Günlük Burç Yorumları – 25 Mart 2016

Günlük burç yorumları bugün aşk evlilik kariyer sağlık ve para hayatınızda sizi neler bekliyor?
25 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu


Koç Burcu Burç Yorumu

Sevgili koç burcu Doğum tarihi 21 Mart ve 31 Mart tarihleri arasında olan koç burcu için günlük burç yorumu;

Kararlısınız ve nihayet uzun süredir içinizden arzu ettiğiniz şeyleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için gereken cesareti toplayabilirseniz başarı sizin olacak. Bu sayede uzun vadede hayatınızı daha olumlu şekillendirebileceksiniz. En yakınınızdaki kişiler size destek verecek ama hedefinizden sapmayın ve kararlı olun.

Doğum tarihi 21 Nisan ve 10 Nisan tarihleri arasında olan koç burcu için günlük burç yorumu;

Önceden denenmiş yöntemlere güvenmek ne kadar cazip gelse de bu tür bir yaklaşım insanı zamanla paslandırabilir. Başarıyla ulaşmak için yeni yaklaşımlar keşfetmeye çalışın. Çevrenizdekiler olumlu tepki verecek ve hatta yeni bir başlangıç olasılığı varsa size yardım teklifinde bulunacaklar. Bu yardımı tevazuyla kabul edin çünkü başkalarının tecrübelerinden öğrenebileceğiniz çok şey var.

Doğum tarihi 11 Nisan ve 20 Nisan tarihleri arasında olan koç burcu için günlük burç yorumu;

Yeni bir başlangıç riskine atılmak için mükemmel bir zaman. Enerjinizi planlanmış bir projeyi sıfırdan başlatmak için kullanın. Çevrenizdekilere de açılırsanız ilk adımları atmanızda size yardımcı olacaklar. Yaydığınız pozitif ışık çevrenizdekileri size çekiyor. Yeni kişilerle yeni bağlantılar kurabilir ve diğerlerinin de size destek vereceğinden emin olabilirsiniz.

Boğa Burcu Burç Yorumu

Sevgili boğa burcu Doğum tarihi 21 Nisan ve 30 Nisan tarihleri arasında olan boğa burcu için günlük burç yorumu;

Başka insanların size herhangi bir engel çıkarma ihtimali düşük. Hızla ve kolayca yeni insanlarla tanışacaksınız. Bilinçli davranırsanız tatmin edici arkadaşlıklar gelişebilir ve uzun süre devam edebilir. Bugün çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Keyfiniz ve iyimserliğiniz sayesinde geleceğe güvenle bakabileceksiniz. Tek yapmanız gereken günlük hayatın stresini arkanızda bırakmak.

Doğum tarihi 1 Mayıs ve 10 Mayıs tarihleri arasında olan boğa burcu için günlük burç yorumu;

Bugün idari ve sosyal becerileriniz her zamankinden daha güçlü. Bunu kullanarak olayları kontrol altına almalısınız. Hem işyerinde hem dışarıda başarı sizi bekliyor olacak. Özel hayatınızda samimi ve sıcak davranışlarınız birçok avantaj sağlayacak. Çevrenizdekiler bundan büyük mutluluk duyarak size sevgi dolu davranışlarda bulunacak. Siz de onlara duyduğunuz sevgiyi gösterebilirsiniz.

Doğum tarihi 11 Mayıs ve 20 Mayıs tarihleri arasında olan boğa burcu için günlük burç yorumu;

Heyecanınız ve coşkunuz sayesinde takım çalışmalarında özellikle başarılısınız. Takım halinde başarılması gereken işlerde sessiz ve sakince farkınızı gösterebilirsiniz. Ancak egonuzu bir kenara bırakın ve önemli olanın grubun başarısı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu durum evde de iyi bir atmosfer yaratacak. Ancak bencilce davranışlar uzun vadede ailenizle olan ilişkilerinizi zedeleyebilir.

İkizler Burcu Burç Yorumu

Sevgili ikizler burcu Doğum tarihi 21 Mayıs ve 31 Mayıs tarihleri arasında olan ikizler burcu için günlük burç yorumu;Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz.

Doğum tarihi 1 Haziran ve 10 Hazirantarihleri arasında olan ikizler burcu için günlük burç yorumu;

Beklenmedik olaylara hazırlanın. Hoş sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. En önemlisi partneriniz sizin için özel bir şey hazırlıyor. Ama beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın ve gelen ne olursa olsun müteşekkir olun. Arkadaşlarınız size son derece olumlu davranacak. Özellikle olası partnerler sizi beğenecek ve ışıltılar saçan hareketlerinizin cazibesine kapılacaklar.

Doğum tarihi 12 Haziran ve 21 Haziran tarihleri arasında olan ikizler burcu için günlük burç yorumu;

Bugün dünyaya kim olduğunuzu göstermenin zamanı. Çekici kişiliğiniz sayesinde takım çalışmasına özellikle yatkınsınız. Ne bekliyorsunuz? Bu dönem sona ermeden yararlanın. Sağlık açısından kendinizi tümüyle memnun ve rahat hissediyorsunuz. Ruh ve beden dengeniz çevrenizdekilere olumlu etki etmenize yardımcı oluyor. Yakın arkadaşlarla ortak girişimlere başlamak için en uygun zaman.

Yengeç Burcu Burç Yorumu

Sevgili yengeç burcu Doğum tarihi 22 Haziran ve 2 Temmuz tarihleri arasında olan yengeç burcu için günlük burç yorumu;Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece bu gibi anlık engeller hayatınızı ne derece etkileyebilir?

Doğum tarihi 3 Temmuz ve 12 Temmuz tarihleri arasında olan yengeç burcu için günlük burç yorumu;

Bu sıralar bir kriz durumu yaşayabilirsiniz. Olayı daha da büyütmemek için elinizden geleni yapın. Olabilecek tatsız tecrübelere ve bunların yaratacağı hislere ılımlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız sıkıntınız kalıcı bir hasar bırakmadan uçup gidecektir. Sağlığınıza dikkat edin.

Doğum tarihi 13 Temmuz ve 22 Temmuz tarihleri arasında olan yengeç burcu için günlük burç yorumu;

Fikirleriniz veya iş hayatınız bir şekilde sınavdan geçirilecek. Sınav iyi gitmezse suçu başka birisinin üzerine atmaya çalışabilirsiniz. Oysa bunun yerine uyanık ve sabırlı davranırsanız bu zor zamanı sadece kalıcı bir hasara uğramadan atlatmakla kalmayıp olaylardan kendinize ders bile çıkarabilirsiniz.

Aslan Burcu Burç Yorumu

Sevgili aslan burcu Doğum tarihi 23 Temmuz ve 2 Ağustos tarihleri arasında olan aslan burcu için günlük burç yorumu;Eğer hayatınızda belirsizlikler varsa bunları netleştirmek ve yaşamınızı daha istikrarlı bir çerçeveye oturtmak için doğru zamandasınız. Hiçbir yeni engelle karşılaşmayacağınız gibi insanlar sözünüzü dinleyecek ve size saygı gösterecek. Şimdi düzene sokacağınız konular ileride yıldızların bu denli elverişli olmayacağı zamanlarda da rahat etmenizi sağlayacak. Kendinizden son derece emin olma eğilimindesiniz ama bu konuda biraz ölçülü davranmalısınız.

Doğum tarihi 3 Ağustos ve 13 Ağustos tarihleri arasında olan aslan burcu için günlük burç yorumu;

Zihniniz ve bedeniniz son derece formda ve neye elinizi atsanız başaracağınızı hissediyorsunuz. Bu enerjiyi uzun süredir aklınızda olan bir projeyi başlatmak için kullanın. Şimdi en uygun zaman. Projenizin başarılı olması için ne gerekiyorsa hepsini temin edin ve hedefinize odaklanın.

Doğum tarihi 14 Ağustos ve 23 Ağustos tarihleri arasında olan aslan burcu için günlük burç yorumu;

Ruhsal ve bedensel açıdan kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz. Şimdiye dek hep ertelemiş olduğunuz o zor kararları almak için en uygun zamandasınız. Kendinize bir gün ayırın ve meseleyi tüm artıları ve eksileriyle son bir kez iyice tartın. Takıldığınız son ayrıntıları da netleştirdikten sonra kararınızı verin. Verdiğiniz kararın arkasında durun ve bir daha da sorgulamayın. Kararınız doğru olacak.

Başak Burcu Burç Yorumu

Sevgili başak burcu Doğum tarihi 24 Ağustos ve 3 Eylül tarihleri arasında olan başak burcu için günlük burç yorumu;

Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.

Doğum tarihi 4 Eylül ve 13 Eylül tarihleri arasında olan başak burcu için günlük burç yorumu;

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Doğum tarihi 14 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında olan başak burcu için günlük burç yorumu;

Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın. Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel yolculuğu daha da ilginç kılar.

Terazi Burcu Burç Yorumu

Sevgili terazi burcu Doğum tarihi 24 Eylül ve 3 Ekim tarihleri arasında olan terazi burcu için günlük burç yorumu;Enerjiniz şu sıralar dışarıya doğru patlama eğiliminde olduğundan bunun yerine enerjinizi içinize yönlendirmeyi deneyin. Öfke krizlerinden sözlü saldırılardan veya fiziksel şiddete bile varabilecek kavgalardan mümkün olduğunca kaçının çünkü bunların size hiçbir faydası olmayacak. Gücünüzü içinize doğru yönlendirmeyi başarabilirseniz kişisel gelişiminizde ve anlayışınızda ileriye doğru büyük bir adım atabileceksiniz.

Doğum tarihi 4 Ekim ve 13 Ekim tarihleri arasında olan terazi burcu için günlük burç yorumu;

Bir şey yolunda gitmezse hemen suçu kendinizde aramayın. Belki de sadece dış koşullar müsait değildir. Kendinize iyi davranın her şeyi oluruna bırakın. Böyle yaptığınızda bazen önünüzde öyle yollar açılır ki yepyeni olanaklarla karşılaşırsınız. İşte o zaman enerjinizi vargücünüzle harcayabilirsiniz.

Doğum tarihi 14 Ekim ve 23 Ekim tarihleri arasında olan terazi burcu için günlük burç yorumu;

Başarıya duyduğunuz inanılmaz iştahı biraz dengelemeye çalışın. Amaçlarınıza büyük bir enerji ve kuvvetle atılmanız iyi bir şey olsa da durumunuza bir bütün olarak bakmasını bilin. Akıllı insan oyunu kazanmak için bazı taşlarını feda etmesini bilir. Siz de arada bir kendinizi geri çekin ve mola verin ki vücudunuz daha sonraki işleriniz için yeterince güç depolayabilsin.

Akrep Burcu Burç Yorumu

Sevgili akrep burcu Doğum tarihi 24 Ekim ve 2 Kasım tarihleri arasında olan akrep burcu için günlük burç yorumu;Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

Doğum tarihi 3 Kasım ve 12 Kasım tarihleri arasında olan akrep burcu için günlük burç yorumu;

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın.

Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Doğum tarihi 13 Kasım ve 22 Kasım tarihleri arasında olan akrep burcu için günlük burç yorumu;

Görünürde hiçbir neden yokken işleriniz durmaya başladı. Her ne kadar planlarınızın değişmesinden hoşlanmasanız ve programa sadık kalmak isteseniz de önünüzdeki engelin etrafından dolaşarak ilerlemeye çalışmalısınız yoksa tüm enerjiniz engeli imha etme çabalarıyla ziyan olacak. Hedefinizi ulaşmanız biraz daha uzun sürebilir ama bunu yaparken çok daha değerli deneyimler kazanacaksınız.

Yay Burcu Burç Yorumu

Sevgili yay burcu Doğum tarihi 23 Kasım ve 1 Aralık tarihleri arasında olan yay burcu için günlük burç yorumu;Yeni yakaladığınız enerji ve şevkinizle sizi heyecan verici ve unutulmaz deneyimlere taşıyabilecek farklı fırsatları keşfetmeye başlamanın tam zamanı! Yalnız birbirinden çok farklı projelere dalıp kendinizi fazla yıpratmamaya dikkat edin. Aksi takdirde yükümlülüğünüz haline gelmiş bir sürü yarım işlerle karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacak.

Doğum tarihi 2 Aralık ve 11 Aralık tarihleri arasında olan yay burcu için günlük burç yorumu;

Son zamanlarda belirsizlikten bıktıysanız ve bir türlü karar veremiyorsanız sonunda her şeyi daha parlak bir ışıkta görebileceksiniz. Kendinizi verdiğiniz bir kararın iyi sonucunu görebilecek kadar aklı başında hissedeceksiniz. Artık sorunlara farklı perspektiflerden bakabilecek ve tüm açılardan kabul görecek bir uzlaşma noktası bulabileceksiniz.

Doğum tarihi 12 Aralık ve 21 Aralık tarihleri arasında olan yay burcu için günlük burç yorumu;

Dünün belirsizlikleri dağılmış görünüyor ve artık ilerlemekle meşgulsünüz. Bu enerjiyi yeni projelere başlamak ve önemli kararlar almakta kullanmayı deneyin. Herşey yolunda gittiğinden ve içiniz rahat olduğundan başarılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Gereğinden fazla sayıda projeye gömülmeyin yoksa iç dengeniz tehlikeye girer ve kendi kendinizi yakarsınız.

Oğlak Burcu Burç Yorumu

Sevgili oğlak burcu Doğum tarihi 22 Aralık ve 31 Aralık tarihleri arasında olan oğlak burcu için günlük burç yorumu;Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz.

Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

Doğum tarihi 1 Ocak ve 10 Ocak tarihleri arasında olan oğlak burcu için günlük burç yorumu;
İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir.

Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin!

11 Ocak ve 20 Ocak tarihleri arasında olan oğlak burcu için günlük burç yorumu;

Bazen işyerinde başarısızlıklarla uğraşmanız gerekebilir. Cesur olun ve bu aksilikleri kendinizi iyileştirmek için fırsat olarak görün. Eğer bunu başarabilirseniz bu dönemden eskisinden daha güçlü çıkacaksınız. Özel hayatınızda da içinizden geleni söyleyebilirsiniz. Elbette ne olursa olsun fikirlerinizi savunun ama etrafınızdakilerin söylediklerine de kulak vermeyi unutmayın. Zor koşullar fiziksel olarak da ortaya çıkabilir. Daha sakin ve sessiz bir ortamın tadını çıkarabilmek için kendinize mümkün olduğunca zaman ayırın.

Kova Burcu Burç Yorumu

Sevgili kova burcu 21 Ocak ve 30 Ocak tarihleri arasında olan kova burcu için günlük burç yorumu;

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek.

Doğum tarihi 31 Ocak ve 9 Şubat tarihleri arasında olan kova burcu için günlük burç yorumu;

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

Doğum tarihi 10 Şubat ve 19 Şubat tarihleri arasında olan kova burcu için günlük burç yorumu;

Bugün nihayet kendinizi iyi hissedeceksiniz. Davranışlarınız sayesinde başkaları da bunun farkına varacak. İşyerinde arkadaşlarınız danışmak için size gelecek. Özel hayatınızda da durum farklı değil. Ancak aldıklarınızla verdikleriniz arasında denge olmasına özen gösterin çünkü ancak bu sayede arkadaşlıklarınızdan siz de fayda görebileceksiniz. Bu dengeyi tutturabilmek için biraz kendinize dönük olmalısınız. Meditasyon faydalı olabilir.


Balık Burcu Burç Yorumu

Sevgili balık burcu Doğum tarihi 20 Şubat ve 1 Mart tarihleri arasında olan balık burcu için günlük burç yorumu;

Ruh ve beden sağlığınız bundan daha iyi olamazdı. Bu anı ziyan etmeyin; fikirlerinizi ele alın ve hayata geçirmeye başlayın. Aynı hedefleri paylaşan ve takım olarak ilerleyebilecek olan destekçiler kazanacaksınız. Bu sayede bugün özellikle verimli çalışabilecek ve hedeflerinize nihayet yaklaşmanızı sağlayacak büyük adımlar atabileceksiniz.

Doğum tarihi 2 Mart ve 10 Mart tarihleri arasında olan balık burcu için günlük burç yorumu;

Bu sıralar takım çalışmasında özellikle verimlisiniz ve hatta bundan zevk bile alıyorsunuz. Bu yaratıcı çalışma ortamını devam ettirmeye bakın çünkü birlikte çalıştığınız takdirde herkes kendi kişisel hedeflerine çok daha hızlı ulaşabilecek. Özel hayatınızda bile tek başına kalmak yerine gruplarla daha rahat edeceksiniz. Bu hisleriniz aşk hayatınızda da ilerleme kaydetmenizi ve romantik anların tadını çıkarmanızı sağlayabilir.

Doğum tarihi 11 Mart ve 20 Mart tarihleri arasında olan balık burcu için günlük burç yorumu;

Özgüveniniz tam ve kendinizi sakin hissediyorsunuz. Hem iş hayatınızda hem özel hayatınızda işler yolunda gidiyor. Bu durum çevrenizdekilere de yansıyor çünkü partneriniz ve ailenizle yakın ve dengeli bir ilişki içindesiniz. İçinizdeki dinginliği devam ettirmeye ve bu dönemi daha zor günlere hazırlanmak için kullanmaya çalışın.