Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2016 Cuma Akrep Yengeç Balık Aslan İkizler Boğa Kova Terazi Bilgi Haberi


Günlük burç yorumları Akrep Yengeç Balık Aslan İkizler Boğa Kova Terazi 15 Nisan 2016 Cuma ile bugün falınızı yükseleniniz ne durumda öğrenin. Bilgi Haberi Bu yıl kimileri için kötü kimileri için ise iyi ilerliyor.

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


Karşılıklı ilişkilerinizde güç savaşı var.. Aranızdaki inatlaşmaların söz konusu olduğu ortamlar bile yoğun iş konsantrasyonu içinde hissedilmiyor. Sosyal ilişkilerinize yeni bir boyut statüsü kazandırmanız olumlu gelişecek. Ani girişimciliğiniz ön planda olacak Aklınızın karışmasına izin vermemelisiniz. ...

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


Yaratıcılığınızı özgürce kullandığınız zaman ortaya mükemmel işler çıkıyor. Kendinizi sınırlamaktan vazgeçin. Çok uyumlu bir ilişkiniz var fakat onunla her konuda yarışıyor olmanız ilişkinizi zor durumda bırakıyor. Yorgun ve halsizsiniz Yaşamınızı bir düzene sokmalı ve uykunuza dikkat etmelisiniz.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


Bugün harcamalar konusunda ileri boyuta varabilecek bir savurganlık göze çarpabilir. Kendinizi enerjik ve mutlu hissedecek arkadaşlarınızla birlikte olmak için fırsatlar yaratacaksınız. Bazı şeyleri değiştirmenin zamanı geldi. Özellikle insan ilişkileri konusundaanlayışlı olmalısınız.
YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)İş kuralları sizi fazla sıkıyor. Değişikliğe ihtiyacınız var fakat işinizi mükemmel yaptığınız da kesin.Aşk konusunda; Her türlü olanaklarınızı kendi lehinize kullanmak için fırsatlar. sizi bekliyor. İlişkinizi yeniliyorsunuz. Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Hızlı yediğiniz öğünler sağlığınızı olumsuz etkiliyor.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


Yalnız kalmayı sevmiyorsunuz. Çevrenizde bazı kişilerin de aynı soruna sahip olduklarını sanıyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. İstediğiniz iletişimi artık kurabilirsiniz Önemli bir sağlık sorununuz yok. Sadece mevsim yorgunluğuna karşı direncinizi arttırmalısınız.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


Hangi işte çalışırsanız çalışın başarı sizin için detaylarda gizli. Bugün sezgilerinizde başarılısınız Grup çalışması yapan için olumlu bir gün. İsteklerine arzuladıkları gibi kavuşacaklar. Sabırlı davranmalı ve size faydası olabilecek kişileri göz ardı etmemelisiniz. Yeteneklerinizi doğru değerlendireceğiniz bir gün.
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

Burcunuzda bulunan Merkür gezegeniiş aktivitenizi yükseltiyor.. Siz bu konuda da başarılı olacaksınız. Bazı kişiler sizi kıskanabilir. Duygularınızda aşırılığa kaçmadığınız müddetçeher şey yolunda gibi görünüyor.Venüs gezegeninin olumlu yönlerinden faydalanmalısınız. Fakat son günlerde aşırı yiyip içiyorsunuz. Dikkatli olun.


AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Yönetici gezegeniniz Plüton sizi daha cazip ve çekici kılarken aşkta daha derin duygular veriyor. Her konuda ısrarcı yapınız yüzünden bazı gerçekleri atlıyorsunuz. Özgürlükçü yönlerinizin atağa kalkmasıyla bazı gerçekleri daha farklı açılardan görebileceksiniz. Jüpiter gezegeninden olumlu etkiler alıyorsunuz.
YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Duygusal anlamda kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bağlar oluşmakta ve bugün ona karşı derin duygular içinde olacaksınız. Çekim gücünüzün yüksek olduğu bir gün. Spekülasyondan uzak kalamaya çalışmalısınız. Yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz..

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Aslında oldukça sakin bir yapınız olmasına rağmen; zorlandığınız zaman oldukça kırıcı oluyorsunuz. Çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Sabırlı yapınız sizi başarıya götürürken adımlarınızı temkinli atmalısınız. Sorumluluk duygunuzu gittikçe güçleniyor. Hissettiklerinizle çevresel faktörler çok farklı ve olayların detayları sizin için önemli olacak.
KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )

Geçici çılgınlıklar sizi zor durumda bırakıyor. Sevdiklerinizle bir arada neşeli saatler geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Yakınlarınızla mutlusunuz. Fakat kişilerin başkalarıyla olan günlük yaşam ilişkilerindeki merakları canınızın sıkılmasına neden oluyor. Bugün birlikte olacağınız kişiler size beklemediğiniz kadar ilgi gösterecekler.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Değişen koşullardan hoşlanan biri olarak kolay sıkılıyor ve bunu çevrenize hemen hissettiriyorsunuz. Bugün sizi etkileyen gezegenler nedeniyle; parasal konularda bir hareketlenme izleyebilirsiniz. Sizin şartlarınızın ön planda olduğu ve gücünüzü hissettiğiniz anlar yaşayacaksınız. Süregelen ilişkinizi bugün askıya almanız mümkün