Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz 06 Mayıs 2016 | Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumları ile 6 Mayıs Cuma günü sizi bekleyenler neler burcunuzda neler var ve burcunuz size neler söylüyor öğrenebilirsiniz. Burç yorumları uzman astrolog Dinçer Güner tarafından değerlendirildi. Burçlarınız size neler söylüyor? Burcunuzda size bu hafta neler öneriliyor? Bu hafta bu ay sizi neler bekliyor? İşte Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..

  GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 6 Mayıs Cuma
  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
  Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Geçen ay başlatmış olduğunuz her konu ve faaliyetin maddi ve manevi anlamda sizi tatmin etmesi için olgunlaşması gerekiyor. İşte bu Yeni Ay bunu belirleyebilmek için çok özel fırsatlar sunacaktır. Finansal yatırımlar bilhassa gayrimenkul üzerine geliştirilen stratejiler Boğa burcu Yeni Ay'ında size olumlu ve geliştirici faydalar sunabilir.  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  Son bir ay içerisinde tasarladığınız hedeflerinizin ve kararlarınızın artık olgunlaşması için bu Yeni Ay'ın enerjilerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu kararlarınızın tasarlanmış hedeflerinizin geliştirilmesi ve olgun hale getirilmesi için ihtiyacınız olan eksikleri tamamlamalısınız. Maddiyatla ilgili kararlarınızı yürürlüğe sokabilirsiniz.


  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  Kendinizle bilinçaltınızdaki tüm yaptırım ve fenomenlerle yüzleşmeniz ve önünüzdeki süreçte alacağınız sağlam kararları başlatmak için çok olumlu etkilere sahip bir Yeni Ay sürecindesiniz. Beklemediğiniz ve öngörmediğiniz fırsatları değerlendirmek için gözünüzü dört açmanız gerekebilir. Kafanızdaki hedeflerle ilgili uzman desteği alabilirsiniz.  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)  Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sosyal organizasyonlar kadim arkadaşlıklar ve kariyerden kazanılmış gelirlerinizle ilgili önemli başlangıçlar yapabileceğiniz bir Yeni Ay sürecindesiniz. Bilhassa son bir ay içerisinde girişilen konularda ilerleme ve geliştirme sağlayabilmek için ortaklaşa beyin fırtınaları ve tutarlı hedeflere yönelmek için çabalamalısınız.
  ASLAN
  (24 Temmuz - 21 Ağustos)


  Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  Kariyeriniz ve toplumsal statünüz açısından geçen ay giriştiğiniz konularla ilgili sağlamlaştırma ve güvenilirlik kurmak için Yeni Ay enerjilerini olumlu kullanmanız gerekebilir. Bilhassa önümüzdeki anneler gününü siz Aslan burçlarının daha özenli değerlendirmesi gerekiyor. Başladığınız projelerde yol alabilmeniz için fırsatları değerlendirebilirsiniz.  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)
  Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  Hukuki bir meseleyi sağlamlaştırmak yurt dışı bağlantılı konularda ilerleme sağlamak yüksek öğrenimle ilgili daha üst düzeyde bir karara ulaşmak için Yeni Ay enerjilerinin desteğini kullanabilirsiniz. Hukuki meselelerde uzlaşma ve hoşgörüye sahip olabilirsiniz. Doğa turizmi için uygun bir süreçtesiniz.

  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

  Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  Ortaklı işlerden kazanımlarınızın elinize ulaşması beklenebilir. Hayatınızda maddi ve manevi krizlere neden olabilecek konuların aşılması amacıyla girişimler başlatabilirsiniz. Eşinizin maddi yatırımlarıyla ilgili başlangıçlara destek olabilirsiniz. Olumsuz tüm meselelerde uzlaşma sevgi ve hoşgörünün varlığını ortaya koyma şansı bulabilirsiniz.  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)
  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  Yeni bir ortaklık veya ilişkiye başlamak için çok olumlu enerjilere sahipsiniz. Yeni Ay döneminde yapılan başlangıçların kalıcı ve güvenli olacağını unutmamalısınız. Sevgi hoşgörü anlayış ve uyum konularıyla yol alabildiğiniz olumlu ilişkiler sürecine girebilirsiniz. Olası fırsatları değerlendirip bugün başlangıçlarınızı yapmak için tutumunuzu belirlemelisiniz.


  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


  Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  Hizmet alanınız gündelik işleriniz ve çalışanlarınızla olan ilişkilerinizde yeni bir sayfa açma şansına sahipsiniz. Başlangıçları sağlamlaştırmak iş ortamınızda güven unsurunu yerleştirmek ve karşılıklı uzlaşı ve sağduyuyu pekiştirmek amaçlı bir organizasyona başlangıç yapabilirsiniz. Kalıcı ve uzun süreli bir işe başlamak için de uygun bir süreçtesiniz.


  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  Hayatınızın keyif alanlarında çok değerli ve kalıcı yenilikler yapmak için Yeni Ay enerjilerini kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için bir yatırıma girişebilirsiniz. Toprak ve doğa ile bağlantılı bir hobi geliştirebilirsiniz. Evlenmeyi düşünüyorsanız nikah tarihi almak veya evlenme teklifi etmek için de çok önemli bir süreçtesiniz. Keyif ve huzur ortamını yakalayabilirsiniz.  KOVA
  (21 Ocak - 19 Şubat )  Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  Ev ve arsa gibi gayrimenkul yatırımlarına girişmek için Yeni Ay size önemli enerji ve fırsatlar sunuyor. Ebeveyniniz ve akrabalarınız ile uzlaşma huzur ve sağduyu ortamı kurabilmek için uygun zamanlardasınız. Diğer taraftan kendiniz için verdiğiniz kararları sağlamlaştırmak ve kalıcı olmalarını sağlamak için bu süreci iyi değerlendirebilirsiniz.  BALIK
  (20 Şubat - 20 Mart)

  Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  Boğa burcunda gerçekleşen Yeni Ay sayesinde sosyal ilişkiler satış pazarlama ve medya işleri haberleşme ve eğitim konularında yapmış olduğunuz başlangıçları sabitleme açısından önemli fırsatlara sahipsiniz. İnsanların güvenini kazanmak ve onları uzun süre hayatınızda tutmak ve takdirlerini toplamak için olumlu enerjilere sahipsiniz.

  eXe, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  eXe
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  Kendinizle bilinçaltınızdaki tüm yaptırım ve fenomenlerle yüzleşmeniz ve önünüzdeki süreçte alacağınız sağlam kararları başlatmak için çok olumlu etkilere sahip bir Yeni Ay sürecindesiniz. Beklemediğiniz ve öngörmediğiniz fırsatları değerlendirmek için gözünüzü dört açmanız gerekebilir. Kafanızdaki hedeflerle ilgili uzman desteği alabilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Terazi Burcu Günlük Burç YorumuOrtaklı işlerden kazanımlarınızın elinize ulaşması beklenebilir. Hayatınızda maddi ve manevi krizlere neden olabilecek konuların aşılması amacıyla girişimler başlatabilirsiniz. Eşinizin maddi yatırımlarıyla ilgili başlangıçlara destek olabilirsiniz. Olumsuz tüm meselelerde uzlaşma sevgi ve hoşgörünün varlığını ortaya koyma şansı bulabilirsiniz.


  Kaynak:Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Ne esi be? Saf astrolog.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş