KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


Koç Burcu
Koç Burcu Burç Yorumu


Sevgili koç burcu Doğum tarihi 21 Mart ve 31 Mart tarihleri arasında olan koç burcu için günlük burç yorumu;

Yeni bir yola girmeye karar verdiniz ve biraz ürkekçe de olsa yüksekteki hedeflerinize doğru ilerlemektesiniz. Geçmişe elveda deyin ve eskileri ardınızda bırakın. Eskiyi unutmak zorunda değilsiniz ama tüm enerjinizi önünüzdekilere odaklayın. Yeni girdiğiniz bu yolda size yardımcı olması için hem eski hem yeni çevrenizden yararlanın.

Doğum tarihi 21 Nisan ve 10 Nisan tarihleri arasında olan koç burcu için günlük burç yorumu;

Ne zamandır düşünüp durduğunuz planları artık uygulamaya koyma ve yeni bir şeye başlama vakti geldi. Kendinize güveniniz ve motivasyonunuz planlarınıza yardımcı olabilecek başka kişileri de yanınıza çekiyor. Aldığınız yardımlara içtenlikle teşekkür etmeyi unutmayın – kimse size yardımcı olmak zorunda değil.

Doğum tarihi 11 Nisan ve 20 Nisan tarihleri arasında olan koç burcu için günlük burç yorumu;

Uzun süredir hayal ettiğiniz bir şey yavaş yavaş şekilleniyor ve sizin tarafınızdan gerçeğe dönüştürülmeyi bekliyor. Dönüştürün çünkü bu tüm hayatınız kalıcı ve olumlu bir şekilde etkilenecek. Aileniz ve arkadaşlarınız da bu değişim çabasına olumlu yaklaşacak ve yol boyunca her adımınızda size destek olacaklar.
BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)Boğa Burcu
Boğa Burcu Burç Yorumu

Sevgili boğa burcu Doğum tarihi 21 Nisan ve 30 Nisan tarihleri arasında olan boğa burcu için günlük burç yorumu;

İşyerinizdekiler size her zamankinden daha olumlu bir şekilde yaklaşıyor. Bu elverişli dönemi ekibinizle birlikte zor işlere girişip başarmak için kullanın. Ekibinizde oluşacak dinamik sayesinde en çetrefilli işlerin bile kolayca üstesinden geleceksiniz.

Doğum tarihi 1 Mayıs ve 10 Mayıs tarihleri arasında olan boğa burcu için günlük burç yorumu;

Bu dönemi aileniz ve akrabalarınızla bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Akraba ilişkilerinize göstereceğiniz ihtimam herkes tarafından sevinç ve memnuniyetle karşılanacak. Aile içinde eskiden kalan düşmanlıklar varsa bunları çözmek için son derece uygun bir zamandasınız.

Doğum tarihi 11 Mayıs ve 20 Mayıs tarihleri arasında olan boğa burcu için günlük burç yorumu;

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


İkizler Burcu
İkizler Burcu Burç Yorumu

Sevgili ikizler burcu Doğum tarihi 21 Mayıs ve 31 Mayıs tarihleri arasında olan ikizler burcu için günlük burç yorumu;Hem ruh hem vücut sağlığınız açısından zirvedesiniz. Başkaları da sizin bu ışıl ışıl parlayan güven verici ve olumlu enerjinizin farkında. Yaydığınız enerji yakın çevrenizdekileri etkisi altına alarak daha kısa bir süre öncesine kadar hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlayacak. Bu enerjiden yararlanın ve bu olumlu döneminizi ziyan etmeyin.

Doğum tarihi 1 Haziran ve 10 Hazirantarihleri arasında olan ikizler burcu için günlük burç yorumu;

Ne zamandır aradığınız iç huzuruna sonunda kavuştunuz. İçinizdeki bu kuvvet dışınıza da yansıyarak sağlam ve güvenilir bir insan izleniminizi artırıyor. Bundan etkilenen iş veya özel hayatınızdan kişiler sizden yardım isteyecek. Yardım edebileceğiniz yerlerde edin ama kendi hedefleriniz için çalışmaya devam etmeyi de unutmayın.

Doğum tarihi 12 Haziran ve 21 Haziran tarihleri arasında olan ikizler burcu için günlük burç yorumu;

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar özellikle başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve dört bir taraftan geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar yağıyor. Bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil insan olarak da değer verdiğinizden emin olun.
YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Burç Yorumu

Sevgili yengeç burcu Doğum tarihi 22 Haziran ve 2 Temmuz tarihleri arasında olan yengeç burcu için günlük burç yorumu;Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Doğum tarihi 3 Temmuz ve 12 Temmuz tarihleri arasında olan yengeç burcu için günlük burç yorumu;

Görünürde hiçbir neden yokken işleriniz durmaya başladı. Her ne kadar planlarınızın değişmesinden hoşlanmasanız ve programa sadık kalmak isteseniz de önünüzdeki engelin etrafından dolaşarak ilerlemeye çalışmalısınız yoksa tüm enerjiniz engeli imha etme çabalarıyla ziyan olacak. Hedefinizi ulaşmanız biraz daha uzun sürebilir ama bunu yaparken çok daha değerli deneyimler kazanacaksınız.

Doğum tarihi 13 Temmuz ve 22 Temmuz tarihleri arasında olan yengeç burcu için günlük burç yorumu;

Yolunuzda ilerlemeniz ilk başta düşündüğünüzden daha zor bir hal alıyor. Biri sizi planınızdan vazgeçirmeye hatta engellemeye çalışıyor olabilir. Pes etmeyin – bunu bir meydan okuma ve irade sınavı olarak görün. Ya planlarınızı savunarak ileri doğru bastırın ya da fikirlerinizi mevcut koşullara uyarlayın. Hangisini seçerseniz seçin hedefinizin gerçekçi olup olmadığı ve sonuna dek ilerlemenize değip değmeyeceği açığa çıkacak.ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


Aslan Burcu
Aslan Burcu Burç Yorumu

Sevgili aslan burcu Doğum tarihi 23 Temmuz ve 2 Ağustos tarihleri arasında olan aslan burcu için günlük burç yorumu;Son zamanlarda belirsizlikten bıktıysanız ve bir türlü karar veremiyorsanız sonunda her şeyi daha parlak bir ışıkta görebileceksiniz. Kendinizi verdiğiniz bir kararın iyi sonucunu görebilecek kadar aklı başında hissedeceksiniz. Artık sorunlara farklı perspektiflerden bakabilecek ve tüm açılardan kabul görecek bir uzlaşma noktası bulabileceksiniz.

Doğum tarihi 3 Ağustos ve 13 Ağustos tarihleri arasında olan aslan burcu için günlük burç yorumu;

Dünün belirsizlikleri dağılmış görünüyor ve artık ilerlemekle meşgulsünüz. Bu enerjiyi yeni projelere başlamak ve önemli kararlar almakta kullanmayı deneyin. Herşey yolunda gittiğinden ve içiniz rahat olduğundan başarılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Gereğinden fazla sayıda projeye gömülmeyin yoksa iç dengeniz tehlikeye girer ve kendi kendinizi yakarsınız.

Doğum tarihi 14 Ağustos ve 23 Ağustos tarihleri arasında olan aslan burcu için günlük burç yorumu;

İşyerinde üstlendiğiniz her şeyde başarılısınız. Aldığınız önemli kararlar hep doğru çıkıyor. Ancak projeler üzerinde çalışırken ihtiyaç duyacağınız süreyi de mutlaka ayarlamalısınız.

Enerji dolusunuz! Keyfinize bakın – dışarı çıkın yeni yerler keşfedin. Arkadaşlarınızdan size katılmalarını isteyin – moraliniz yükselecektir. Sonuçta kendinize oldukça güveniyor ve sakin hissediyorsunuz. Bu avantajı mükemmel durumdaki zindeliğinizi sürdürmekte kullanın.


BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)Başak Burcu
Başak Burcu Burç Yorumu


Sevgili başak burcu Doğum tarihi 24 Ağustos ve 3 Eylül tarihleri arasında olan başak burcu için günlük burç yorumu;

İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin!

Doğum tarihi 4 Eylül ve 13 Eylül tarihleri arasında olan başak burcu için günlük burç yorumu;

Bazen işyerinde başarısızlıklarla uğraşmanız gerekebilir. Cesur olun ve bu aksilikleri kendinizi iyileştirmek için fırsat olarak görün. Eğer bunu başarabilirseniz bu dönemden eskisinden daha güçlü çıkacaksınız. Özel hayatınızda da içinizden geleni söyleyebilirsiniz. Elbette ne olursa olsun fikirlerinizi savunun ama etrafınızdakilerin söylediklerine de kulak vermeyi unutmayın. Zor koşullar fiziksel olarak da ortaya çıkabilir. Daha sakin ve sessiz bir ortamın tadını çıkarabilmek için kendinize mümkün olduğunca zaman ayırın.

Doğum tarihi 14 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında olan başak burcu için günlük burç yorumu;

Üstesinden gelinemeyecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmayın! Bakış açınızı değiştirin çözüm hızla kendini belli edecektir. Başkalarından tavsiye istemekten çekinmeyin! Özel hayatınız şu sıralar dengesiz sayılır. Beklenmedik değişiklikleri sakince ele almalısınız. Daha fazla dinlenmeniz sorumluluklarınızdan biraz uzaklaşarak kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Güzel bir kitap okuyarak veya küvette uzun bir banyo keyfi yaparak rahatlayın.
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


Terazi Burcu
Terazi Burcu Burç Yorumu

Sevgili terazi burcu Doğum tarihi 24 Eylül ve 3 Ekim tarihleri arasında olan terazi burcu için günlük burç yorumu;Şu anda her şeyi birden istiyorsunuz. Bir adım geri çekilin; işyerinde durumlar aleyhinize dönebilir ve iş arkadaşlarınızın size olan güvenleri sarsılabilir. Özel hayatınızda da sınırlar koymalısınız aksi takdirde yanlış anlaşılırsınız. Partnerinizin ve arkadaşlarınızın görüşlerini sessizce kabul edin. Hissedebileceğiniz en ufak stres bile sizi etkileyebilir dolayısıyla biraz egzersiz yapın ve biraz huzur bulmak için kendinize zaman ayırın.

Doğum tarihi 4 Ekim ve 13 Ekim tarihleri arasında olan terazi burcu için günlük burç yorumu;

İşyerinde benimseyebileceğiniz en iyi politika önceliklerinizi dikkatle belirlemek ve sorunları doğrudan karşılamak yerine onlardan kaçınmak için elinizden geleni yapmanız olacaktır. İş arkadaşlarınızı eleştirmeyi bırakın ve ekibin her üyesinin önemli olduğunu unutmayın! Özel hayatınızda da aynı şekilde kararlı olmalısınız. Soğukkanlılık ve sağduyu sizi ileriye taşıyacaktır; aksi takdirde giderek yıpranacak ve tükeneceksiniz.

Doğum tarihi 14 Ekim ve 23 Ekim tarihleri arasında olan terazi burcu için günlük burç yorumu;

Coşkunuz sizi sandığınız gibi ileri taşımak yerine yavaş yavaş yıpratmaya daha meyilli. Bu dürtüyü baskılamazsanız yol alamazsınız. Asabi yapınız yanlış kararlar almanıza neden oluyor ve neredeyse tanıştığınız herkesle tartışmanıza yol açıyor. Bu baskılara hiç değilse bu huzursuz dönem geçene dek dayanmaya çalışın.AKREP
(24 Ekim - 23 Kasım)


Akrep Burcu
Akrep Burcu Burç Yorumu

Sevgili akrep burcu Doğum tarihi 24 Ekim ve 2 Kasım tarihleri arasında olan akrep burcu için günlük burç yorumu;Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

Doğum tarihi 3 Kasım ve 12 Kasım tarihleri arasında olan akrep burcu için günlük burç yorumu;

Şu anda her zamankinden daha fazla sorunla karşı karşıyasınız. Ama kendinizi bu kadar bunaltmayın. Her sorunu tek tek ele alırsanız durumunuz iyiye gidecek ve yine olayların akışını kendiniz kontrol etmeye başlayabileceksiniz. Ancak hemen harekete geçmeniz şart yoksa sorunlar daha da artabilir. Başkalarından yardım teklifi gelirse çekinmeden kabul edin.

Doğum tarihi 13 Kasım ve 22 Kasım tarihleri arasında olan akrep burcu için günlük burç yorumu;

Önünüzdeki engelleri her zamanki alışılmış yollarla çözmeye kalkışırsanız çözemeyeceksiniz. Yaklaşımınızı değiştirin. Yeni bir strateji geliştirin ve başkalarının fikrinizi değiştirmesine veya planlarınızla fazla oynamasına izin vermeyin. Çözüm tamamen ulaşabileceğiniz bir noktada. Biraz özgüvenle bu sorunların üstesinden gelebilir ve ipleri yine elinize alabilirsiniz.YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


Yay Burcu
Yay Burcu Burç Yorumu

Sevgili yay burcu Doğum tarihi 23 Kasım ve 1 Aralık tarihleri arasında olan yay burcu için günlük burç yorumu;Bugün sizin için iyi bir gün olacak. Bu durumdan geciken tüm projelerinizi tamamlamak için yararlanın ve işiniz bittiğinde daha heyecanlı projelere hazırlanın. Özgüveninizle başta iş arkadaşlarınız olmak üzere başkalarına da esin kaynağı olacaksınız. Bu takdir edildiğinizi hissetmenizi sağlayacak ve ihtiyacınız olan tek şeyin doğru yer ve zamanda olumlu bir etki yapmak ve başarı kazanmak olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Doğum tarihi 2 Aralık ve 11 Aralık tarihleri arasında olan yay burcu için günlük burç yorumu;

Bugün herkesle iyi anlaşıyorsunuz sizinle ilgileniyorlar ve siz de karşılığında onlara yardım ve destek vermeye hazırsınız. Alma ve verme arasındaki hoş dengeye ulaşılmış ve herkes hedeflerine varmaya çok daha yakın. Bu durum sonsuza dek sürmeyecek. Biraz mola alın kendiniz hakkında dikkatle düşünün ve işlerin şimdiki kadar iyi yürümeyebileceği zamanlar için hazırlık yapın.

Doğum tarihi 12 Aralık ve 21 Aralık tarihleri arasında olan yay burcu için günlük burç yorumu;

Bugün sanki her şey kendiliğinden yerine oturuyor. Çevrenizdekilerin heyecanınızı ve canlılığınızı fark etmemesi mümkün değil. İşyerindeki tüm görevlerinizi başarıyla tamamladınız ve artık yeni projelere rahatça geçebilirsiniz. Özel hayatınızda bile karşılaştığınız herkes üzerinde bıraktığınız umut verici izlenim sayesinde mutlu anlar yaşıyorsunuz. Zahmetsizce ulaştığınız bu başarılı dönemin keyfini sona ermeden önce doya doya çıkarın.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Burç Yorumu

Sevgili oğlak burcu Doğum tarihi 22 Aralık ve 31 Aralık tarihleri arasında olan oğlak burcu için günlük burç yorumu;Bugün olayların gidişatı sizi fazla hayal kırıklığına uğratmasın. Planlarınıza rağmen pek ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmeyince suçu başkalarına atma kolaylığına kaçmayın. Gerçekçi olmayan beklentileriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin ve halen elinizde olan fırsatlardan faydalanın. Her şeyi zorlayarak oldurmak yerine biraz daha mütevazı davranın.

Doğum tarihi 1 Ocak ve 10 Ocak tarihleri arasında olan oğlak burcu için günlük burç yorumu;

Sabrınızı zorlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Kendi kapasitenizden şüphe etmemeniz önem taşıyor. Koşullarınızı değiştirmek için gereken güce sahipsiniz. İşyerinde güçlüklerle karşılaşırsanız kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın ve sorunları çözmenin en iyi yolunu arayın. Engeller ders alabilmemiz için karşımıza çıkarlar. Bu zamanı olumlu bir şekilde kullanın ve gereken becerilerinizi iyileştirin.

11 Ocak ve 20 Ocak tarihleri arasında olan oğlak burcu için günlük burç yorumu;

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )


Kova Burcu
Kova Burcu Burç Yorumu


Sevgili kova burcu 21 Ocak ve 30 Ocak tarihleri arasında olan kova burcu için günlük burç yorumu;

Beklenmedik olaylara hazırlanın. Hoş sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. En önemlisi partneriniz sizin için özel bir şey hazırlıyor. Ama beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın ve gelen ne olursa olsun müteşekkir olun. Arkadaşlarınız size son derece olumlu davranacak. Özellikle olası partnerler sizi beğenecek ve ışıltılar saçan hareketlerinizin cazibesine kapılacaklar.

Doğum tarihi 31 Ocak ve 9 Şubat tarihleri arasında olan kova burcu için günlük burç yorumu;

Bugün dünyaya kim olduğunuzu göstermenin zamanı. Çekici kişiliğiniz sayesinde takım çalışmasına özellikle yatkınsınız. Ne bekliyorsunuz? Bu dönem sona ermeden yararlanın. Sağlık açısından kendinizi tümüyle memnun ve rahat hissediyorsunuz. Ruh ve beden dengeniz çevrenizdekilere olumlu etki etmenize yardımcı oluyor. Yakın arkadaşlarla ortak girişimlere başlamak için en uygun zaman.

Doğum tarihi 10 Şubat ve 19 Şubat tarihleri arasında olan kova burcu için günlük burç yorumu;

Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece bu gibi anlık engeller hayatınızı ne derece etkileyebilir?BALIK (20 Şubat - 20 Mart)Balık Burcu
Balık Burcu Burç Yorumu


Sevgili balık burcu Doğum tarihi 20 Şubat ve 1 Mart tarihleri arasında olan balık burcu için günlük burç yorumu;

Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız aileniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Eğer bu elverişli dönemi parmağınızı bile kıpırdatmadan geçirirseniz yarım kalan işleriniz gelecekte kozmik koşulların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde dönüp dolaşıp tekrar sizi bulacak.

Doğum tarihi 2 Mart ve 10 Mart tarihleri arasında olan balık burcu için günlük burç yorumu;

Sizin hedeflerinizle çevrenizdekilerin hedefleri örtüştüğünden bu dönemde yapacağınız her türlü işbirliği verimli olacak. Fiziksel enerjinizi ve zekânızı özellikle takım çalışmalarına yönlendirin. İkili ilişkileriniz de bu dönemde uyumlu ve verimli bir şekilde ilerleyecek.

Doğum tarihi 11 Mart ve 20 Mart tarihleri arasında olan balık burcu için günlük burç yorumu;

Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.