Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 23 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları

  23 Mart 2016 günlük burç yorumları!

  23. 3. 2016 Çarşamba tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık bugün neler yaşayacak?  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


  Küçük aksamalar yaşayacağınıza dair kimi ipuçları sizi hafif tedirgin ediyor. Bugün bu konuyla ilgili bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bazı endişelerinizde sandığınız kadar sorun yaşanacak gibi görünmüyor. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir.
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)  Bir konuda iş sahibi olan eski bir dostunuz destek olup sizi rahatlatacak. İş bağlantısı kurduğunuz biri gitgide sizde güvensizlik yaratıyor. Bağlantıyı koparma imkanını araştırıyorsunuz. İş yaşamınızda atılım yapmanız için her şey hazır. Biraz cesarete ihtiyacınız var. Size cesaret verenlerin görüşlerini dikkate almalısınız.
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  Birçok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız. Bu beraberinde iş yaşamınıza hareket getirecektir. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ya da hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Kararlı ve net yaklaşımlarla çalışmaya devam edeceksiniz. Girişimleriniz için doğru anı seçme yeteneğinizi en iyi şekilde kullanabileceksiniz. Daha çok spontan davranışlar göstereceğiniz bir gündesiniz. İş yaşantınızdaki önemli birinden önümüzdeki günlerde kariyerinizi etkileyecek bir darbe yiyebilirsiniz. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.


  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Kararsızlıkların ya da umursamazlıkların yolunuza çıkmasına izin vermiyorsunuz. Bir süre kolektif tutumlardan kaçınıp bireysel davranmanız yararlı olabilir. İletişimsel anlamda bazı sorunlar yaşayabilir ve kendinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz.

  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Bugün meslek yaşamınızda iddialı ve girişimci olabilirsiniz. Önemli kararları alma aşamasındasınız. Otorite konumundaki kişilerden destek görmeniz motivasyonunuzu arttırabilir. Yeniden başlama yolunu seçmediniz. İkinci bir fırsatı kesinlikle değerlendirin. Aksi takdirde çok pişman olursunuz.
  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


  İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak gelişmeler olabilir. Mantığınızı geri plana iterek duygusal bir karar verebilirsiniz ancak bunun sonuçları ilerideki günlerde sizin için zarar verici olabilecektir. Çevrenizdeki insanların sizden beklentileri artabilir ve bu iş yaşamınızda sizin için rahatsız edici olacaktır. Çok önemli olmasa da yaşayacağınız küçük sorunlar keyfinizi kaçıracaktır. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Çok önemsemediğiniz ama sizin için önemli sayılabilecek yapmanız gereken ziyaretleriniz var. İnsanları sonradan güç ikna edeceğiniz nedenlerle geciktirmeniz bazı ilişkileri zedeleyebilir.

  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

  Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor. Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Bugün yapacağınız diyaloglara ve genel olarak ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız. Yanlış anlamalar bazı tartışmaların yaşanmasına neden olabilir.  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)


  Eleştiriye açık ve objektif tavırlarınız size geniş olanaklar sağlıyor. Özel yaşamınızdaki sabırsızlıklarınız iş yaşamınızda istediğini elde edebilen bir dayanıklılığa sabretmeye dönüşebiliyor. Kendinizi yeniliklere kapatmamaya çalışmalısınız ve yaratıcı olmalısınız. Projelerinizi gözden geçirmeli ve bu gibi konularda daha dikkatli olmalısınız.  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

  Becerikli yeteneklisiniz ama girişkenliğiniz biraz uçlarda. Yapmanıza gerek olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Çıkmayı düşündüğünüz tatil için valizini yavaş yavaş toplamaya başlayın. Önemli eşyalarınızı unutabilirsiniz.


  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  Sabırlı ve sakin davranışlarınız iş ilişkilerinizde saygı uyandırıyor. Beklentileriniz uzun vadeli. Kısa vadeye yaydığınız birtakım planlarınızda geri adımlar söz konusu. Fazla verici olduğunuz durumlarda çıkarlarınız kadar ilişkilerinizi de riske sokuyorsunuz. İkili bir ilişkinizde karşı tarafa sunduğunuz krediyi belli ölçüler içinde sınırlamanızda yarar var.  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )

  İş yaşamınızda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Daha önceden yaptığınız bazı planları bugün uygulama fırsatı bulacaksınız. Harekete geçmekle işleri oluruna bırakmak arasında güzel bir denge kurmayı başaracaksınız. Enerji düzeyiniz son derece iyi olacaktır ve bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz ancak ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. İsteklerinizle çevresel şartları olumlu olarak dengeleyebileceğiniz bir gündesiniz. Bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bunların karşılığında ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Hassas bir konu yakında gündeminize oturabilir. Bu konuyu birçok insanla konuşmanız iyi araştırmalarla ele almanız gerekecek.


  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

  Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz geleceğiniz bakımından da çok önemli. Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz yakında size sevindirici sürprizler sunabilir. Kendinizi çok güvenli bulduğunuz bazı özelliklerinize karşı bugünlerde kendinizi korumalısınız. 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

  Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor. Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Bugün yapacağınız diyaloglara ve genel olarak ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız. Yanlış anlamalar bazı tartışmaların yaşanmasına neden olabilir.

  Bu astrolog beni deli etti. Yakından uzaktan alakası olmayan yorumlar yapıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş