Günlük Burç Yorumları 12 Mayıs Perşembe burç yorumları

Günlük burç yorumları haberimizde. 12 Mayıs Perşembe günü burç yorumları sizler için Dinçer Güner tarafından haberimizde değerlendirildi. 9 Mayıs - 15 Mayıs haftalık burç yorumları ile 12 burca ait özel değerlendirmeler burada. Burcunuz size neler söylüyor? Burç yorumlarında iş aşk ekonomik ve sağlığınızla ilgili ne gibi tavsiyeler var? İşte günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları ile 12 Mayıs Perşembe günü sizi bekleyenler neler burcunuzda neler var ve burcunuz size neler söylüyor öğrenebilirsiniz. Burç yorumları uzman astrolog Dinçer Güner tarafından değerlendirildi. Burçlarınız size neler söylüyor? Burcunuzda size bu hafta neler öneriliyor? Bu hafta bu ay sizi neler bekliyor? İşte Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 12 Mayıs PerşembeKOÇ (21 Mart - 20 Nisan)Sıcak bir eğlence ortamına merhaba diyorsunuz. Enerjik hevesli neşeli candan ve cömert davranacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Herkesin gittiği gözde mekanlara giderek öz güven yüklü bir şekilde boy gösterebilirsiniz. Sportif faaliyetlerden haz alabilir aksiyon filmleriyle adrenalinizi yükseltebilirsiniz. Çocuklarınızla çok özel anlar geçirmeniz de mümkündür.BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


Aileniz veya yuvanızla ilgili cömert ve coşkulu girişimlerde bulunabilirsiniz.
Gayrimenkul ile ilgili tasarılarınız mevcutsa bunları bugün harekete geçirebilirsiniz. Evinizle ilgili yeni eşyalar almak için de uygun bir gündür. Yapacağınız ev ve giyim alışverişlerinizde cömert davranmayı tercih edebilirsiniz. Ebeveyninize liderlik edebileceğiniz durumlar oluşabilir.İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)Yaratıcı ve artistik öğelerle yüklü promosyon çalışmalarına girişebilirsiniz.
Yüksek ve kendinden emin bir tavırla yöneleceğiniz ortamlara küçük geziler yapabilirsiniz. Erkek kardeşiniz varsa ona karşı cömert destekler verebilirsiniz. Komşularınızla olan ilişkilerinizde hükmedici ve yönlendirici davranışlar içine girmemeye çalışmalısınız.


YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


Maddi konularda kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir gündesiniz.
Ödemelerinizi hesaplamadan halledebileceğiniz yeni yatırımlara girişebileceğiniz ve maddi olarak önünüze güvenle bakabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi gücünüz varsa yatırım ihtimallerini değerlendirebilir manevi gücünüzü ihtiyacı olanlarla paylaşmaya yönelebilirsiniz.
ASLAN
(24 Temmuz - 21 Ağustos)

Egolarınızın yükseleceği çarpıcı kıyafetlerinizle bir yıldız edasıyla topluma karışacağınız bir gün deneyimliyorsunuz.

Fazla kibirden kaçınmanız gerektiğini bilmelisiniz. Ses getirecek organizasyonlar meydana getirebilirsiniz. Hedef ve kararlarınızı birer birer yoluna koyabilmek için çok güçlü ve karizmatik bir yapıdasınız. Fikirlerinizi işler hale getirmeniz mümkündür.


BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


Bilinçaltınızın harekete geçeceği kendinizi duygusal ve zihinsel olarak güçlü hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Tansiyon riskiniz varsa dikkatli olmalısınız. Öfke ve adrenalini tetikleyen duygularınızı dışa vurmakta zorlanabilirsiniz. Maddi manevi sürprizlere açık bir durumdasınız ve karşınıza gelecek olayları kabullenme dürtüsü taşıyorsunuz.
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

Arkadaş ortamlarında ve dahil olduğunuz sosyal topluluklarda parlayabileceğiniz lider olabileceğiniz ve değerli organizasyonları tertip edebileceğiniz bir gündesiniz. Bütün bu eylemler arasında kaçınmanız gereken tek dürtü kibir ve bencillik olmalıdır. Arkadaşlarınıza cömert ve güçlü enerjiler sunabileceğiniz etkinliklerde boy gösterebilirsiniz.


AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Kariyer alanınızda liderlik gücünüzün yoğunlaşabileceği dahil olduğunuz çalışma ortamına önderlik edip takdir toplayabileceğiniz bir günde bulunuyorsunuz.

Çalışma kalitesini yükseltebilecek ve mesleki ilerlemenize güç katacak etkinlikler düzenlemeniz olasıdır. Otorite figürleriyle güç ve fikirsel savaşlara girmemeye özen göstermelisiniz.YAY (24 Kasım - 22 Aralık)Majör bir eğitime başlamak inanç sistemleriyle ilgili eğitim vermek ve uluslararası bir yolculuğu planlamak için çok olumlu enerjilere sahipsiniz.

Fikirlerinizi yaymak etrafınızdaki kişileri eğitmek anlamında cömert olabileceğiniz bir gündesiniz. Uluslararası bir yolculuğa çıkmak ve hafta sonu kaçamağı yapmak için de istekli ve heveslisiniz.OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


Devletle ilgili maddi yükümlülüklerin kredilerin ve mevcut bir miras meseleniz varsa halledilmesinin kolaylaşacağı ihtimalini taşıdığınız bir gündesiniz.


Maddi sıkışıklık içinde olan ihtiyaç sahiplerine destek olabilmek için de uygun bir süreçtesiniz. Cinsel enerjinizin ve karizmanızın yükseleceği ihtimaliyle yöneleceğiniz ilişkilere dikkat etmelisiniz.KOVA
(21 Ocak - 19 Şubat )


İlişkiniz veya ortaklığınızla ilgili çok olumlu enerjilerin coşkunun ve umudun olduğu dayanışmanın ve cömertliğin hüküm sürdüğü bir gün yaşıyor olabilirsiniz. İlişkinizde baskın yönlendirici ve buyurgan davranmamaya özen göstermeli karşı tarafa duygu ve sevginizi cömert bir nitelikte aktarmanız gerekmektedir.


BALIK
(20 Şubat - 20 Mart)


Birlikte çalıştığınız insanlara karşı biraz kibirli olmanız mümkündür.
Aslında son derece cömert ve yönlendirici bir tutum içinde olabilirsiniz. Enerjiyi olumlu yönde kullanmak elinizdedir. Hizmet verdiğiniz kişi ve kuruluşlara karşı cömert sevecen ve coşkulu davranışlar sergilemeniz ve olumlu enerjilerle tepkilerinizi aktarmanız beklenebilir.