Günlük Burç Yorumları 9 Mayıs 2016 - Nuray Sayarı Günlük Burçlarınızı Yorumladı (Tıkla Öğren)

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı tarafından yorumlandı. 9 Mayıs 2016 Pazartesi günlük burç yorumlarınız nasıl olacak. Yıldızlar ne söylüyor detaylar Ajans Haber'de.

Günlük burç yorumları her gün bu sayfada sizlerle buluşmaya devam ediyor. 9 Mayıs 2016 burç yorumları nasıl olacak. Bugün Günlük burç yorumları Nuray Sayarı tarafından yorumlandı. Yıldızlar bugün sizler için ne söylüyor. Gökyüzünden gelen sizinle ilgili yeni haberler var. Bugün gününüz nasıl geçecek nasıl bir sürprizle karşılacaksınız zaman size ileri neler katacak yıldızlardan alınan tüyolar burç yorumlarında. Erkek burç yorumları ve bayan burç yorumları uzman astrolog farkıyla hergün burada sizlerle aktarılacak. Bugün pozitif enerjinizle etrafa ışık saçacaksınız. Oğlak burcu Kova burcu Balık burcu Koç burcu Boğa burcu İkizler burcu Yengeç burcu Aslan burcu Başak burcu Terazi burcu Akrep burcu ve Yay burçlarının yorumları Nuray Sayarı tarafından sizler için yorumlandı. Yaşama dair aradığınız ne varsa yıldızlar hakkınızda neler söylüyor hepsi 9 Mayıs 2016 Pazartesi Günlük burç
yorumlarında...
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (9 MAYIS 2016) NURAY SAYARI

Günlük burç yorumları hergün bu sayfada sizlerle buluşuyor. Burç yorumları Uzman Astrolog Nuray Sayarı tarafından yorumlandı. 9 Mayıs 2016 Pazartesi burç yorumları en geniş açıklamalarıyla bu sayfada olacak. Bugün nasıl bir sürprizle karşılaşacaksınız ileri de sizi nasıl günler bekliyor hepsini burçlardan öğrenebilirsiniz. Genel itibariyle Burç yorumları günlük yapılırsa o gününüze dair gerçekleşebilecek olaylar ele alınırken haftalık ve daha uzun periyotta yapılan yorumlamalarda genel olarak nasıl bir dönem yaşayacağınıza dair yorumları görebilirsiniz. Bugün hangi yanınızı ön plana çıkaracaksınız insanlar sizinle nasıl geçinecek bugün enerjisiniz ortalığa nasıl neşe katacak yaşama hayata dair ne varsa bu yorumlarda. Dertlerinize bir son verin. Güzel günler sizin olacak. Burçlar dört temel gruptan oluşur hava burçları toprak burçları ateş burçlar ve su burçları olarak bilinir. Günlük burç yorumları Nuray Sayarı tarafından yorumlandı. Gökyüzünün sizin için söylediği güzel şeyler olacak. Erkek burç yorumları ve bayan burç yorumlarını aşağıdan takip edebilirsiniz.
KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


Sevdiklerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Eğer sevdiklerinizin yanında olursanız mutluluğunuz iki kat daha artacak. Sizi seven insanları etrafınızda görmek sizi motive edebilir. İşinize gücünüze ve okulunuza odaklanın başarılı olabilmek için motivasyona ihtiyacınız var.
BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


Bugün bir tarafınız kırık ve solgun olacak. Bu istemsizce kötü şeyler düşünmenize sebep olabilir. Her halükar da pozitif olmaya bakın. Çevrenize aldırmayın olumsuz yorumlara karşı yenik düşmenin unutmayın her acı sizi ileride daha da çok güçlendirecektir. Sadece zamana ihtiyacınız olacak. Kendinize dikkat edin.
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)Sizi bugün iki yüzlü olduğunuz için suçlayanlar olabilir. Karakterinizden ödün vermeyin. Sizin bir şeyler kanıtlamaya ve kendinizi ispat etmenize gerek yok. Siz zaten onurunuzla duruşunuzla zaten nasıl bir karaktere sahip oldunuğuzu gösterdiniz. Onlarda zamanla bunun farkına varacaktır.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)Yengeç burcu kadını hassas bir dönem geçiriyor. Yengeç burcu erkekleri ise hayata daha ciddiyetle bakıyor. Hassas olduğunuz konular için fazla üzülmeyin. Erkekler asla prensiplerine aykırı hareket etmeyecek. Bayanlar sizde daha sağlam daha güçlü olmaya bakın. Zamanı geldiğinde sizde mutluluktan havalara uçacaksınız.ASLAN
(24 Temmuz - 21 Ağustos)


Herkes tarafından çok sevilen birisiniz. Bu sizi biraz da şımartıyor. Kalabalıkların övgülerinden fazla etkilenmeyin bazı konularda sizi yanıltabilirler. Günlük burç yorumları burada sizinle. Siz hayat planlarınızı yapmaya şimdiden başlayın. Yaz yaklaşıyor ve iyi bir tatile ihtiyacınız var. Kendinizi akdenizin serin sularına bırakın.
BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bu aralar çok üzüldünüz. Elbet sorunlarınızı aşacaksınız ama bunun çabuk olmasını istiyorsunuz. Aile içi sorunlar yaşıyor ve çevrenize de bu durumu yansıtıyorsunuz. Gizli gizli ağlamaktan vazgeçin. Sağlam durmaya çalışın ve güçlü bir şekilde doğrulabilirsiniz.TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün gününüzde değilsiniz stresli bir gün geçireceksiniz. Sinirinizi insanlardan çıkarmayın. Asabiyetinize bir son verin. Biraz daha anlayışlı olun. Yaşadığınız hayal kırıklıkları ayabiyetinize yol açtı. Bu durumdan bir an önce kurtulmaya bakın. Kendinize güzel bir yorgunluk kahvesi yapın ve derin bir nefes alın.
AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

İsteklerinize hedeflerinize kalbinizden geçenlere yönelik son planları yapacağınız detayların üzerinden geçeceğiniz hesap işlerine odaklanacağınız arta kalan işlerinizi halledeceğiniz bir gün olabilir. Sağlığınıza beslenmenize daha çok özen göstermeniz gerekebilir şifa konuları ilaçlar bitkisel veya alternatif kürler tedaviler bugün daha çok ilgi duyacağınız alanlar olabilir.YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


Günlük burç yorumlarında yay biraz sıradan gözüküyor. Parartesi günü size fazlasıyla iyi gelecek. Ancak öğleden sonra biraz yalnız kalma isteğine sahip olabilirsiniz. Özellikle vücudunuzu topraklayacak etkinliklere yönelmeli ve zihinsel dinginliğinizi bedeninizle eş zamanlı hale getirebilirsiniz. Paylaşma dengenizi oturtabileceksiniz.OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


Duygusal anlar yaşıyorsunuz. Tek bir laf bile sizi üzebiliyor. Çocuk sevmek sizi iyi edecektir. Kalbinizin sesini dinleyin ve bol bol yürüyüşler yapın. Sporu hayatınızdan çıkarmayın çünkü bunlar vücudunuza iyi gelecektir. Duygusallığınızı vücudunuzdan enerji yakarak atın. Yürümek ve koşmak sizi rahatlatacaktır.
KOVA
(21 Ocak - 19 Şubat )


Hedefiniz değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.
BALIK
(20 Şubat - 20 Mart)

Güne başlamakta güçlük çekebilirsiniz. Moraliniz çabuk değişecek. Ailevi konularda çabuk ve tepkisel davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Anlayışsız tavırlardan uzak durun. İşinizi veya okulunuzu düşün. Geleceğinizi düşünmek sizi rahatlatacaktır.

BURÇLARIN TARİHİ

Bir insanın doğduğu anda yıldızların konumunu gösteren şemaya Yıldız Haritası adı verilir. Astroloji gök cisimlerinin insanlarla ilişkisini inceler önceden bilim dalı olarak kabul görmemesine rağmen günümüzde bilim dalıdır.akımyıldızları Hint Astrolojisinde kullanılır. Hint astrolojisi gerek karakter analizi ve gerek dasa sistemiyle yapılan gelecek öngörülerinde başarılı yorumlarıyla ön plana çıkmaktadır. Batı Astrolojisiyle Vedik Astroloji arasında yaklaşık 235 derece kayma vardır. Bu kaymaya Ayanamsa adı verilir. Takım Yıldızları aynı zamanda Astronomiyle alakalıdır.Astrolojide burçlar dört gruba ayrılmıştır: Ateş toprak hava ve su. Her grupta üç burç bulunur. Kişinin hangi gruba ait oluduğu bilinirse temel kişilik özelliklerinin daha iyi anlaşılabildiği varsayılır.Ateş burçları; Koç Aslan ve Yay. Toprak burçları; Boğa Başak ve Oğlak. Hava burçları; İkizler Terazi ve Kova ve Su burçları; Yengeç Akrep ve Balık burçlarıdır.