27 Mart 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları


KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

27 Mart 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:

Kendinize güvendiğiniz kadar aynı duyguları karşınızdaki kişiden de bekliyorsunuz. Bugün sizin için önemli olan gurup çalışmalarına yönelebilir ve yapacağınız işlerden kişisel tatmin sağlayabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda mümkün olduğu kadar tartışmalardan kaçınmalı ve partnerinize hak vermeyi denemelisiniz.
BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)27 Mart 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Enerjinizi tamamen yapacağınız işlere aktarıyorsunuz. Bugün sonuçlarını merak ettiğiniz konuların cevabını almanız güçleşecektir. Çalışma yaşantınızda gereğinden fazla sorumluluk almak sizi bedensel ve ruhsal anlamda yıpratabilir. Özellikle hafta sonunu özel hobilerinize ayırarak zihninizi dinlendirmelisiniz.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
27 Mart 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Aşk yaşantınızla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu olacaktır. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken ikili ilişiklerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz. Bugün daha çok sosyal yaşantınıza ağırlık vermeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.


YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
27 Mart 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün Ay'ın bulunduğu konum aile ilişkilerinize daha fazla özen göstermenize neden olacaktır. Onlara sürpriz bir ziyaret yaparak birlikte paylaşım ortamları yaratmayı başarıyorsunuz. Sizin doğal yapınızda var olan güven duygusunu sevdiklerinizle bütünleştiğiniz zaman kendinizi daha iyi hissediyorsunuz.


ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)
27 Mart 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Güneş sizin gibi ateş gurubu olan Koç'ta ilerlemektedir. Kişisel enerjinizi daha arttıracak çalışmalar içine gireceksiniz. Duygularınızı ikiye katlıyorsunuz. İnatçı tavırlarınız ve idealist yapınızla ilgili düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor oluşunuz bazılarına ters gelebilir. Dikkatli olun.


BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)
27 Mart 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
Bulunduğunuz konumla ilgili zor anlar yaşıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Merkür kişisel ve toplumsal ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Girişimciliğinizi ortaya çıkaracak enerji düşüklüğü yaşıyorsunuz. Bugün içsel sesinizin doğrultularında hareket ederken ve başlangıçlar yerine yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız.
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

27 Mart 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:

Duygularınızı yaratıcılığınızla kombine edeceğiniz bir gün. İdeallerinizi yapıcı bir şekilde sergileyecek ve kişisel olaylarınızı karşı tarafa olumlu bir şeklide aksettirebileceksiniz. Kısa yolların ve küçük seyahatlerin güncellik kazanması sonucunda yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız.
AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)
27 Mart 2016 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Çevrenizde enerjinizi doğru kullanmayı başarıyor ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Düşüncelerinizi yaşama geçirirken birlikte çalıştığınız kişileri yapıcı davranışlarınızdan olumlu etkileyeceksiniz. Bugün kesici ve yanıcı aletlerden uzak kalmaya özen göstermelisiniz. Kazalara müsait bir gününüzdesiniz.


YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

27 Mart 2016 Pazar YAY Burç Yorumu:
Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Bugün katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaracaksınız. Çocukları olan Yay'ları eğlenceli bir ortam bekliyor. Ortak aktiviteler için özel ve güzel bir gün. Enerjiniz yüksek seyrediyor.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)
27 Mart 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Kendinizi yanlış ifade edeceğiniz bir gün. Ay tepe evinizde ilerlerken hırslarınızla ilgili değişimlerin söz konusu olacağını gösteriyor.Toplumda iyi yerlerde olmak istiyor ve fikirlerinizde yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz. Partnerinizi düşüncelerinizden dolayı ikna etmelisiniz.


KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )
27 Mart 2016 Pazar KOVA Burç Yorumu:

Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi çoğu kez başarınıza doğal bir katkıda bulunabiliyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınız zaman daha verimli olabiliyorsunuz.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
27 Mart 2016 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Yaratıcılığınız ve değişkenliğiniz çok güzel lanse edebiliyorsunuz. Başarınızın altında yatan en önemli duygu yaşamınıza çok çabuk şekil verebilmenizdir. Bugün dengelerinizi korumalı ve yaşam konforunuzu besleyecek çalışmalara daha belirgin bir şekilde yönelmelisiniz. Stresten kaynaklanan omuz ağrılarınız olabilir.