İşte 23 NİSAN 2016 Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları...

Burcunuzun; aşk falı yorumu iş falı yorumudikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak forumhane.net'te

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


KOÇ BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)
Bazen fazlasıyla güveninizi kaybediyorsunuz oysa oldukça deneyimlisiniz ve kendinize güvenmelisiniz. Bazen iş hayatınız da altından kalkamayacağınız yüklerin altına giriyorsunuz ve bunu başaramayınca söylemekten çekiniyorsunuz. Her zaman her konuda başarılı olmazsınız ve bunu dile getirmekten çekinmemelisiniz. Harcamalarınız konusunda yakın çevreniz sizi uyarsa da siz yine bildiğinizi yapıyorsunuz ancak ailenizin söylediklerine biraz kula vermelisiniz aksi halde üzülen siz oluyorsunuz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


BOĞA BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)
Sevgilinizle aldığınız ortak kararlara ısrarla uymak istemiyorsunuz ancak bu durum ilişkinizin seyri için pek normal değil bu davranışınızı partneriniz şimdilik sakin karşılasa daha ilerde sorunlara neden olacaktır. Bu sıralar istemeye istemeye birkaç görüşmeye gideceksiniz biraz sakin davranabilirseniz bu görüşmeleri karınıza çecirebilirsiniz. Gelirinizin artacağı bir döneme adım atıyorsunuz dikkatli davranmalısınız.


İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)İKİZLER BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)
Bu sıralar karamsar ruh hali içerisindesiniz ancak bu ruh halinden bir an önce kurtulup bir an önce kendinizi işinize vermelisiniz kendinize çeki düzen verme ve toparlanma zamanı geldi çünkü işinizi aksatıyorsunuz oysa potansiyeliniz çok yüksek. İş hayatınızda yeni teklifler söz konusu ve bu teklifleri olumlu değerlendirmeyi düşünüyorsunuz. Yeni ortamlara katılabilirsiniz ve yeni kişilerle tanışıp çevrenizi genişleteceksiniz.
YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


YENGEÇ BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)
Partneriniziz ailesi ve sizin aranız da bazı problemler var ve bu sizin iletişme geçmemenizden kaynaklanıyor. Aranız da ki problemleri çözmenin tek yolu iletşime geçmek aksi halde sorunlarınız büyüyebilir. Maddi konularda daha akıllıca davranmalısınız ilerleyene zamanlarda yatırım yapma fırsatı bulacaksınız bu fırsatı değerlendirmek sizin elinizde.


ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


ASLAN BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Temmuz - 2 Ağustos)
Partnerinizle aranızda ki iletişimsizlikten yakınıyorsunuz ancak partneriniz bu ara çok yoğun ve iş oldukça fazla. Tartışmalara kapalısınız ancak konuyu merak ediyorsunuz bu sıraklar tam da yaptığınız gibi tartışmalardan uzak durmalısınız. Maddi kararlarınıza uymalısınız ve bu sıralara beklenmedik telefonlar alabilir heyecanlanabilirsiniz.


BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)BAŞAK BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos - 23 Eylül)
Partnerinizle yaşadığınız ufak konular bile sizi bıktırıyor ve bir an önce bulunduğunuz durumdan kurtulmak istiyorsunuz ancak aşk sandığınız gibi her zaman karşınıza çıkmayabilir. İş hayatınızda ki çevrenizle samimi olmak yada olmamak sizin elinizde. Bir sıkıntınızı çevreniz de ki insanlara anlatınız bu sıkıntınız daha da artıp üzüntüye dönüşebilir.

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


TERAZİ BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül - 2 Ekim)
Partnerinizle güzel zamanlar geçirebileceğiniz günlerdesiniz bu sıralar aşkın tüm kelime anlamını hissedebileceğiniz zamanlar geliyor. Bu sıralar tüm sorunlara çözüm bulabileceksiniz iş hayatınız da ise oldukça olumlu enerjik zamanlar geçireceksiniz enerjinizi işinize yansıtabileceksiniz. Maddi konularda dikkatli olmalı yatırımlar yaparken de fazla riske girmemelisiniz zira yüksek risk fazla gelir yada giderdir.
AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)


AKREP BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim - 23 Şubat)
Bu gün aşka hayatını da olumlu değişiklerin olacağı günlerdesiniz. Bu sıralar yaptığınız işler çevreniz tarafından beğeni alacak kendinize işe verip daha çok çalışmalısınız. Maddi kazanımlarınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz bazı beklenmedik gelirler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda değişiklikler söz konusu.
YAY (24 Kasım - 22 Aralık)YAY BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-23 Aralık)
Bugün kendinizi diğer zamanlardan daha güçlü ve heyecanlı hissedeceksiniz. Sürpriz gelişmeler ve ilginç kişilerle karşılaşacak duygulanacaksınız.. Bu arada şüpheci bir tavır içinde olabilirsiniz ancak kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve hayal gücünüzü olumlu yönde kullanın. İsteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve yapıcı tutumunuz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. İlginç fikirleriniz olabilir ve farklı organizasyonlar ilginizi çekebilir.


OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)OĞLAK BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak)
Sevginizi göstermeden sevilmeyi umuyorsunuz ancak aşk hayatınz da bu durum olumlu karşılanmayacak aksine partneriniz de sizden ilgi bekliyor. Kafanızda yeni işler var ve biraz sabredebilirseniz bu işlerin üstesinden gelebilirsiniz. Harcamalar konusunda dikkatli davranmanızın olumlu sonuçlarını alacaksınız.KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )KOVA BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak - 18 Şubat)
Bu sıralar aşk konusun da cesaretiniz biraz kırık ama ilerleyen zamanlarda tekrar eski halinize geleceksiniz. İş hayatınız da gergin günler yaşıyorsunuz ancak bu günler gelip geçici her şey rayına çok yakın zamanda oturacak. Beklemediğiniz maddi kazanımlar yaşayabilirsiniz. Bu sıralar yaptığınız espri altın da ima aryan kişilere bazı açıklamalar da bulunabilirsiniz.


BALIK (20 Şubat - 20 Mart)


BALIK BURCU 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)
Bu gün duygusal konularda diyaloglara girmemeye özen göstermelisiniz. Yeni iler yapıp omzunuzda ki yükü artıracaksınız ancak bu işlerin üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Maddi konularda istikrarlı davranmak için planlar yapacaksınız. İş kolik oluşunuz neredeyse size ailenizi unutturuyor daha dikkatli ve duyarlı davranmaya özen göstermelisiniz.