğinizi bedeninizle eş zamanlı hale getirebilirsiniz. Paylaşma dengenizi oturtabileceksiniz.YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


Bugün işlerinizle zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz ve bunları titiz bir tasnifleyip sonlandırabilirsiniz.

Yürütmekte olduğunuz proje ve benzeri konularda geliştireceğiniz matematiksel yaklaşımlar ve titiz çalışma prensibi taktir toplayabilir. Akşam saatleri ise iş arkadaşlarınızla keyifli dakikalar yaşayabilir bir yorgunluk yemeğine katılabilirsiniz.OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


Uluslararası bir durumda sonuç bekleniyor olabilir. Bunun anahtarı sizdeyse bu işi detaylarıyla çözebilmek elinizde olacaktır.

Hukuki bir konuda ilerleme sağlamak istiyorsanız konunun iç yüzüne detaycı bir bakış açısıyla yaklaşabilir bu konuda değerli öğütler ve destekler sağlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise başarınızın kariyerinize olan etkisini kutlayabilirsiniz.
KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )

Kredi ve vergilerinizle ilgili bitirilmesi gereken hesap işleri olabilir. Bugün bunları sonlandırmak ve rahatlamak adına çalışacaksınız.

Ortak çalışılan projelerde başkalarının sermayesinin yönetildiği konularda değerli bakış açıları geliştirebilirsiniz. Ruh ve beden sağlığınız ile ilgili gelişmelere açık olabilirsiniz. Somut girişimlerle somut ve pratik sonuçlar almaya odaklı haldesiniz.BALIK (20 Şubat - 20 Mart)


Ortaklığınız veya ilişkinizle ilgili çözülmesi gereken detaylar olabilir.
Bugün bunları konuşmak ve çözüme ulaştırmak üzere hareket edebilirsiniz. Somut düşünce yapınız ve duygudan ziyade zihin gücüne odaklı yaklaşımınız sayesinde biraz soğuk davranıyor olmanızla ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Zihinsel ve akılcı bir tutum sergilemeye eğilimli olacağınız bir gün deneyimleyebilirsiniz.